אודות WinWeb


אנחנו מאמינים שרק אתר אינטרנט מצוין יכול למנף את העסק או הארגון שהוא מייצג ברשת, ולהתעלות מעל מתחריו. אנחנו מאמינים גם שבכל שוק וענף - החתירה לבידול, ייחודיות וטכנולוגיית מופת, טמונה בפרטים הקטנים. ולכן, אצלנו, כל פיקסל חשוב, כל פרמטר הוא בעל משקל וכל רכיב מקבל את מלוא תשומת הלב. אנחנו רואים באתר אינטרנט גם מוצר וגם שירות. אנו מבינים שאתרי אינטרנט מעולים (עם שירות מעולה), ימלאו את ייעודם ומעבר לכך.


WinWeb היא חברת בוטיק, מובילה בתחומה לבניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח אשר מאחוריה כ-15 שנות ניסיון. החברה הוקמה על ידי נירית וראובן, מהראשונים בתעשייה לעבוד עם מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח לבניית אתרי אינטרנט. אנחנו מתמחים בפיתוח שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח, אתרי תדמית, פורטלים, חנויות וירטואליות, אתרי תוכן וכו'. על בסיס מתודולוגיית הקוד הפתוח תוך עמידה חסרת פשרות בחזית הטכנולוגיה. צוות המפתחים שלנו מישראל דובר וורדפרס וג'ומלה ברמת שפת אם ואנו מספקים פתרונות טכנולוגיים מורכבים לכל אתגר, בקשה, דרישה ושאיפה.


לצד הקמת אתר אינטרנט WinWeb מציעה מגוון רחב של שירותים כגון עיצוב אתרים בהתאמה אישית (Custom Made), שדרוג אתרי אינטרנט קיימים, אופטימיזציה לגוגל, פיתוח, קסטומיזציה לרכיבים, ומענה טכני לאתרי וורדפרס וג'ומלה ועוד. בין לקוחותינו עסקים מהגדולים במשק לרבות אוניברסיטת חיפה, מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, המרכז האוניברסיטאי הדסה, רופאים, אדריכלים, מעצבי פנים, אתרי קופונים, עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.

בעלי החברה

Nirit

נירית - וובמאסטר ראשית


כבוגרת עיצוב ובניית אתרים במכללת "מנטור" המכללה המובילה בישראל בתחום, למעלה מעשור החלה נירית לעצב ולבנות אתרים מדף נקי. אתרים אשר זוכים פעם אחר פעם לשבחים רבים בשל היותם מבודלים ומודרניים.

עם התקדמות הטכנולוגית של הקוד הפתוח, למדה את רזי שפת התכנות php במכללת ג'ון ברייס, מה שעזר לה לפתח רכיבים ולבנות אתרים פונקציונאליים בוורדפרס וג'ומלה. לפני כעשור הקימה עם בן זוגה ראובן חברה משפחתית שנקראת WinWeb.

בזכות הידע בעיצוב ובתכנות, נירית מעצבת ובונה אתרים מעוצבים ומבודלים עם look and feel. העין העיצובית שלה מאפשרת לה להקפיד בבניית האתר על דיוק מרבי תוך תשומת לב לכל פיקסל.
בנוסף, תודות לניסיון הרב והרחב שלה, נירית מספקת ללקוחות החברה שירות טכני-מיידי ומקצועי כולל מענה לאתרים גדולים ופתרונות לאתגרים מורכבים. אהבתה למקצוע נובעת מתרומתה הרבה למינוף עסקים וחברות, המגולמת בהצלחתם באינטרנט ומחוצה לה.
rouven

ראובן - מנהל שירות לקוחות ושיווק


ראובן הוא מייסד ומנכ"ל WinWeb, מנהל מחלקת שירות הלקוחות ואחראי על ניהול הפרויקטים. אם תרצו, הכתובת הישירה והזמינה של לקוחות החברה לכל בקשה ושאלה. כמורה למתמטיקה בעברו, הוא בעל יכולת גבוהה לפשט נושאים מורכבים, וכך להעניק ללקוחות הסברים פשוטים וברורים  ( גם ללקוחות שאינם תמיד בעלי ידע נרחב בעולם  הדיגיטל). 

השירות הסבלני והאישי ללקוח של ראובן ניתן ללקוח בגובה העיניים, והוא תמיד שמח לענות על כל שאלה (תוך הקדשת מלוא הזמן ותשומת הלב, כולל לאחר סיום הפרויקט).

ראובן הינו בוגר לימודי שיווק דיגיטלי ורשתות חברתיות במכללת "אפקה" בצפון תל אביב, והוא משתמש בידע ובניסיון הנ"ל בכדי לייעץ ללקוח לגבי ערוצי הפרסום הדיגיטלי הרלבנטיים והאפקטיביים ביותר מבחינתם. תפיסת השירות של ראובן נגזרת מכך שאתר אינטרנט איכותי עם שירות מעולה הוא המפתח להצלחה בעולם הדיגיטל, וכי לקוח מרוצה הוא סיטואציה של Win Win.    

צוות עיצוב וצוות פיתוח

צוות עיצוב

צוות העיצוב הגרפי של WinWeb חותר להשיג נראות מעוררת השראה עם חוויית משתמש ידידותית לגולש. צוות המעצבים והמעצבות שלנו יהפוך את אתר האינטרנט שלכם ליצירה מבודלת, ייחודית, מקצועית, מודרנית, מתוחכמת ומרשימה. במקביל אנו מתמחים בשירותי עיצוב גרפי נוספים כמו עיצוב לוגו שיכול לשמש לא רק את אתר האינטרנט אלא גם פרוספקטים, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית ועוד.

צוות פיתוח

המתכנתים שלנו מכירים את הקרביים של וורדפרס וג'ומלה מקרוב והם בעלי ניסיון של שנים בפיתוח מודולים והרחבות חדשות למערכת וורדפרס וג'ומלה בהתאמה אישית והוספת פונקציות נוספות להרחבות קיימות. אין דבר שהאתר שלכם לא יוכל לעשות. יתרון נוסף הוא שהמתכנתים שלנו הם מישראל ולכן הם יודעים כיצד לעבוד עם מודולים והרחבות בשפה העברית ויכולים לתת מענה מהיר לכל בקשה.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input