אודות


WinWeb מתמחה מזה למעלה מ-15 שנה בפיתוח, עיצוב, שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח. לחברתנו ניסיון רב בהקמת אתרי תדמית, בניית אתרים מורכבים, פורטלים, חנויות וירטואליות ועוד.

בין לקוחותינו חברות וארגונים מובילים לרבות אוניברסיטת חיפה, חברות היי טק, המרכז האוניברסיטאי הדסה, חברות בינלאומיות, משרדי עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.

אנחנו מאמינים שאתר אינטרנט איכותי שיתעלה מעל מתחריו הוא המפתח להצלחה בדיגיטל, ודואגים כי כל הפרמטרים המרכיבים אותו יהיו ברמה הגבוהה ביותר.

מחלקת העיצוב שלנו תעמיד לרשותכם סטנדרטים בלתי מתפשרים של מקצועיות עם חשיבה יצירתית. המחלקה נשענת על יותר מ-15 שנות ניסיון בעבודה מול הלקוחות הגדולים במשק. העיצוב מלווה עם מומחים לחוויית משתמש (User Experience) המדייקים ומהדקים את התוצר לכדי שלמות.

המפתחים שלנו ב-WinWeb הם מתכנתים ישראליים עתירי ניסיון בביצוע פיתוחים מורכבים ופתרונות לכל צורך או דרישה של הלקוח . מתכנתי החברה דוברים את שפות התכנות המרכזיות – PHP ו-JavaScript – ברמת שפת אם, מתמחים בהתממשקות מערכות בעזרת API, פיתוח אזורים אישיים בהתאמה אישית ועוד. WinWeb שמה דגש על התאמת האתר לגוגל ולמנועי חיפוש, ומספקת שירותי אופטימיזציה לגוגל לחברות הקידום המובילות בישראל.

מעל הכל, WinWeb מאמינה כי אתר אינטרנט הוא גם שירות וגם מוצר, ועל כן אנו מעמידים לטובת לקוחותינו תמיכה עם וואב-מאסטר ראשי בזמינות מרבית.

בעלי החברה

Nirit

נירית - וובמאסטר ראשית


נירית אקרמן הינה מעצבת ומפתחת אתרים בעלת למעלה מ-15 שנות ניסיון שבמסגרתן עבדה מול הלקוחות הגדולים והמובילים במשק. אתרי האינטרנט שהקימה קוצרים שבחים פעם אחר פעם תודות להיותם מבודלים, מאובטחים, מהירים ומודרניים.

בזכות הידע המשולב בעיצוב ובתכנות, נירית מעצבת ובונה אתרים בעלי רמה גבוהה של look and feel. העין העיצובית שלה מאפשרת לה להקפיד בבניית האתר על דיוק מרבי, תוך תשומת לב לכל פיקסל ופיקסל. נירית מספקת ללקוחות החברה שירות טכני-מיידי ומקצועי, כולל מענה לאתרים גדולים ופתרונות לאתגרים מורכבים.
Nirit
rouven final
rouven

ראובן - מנהל פרויקטים

 
ראובן הוא מייסד ומנכ"ל WinWeb, מנהל מחלקת שירות הלקוחות ואחראי על ניהול הפרויקטים. הכתובת הישירה והזמינה של לקוחות החברה לכל בקשה ושאלה.

כמורה למתמטיקה בעברו, הוא בעל יכולת גבוהה לפשט נושאים מורכבים, וכך להעניק ללקוחות הסברים בהירים וברורים (גם אם אינם בעלי ידע נרחב בעולם הדיגיטל).

השירות הסבלני והאישי ללקוח של ראובן ניתן בגובה העיניים, והוא תמיד שמח לענות על כל שאלה (תוך הקדשת מלוא הזמן ותשומת הלב, כולל לאחר סיום הפרויקט).

ראובן הינו בוגר לימודי שיווק דיגיטלי ורשתות חברתיות במכללת "אפקה" בצפון תל אביב, והוא משתמש בידע ובניסיון הנ"ל בכדי לייעץ ללקוח לגבי ערוצי הפרסום הדיגיטלי הרלבנטיים והאפקטיביים ביותר מבחינתו. תפיסת השירות שלו נגזרת מכך שאתר אינטרנט איכותי עם שירות מעולה הוא המפתח להצלחה בעולם הדיגיטל, וכי לקוח מרוצה הוא סיטואציה של Win Win.    

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
נא לרשום שם דומיין
Please let us know your message.