אודות


אנחנו מאמינים
שרק אתר אינטרנט מצוין יכול למנף את העסק או הארגון שהוא מייצג ברשת, ולהתעלות מעל מתחריו. אנחנו מאמינים גם שבכל שוק וענף - החתירה לבידול, ייחודיות וטכנולוגיית מופת, טמונה בפרטים הקטנים. ולכן, אצלנו, כל פיקסל חשוב, כל פרמטר הוא בעל משקל, וכל רכיב מקבל את מלוא תשומת הלב. אנחנו רואים באתר אינטרנט גם מוצר וגם שירות. אנו מבינים שאתרי אינטרנט מעולים (עם שירות מעולה), ימלאו את ייעודם ומעבר לכך.
 
ומי אנחנו? WinWeb היא חברה מובילה בתחומה לבניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח אשר מאחוריה כ-10 שנות ניסיון. החברה הוקמה על ידי נירית וראובן, מהראשונים בתעשייה לעבוד עם מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח לבניית אתרי אינטרנט.
 
אנחנו מתמחים בפיתוח שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח, חנויות ווירטואליות, פורטלים, עמודי נחיתה, אתרי תוכן וכו'. על בסיס מתודולוגיית הקוד הפתוח תוך עמידה חסרת פשרות בחזית הטכנולוגיה. צוות המפתחים שלנו דובר וורדפרס וג'ומלה ברמת שפת אם ואנו מספקים פתרונות טכנולוגיים מורכבים לכל אתגר, בקשה, דרישה ושאיפה.
 
 WinWeb מציעה מגוון רחב של שירותים כגון עיצוב אתרים בהתאמה אישית (  Custom Made), שדרוג אתרי אינטרנט קיימים, מענה טכני לאתרי וורדפרס וג'ומלה, אופטימיזציה לגוגל ועוד. בין לקוחותינו עסקים מהגדולים במשק לרבות אוניברסיטת חיפה, מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, המרכז האוניברסיטאי הדסה, רופאים, אדריכלים, מעצבי פנים, אתרי קופונים, עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.

צוות החברה

נירית - וובמאסטר

לפני למעלה מעשור החלה נירית את עבודתה במנוע החיפוש הגדול בעולם גוגל ותרמה רבות לשיפורו, במהלך עבודתה סרקה נירית אלפי אתרים בחודש ומבינה היטב את החשיבות של אופוטימיזיצה לגוגל.

כמו כן למדה נירית עיצוב ובניית אתרים במכללה המובילה בארץ מנטור, לאחר שסיימה החלה לעצב ולבנות אתרים מדף נקי ללא שימוש בתבניות, אתרים אלה זכו לשבחים רבים בשל היותם מבודלים ומודרניים.

עם התקדמות הטכנולוגית של הקוד הפתוח למדה שפת תכנות php במכללת ג'ון ברייס מה שעזר לה לפתח רכיבים ולבנות אתרים פונקציונאליים בוורדפרס וג'ומלה. לפני כעשור הקימה עם בן זוגה ראובן חברה משפחתית שנקראת WinWeb.

בזכות הידע בעיצוב ובתכנות מסוגלת נירית לעצב ולבנות אתרים מעוצבים ומבודלים עם look and feel, העין העיצובית שלה מאפשרת לה להקפיד בבניית האתר על דיוק מרבי ולשים לב לכל פיקסל, בנוסף בשל הניסיון הרב והרחב שלה נירית מספקת שירות טכני מיידי ומקצועי לאתרים גדולים ונותנת מענה לאתגרים מורכבים, אהבתה למקצוע נובעת מתרומתה הרבה במינוף עסקים וחברות, והיא תורמת רבות להצלחתם.
Nirit
rouven

ראובן - מנהל שירות לקוחות ושיווק

מייסד ומנכ"ל WinWeb, מנהל את מחלקת שירות הלקוחות, אחראי על ניהול הפרויקטים
ומהווה כתובת ישירה לטובת לקוחותינו בזמינות מרבית.

בעברו היה ראובן מורה למתמטיקה, יכולותיו לפשט נושאים מורכבים ולהסביר אותם בצורה פשוטה תורמים לו כאיש קשרי לקוחות לפשט ולהסביר ללקוח בצורה ברורה ופשוטה, גם ללקוחות שהידע הבסיסי שלהם בעולם הדיגיטל מצומצם.

כמו כן ראובן ידוע כסבלני ומתייחס לכל לקוח בגובה העיניים, שמח לענות על כל שאלה ולהקדיש זמן רב ללקוחותיו (גם לאחר שסיימו את הפרויקט). ראובן סיים קורס רחב בנושא שיווק דיגיטלי ורשתות חברתיות, מה שמאפשר לו להמליץ ללקוחותיו על ערוצי פרסום ועל הדגשים החשובים בבניית האתר לשם שיווקו והצלחתו.

ראובן מבין היטב שהעסק של לקוח זה מפעל חייו והצלחה בעולם הדיגיטל היא הרת גורל,כמו כן הוא מאמין שלקוח מרוצה זה סיטואציה winwin .

צוות עיצוב וצוות פיתוח

צוות עיצוב

צוות העיצוב הגרפי של WinWeb חותר להשיג נראות מעוררת השראה עם חוויית משתמש ידידותית לגולש. צוות המעצבים והמעצבות שלנו יהפוך את אתר האינטרנט שלכם ליצירה מבודלת, ייחודית, מקצועית, מודרנית, מתוחכמת ומרשימה. במקביל אנו מתמחים בשירותי עיצוב גרפי נוספים כמו עיצוב לוגו שיכול לשמש לא רק את אתר האינטרנט אלא גם פרוספקטים, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית ועוד.

צוות פיתוח

המתכנתים שלנו מכירים את הקרביים של וורדפרס וג'ומלה מקרוב והם בעלי ניסיון של שנים בפיתוח מודולים והרחבות חדשות למערכת וורדפרס וג'ומלה בהתאמה אישית והוספת פונקציות נוספות להרחבות קיימות. אין דבר שהאתר שלכם לא יוכל לעשות. יתרון נוסף הוא שהמתכנתים שלנו הם מישראל ולכן הם יודעים כיצד לעבוד עם מודולים והרחבות בשפה העברית ויכולים לתת מענה מהיר לכל בקשה.