אודות WinWeb

 


WinWeb היא חברה מובילה בתחומה לבניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח אשר מאחוריה כ-10 שנות ניסיון. החברה הוקמה על ידי נירית וראובן, מהראשונים בתעשייה לעבוד עם מערכות וורדפרס וג'ומלה לבניית אתרי אינטרנט.אנחנו מתמחים בפיתוח שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח, חנויות ווירטואליות, פורטלים, עמודי נחיתה, אתרי תוכן וכו'. על בסיס מתודולוגיית הקוד הפתוח תוך עמידה חסרת פשרות בחזית הטכנולוגיה. צוות המפתחים שלנו דובר וורדפרס וג'ומלה ברמת שפת אם ואנו מספקים פתרונות טכנולוגיים מורכבים לכל אתגר, בקשה, דרישה ושאיפה.

WinWeb מציעה מגוון רחב של שירותים כגון עיצוב אתרים בהתאמה אישית (Custom Made), שדרוג אתרי אינטרנט קיימים, מענה טכני לאתרי וורדפרס וג'ומלה , אופטימיזציה לגוגל ועוד. בין לקוחותינו עסקים מהגדולים במשק לרבות אוניברסיטת חיפה, מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, המרכז האוניברסיטאי הדסה, רופאים, אדריכלים, מעצבי פנים, אתרי קופונים, עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.

אנחנו מאמינים שרק אתר אינטרנט מצוין יכול למנף את העסק או הארגון שהוא מייצג ברשת, ולהתעלות מעל מתחריו. אנחנו מאמינים גם שבכל שוק וענף - החתירה לבידול, ייחודיות וטכנולוגיית מופת, טמונה בפרטים הקטנים. מבחינתנו, כל פיקסל חשוב, כל פרמטר הוא בעל משקל, וכל רכיב מקבל את מלוא תשומת הלב. אנחנו רואים באתר אינטרנט גם מוצר וגם שירות, ומבינים שאתרי אינטרנט מעולים (עם שירות מעולה), ימלאו את ייעודם ומעבר לכך.

צוות החברה

נירית אקרמן - Webmaster ראשי בחברה
נירית אקרמן - Webmaster ראשי בחברה

בעלת נסיון של יותר מ 15 שנים בבניית אתרים. התמחות כ-10 שנים בג'ומלה וב-וורדפרס בוגרת מכללת "ג'ון ברייס".שפת תכנות php ועוד. בוגרת במכללת "מנטור" בין המכללות המובילות בארץ בתחום. בזכות הידע המקצועי הרב שלה, נירית מסוגלת לספק ללקוחות WinWeb שפע של פתרונות גמישים ובלתי שגרתיים לבניית האתר העסקי המושלם.

ראובן - מנהל שירות לקוחות ושיווק
ראובן - מנהל שירות לקוחות ושיווק

מייסד ומנכ"ל WinWeb, מנהל את מחלקת שירות הלקוחות, אחראי על ניהול הפרויקטים ומהווה כתובת ישירה לטובת לקוחותינו בזמינות מרבית.

צוות עיצוב
צוות עיצוב

צוות העיצוב הגרפי של WinWeb חותר להשיג נראות מעוררת השראה עם חוויית משתמש ידידותית לגולש. צוות המעצבים והמעצבות שלנו יהפוך את אתר האינטרנט שלכם ליצירה מבודלת, ייחודית, מקצועית, מודרנית, מתוחכמת ומרשימה. במקביל אנו מתמחים בשירותי עיצוב גרפי נוספים כמו עיצוב לוגו שיכול לשמש לא רק את אתר האינטרנט אלא גם פרוספקטים, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית ועוד.

צוות פיתוח
צוות פיתוח

המתכנתים שלנו מכירים את הקרביים של וורדפרס וג'ומלה מקרוב והם בעלי ניסיון של שנים בפיתוח מודולים והרחבות חדשות למערכת וורדפרס וג'ומלה בהתאמה אישית והוספת פונקציות נוספות להרחבות קיימות. אין דבר שהאתר שלכם לא יוכל לעשות. יתרון נוסף הוא שהמתכנתים שלנו הם מישראל ולכן הם יודעים כיצד לעבוד עם מודולים והרחבות בשפה העברית ויכולים לתת מענה מהיר לכל בקשה.