אודות WinWeb

 
אנו מאמינים שאתר אינטרנט איכותי שיתעלה מעל מתחריו הוא המפתח להצלחה בעולם הדיגיטל, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. לכן גם החלטנו לקרוא לעסק שלנו WinWeb שפירושו באנגלית - לנצח באינטרנט.
 
כבר 15 שנה שאנחנו מתמחים בפיתוח, עיצוב, שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח, אתרי תדמית, בניית אתרים מורכבים, אינטגרציה בין מערכות עם API, פיתוח מערכות WEB, הקמת פורטלים, חנויות וירטואליות, אתרי תוכן, אינדקסים רב תכליתיים וכו'. העבודה מבוססת על מתודולוגיית הקוד הפתוח תוך עמידה חסרת פשרות בחזית הטכנולוגיה.  הצוות שלנו מורכב ממעצבת אתרים מהשורה הראשונה,
כולל מתכנתים ישראלים בעלי ניסיון רב . ואנו מספקים פתרונות טכנולוגיים בתיזמון אנושי מהיר.
 
לצד הקמת אתרי אינטרנט WinWeb מציעה מגוון שירותים כגון עיצוב אתרים בהתאמה אישית  (Custom Made), ללא שימוש בתבניות מוכנות. מתודולוגיה זו מייצרת אתר אינטרנט מבודל, עם רמה גבוהה של אבטחת מידע, ובעל מהירות טעינה הנותנת "זריקת אנרגיה" בקריאתו ע"י גוגל. כמו כן אנו מתמחים בשדרוג אתרי אינטרנט קיימים, אופטימיזציה לגוגל, פיתוח, קסטומיזציה לרכיבים, אנו מספקים תמיכה טכנית על בסיס שיתופי מסך, מענה אנושי מהיר (לא שירותי הודעות) ופתרונות יצירתיים לכל אתגר.
 
 בין לקוחותינו עסקים מהגדולים במשק לרבות אוניברסיטת חיפה, מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, המרכז האוניברסיטאי הדסה, רופאים, אדריכלים, מעצבי פנים, אתרי קופונים, עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.

בעלי החברה

Nirit

נירית - וובמאסטר ראשית


כבוגרת עיצוב ובניית אתרים במכללת "מנטור" המכללה המובילה בישראל בתחום, למעלה מעשור החלה נירית לעצב ולבנות אתרים מדף נקי ללא שימוש בתבניות מוכנות. אתרים אשר זוכים פעם אחר פעם לשבחים רבים בשל היותם מבודלים ומודרניים.

עם התקדמות הטכנולוגית של הקוד הפתוח, למדה את רזי שפת התכנות php במכללת ג'ון ברייס, מה שעזר לה לפתח רכיבים ולבנות אתרים פונקציונאליים בקוד פתוח. לפני כעשור הקימה עם בן זוגה ראובן חברה משפחתית שנקראת WinWeb.

בזכות הידע בעיצוב ובתכנות, נירית מעצבת ובונה אתרים מעוצבים ומבודלים עם look and feel. העין העיצובית שלה מאפשרת לה להקפיד בבניית האתר על דיוק מרבי תוך תשומת לב לכל פיקסל.
בנוסף, תודות לניסיון הרב והרחב שלה, נירית מספקת ללקוחות החברה שירות טכני-מיידי ומקצועי כולל מענה לאתרים גדולים ופתרונות לאתגרים מורכבים. 


rouven

ראובן - מנהל פרויקטים


ראובן הוא מייסד ומנכ"ל WinWeb, מנהל מחלקת שירות הלקוחות ואחראי על ניהול הפרויקטים. אם תרצו, הכתובת הישירה והזמינה של לקוחות החברה לכל בקשה ושאלה. 

השירות הסבלני והאישי ללקוח של ראובן ניתן ללקוח בגובה העיניים, והוא תמיד שמח לענות על כל שאלה תוך הקדשת מלוא הזמן ותשומת הלב, כולל לאחר סיום הפרויקט

 תפיסת השירות של ראובן נגזרת מכך שאתר אינטרנט איכותי עם שירות מעולה הוא המפתח להצלחה בעולם הדיגיטל, וכי לקוח מרוצה הוא סיטואציה של Win Win.    

צוות עיצוב וצוות פיתוח

צוות עיצוב

צוות העיצוב הגרפי של WinWeb חותר להשיג נראות מעוררת השראה עם חוויית משתמש ידידותית לגולש. צוות המעצבים והמעצבות שלנו יהפוך את אתר האינטרנט שלכם ליצירה מבודלת, ייחודית, מקצועית, מודרנית, מתוחכמת ומרשימה. במקביל אנו מתמחים בשירותי עיצוב גרפי נוספים כמו עיצוב לוגו שיכול לשמש לא רק את אתר האינטרנט אלא גם פרוספקטים, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית ועוד.

צוות פיתוח

המתכנתים שלנו מכירים את הקרביים של וורדפרס וג'ומלה מקרוב והם בעלי ניסיון של שנים בפיתוח מודולים והרחבות חדשות למערכת וורדפרס וג'ומלה בהתאמה אישית והוספת פונקציות נוספות להרחבות קיימות. אין דבר שהאתר שלכם לא יוכל לעשות. יתרון נוסף הוא שהמתכנתים שלנו הם מישראל ולכן הם יודעים כיצד לעבוד עם מודולים והרחבות בשפה העברית ויכולים לתת מענה מהיר לכל בקשה.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input