אודות WinWeb


WinWeb מתמחה מזה למעלה מ-15 שנה בפיתוח, עיצוב, שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח. לחברתנו ניסיון רב בהקמת אתרי תדמית, בניית אתרים מורכבים, פורטלים, חנויות וירטואליות ועוד.

בין לקוחותינו עסקים וארגונים מובילים לרבות אוניברסיטת חיפה, מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית, חברות היי טק, המרכז האוניברסיטאי הדסה, משרדי אדריכלות ועיצוב פנים, משרדי עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.

אנחנו מאמינים שאתר אינטרנט איכותי שיתעלה מעל מתחריו הוא המפתח להצלחה בדיגיטל, ודואגים כי כל הפרמטרים המרכיבים אותו יהיו ברמה הגבוהה ביותר.

מחלקת העיצוב שלנו תעמיד לרשותכם סטנדרטים בלתי מתפשרים של מקצועיות עם חשיבה יצירתית. המחלקה נשענת על יותר מ-15 שנות ניסיון בעבודה מול הלקוחות הגדולים במשק. העיצוב מלווה עם מומחים לחוויית משתמש (User Experience) המדייקים ומהדקים את התוצר לכדי שלמות.

 מחלקת הפיתוח מורכבת ממתכנתים ישראלים עתירי ניסיון בביצוע פיתוחים מורכבים ופתרונות לכל צורך או דרישה של הלקוח. WinWeb שמה דגש על התאמת האתר לגוגל ולמנועי חיפוש, ומספקת שירותי אופטימיזציה לגוגל לחברות הקידום המובילות בישראל.

מעל הכל, WinWeb מאמינה כי אתר אינטרנט הוא גם שירות וגם מוצר, ועל כן אנו מעמידים לטובת לקוחותינו תמיכה עם וואב-מאסטר ראשי בזמינות מרבית.

בעלי החברה

Nirit

נירית - וובמאסטר ראשית


נירית אקרמן הינה מעצבת ומפתחת אתרים בעלת למעלה מ-15 שנות ניסיון שבמסגרתן עבדה מול הלקוחות הגדולים והמובילים במשק. אתרי האינטרנט שהקימה קוצרים שבחים פעם אחר פעם תודות להיותם מבודלים, מאובטחים, מהירים ומודרניים.

בזכות הידע המשולב בעיצוב ובתכנות, נירית מעצבת ובונה אתרים בעלי רמה גבוהה של look and feel. העין העיצובית שלה מאפשרת לה להקפיד בבניית האתר על דיוק מרבי, תוך תשומת לב לכל פיקסל ופיקסל. נירית מספקת ללקוחות החברה שירות טכני-מיידי ומקצועי, כולל מענה לאתרים גדולים ופתרונות לאתגרים מורכבים.
rouven

ראובן - מנהל פרויקטים

 
ראובן הוא מייסד ומנכ"ל WinWeb, מנהל מחלקת שירות הלקוחות ואחראי על ניהול הפרויקטים. הכתובת הישירה והזמינה של לקוחות החברה לכל בקשה ושאלה.

כמורה למתמטיקה בעברו, הוא בעל יכולת גבוהה לפשט נושאים מורכבים, וכך להעניק ללקוחות הסברים בהירים וברורים (גם אם אינם בעלי ידע נרחב בעולם הדיגיטל).

השירות הסבלני והאישי ללקוח של ראובן ניתן בגובה העיניים, והוא תמיד שמח לענות על כל שאלה (תוך הקדשת מלוא הזמן ותשומת הלב, כולל לאחר סיום הפרויקט).

ראובן הינו בוגר לימודי שיווק דיגיטלי ורשתות חברתיות במכללת "אפקה" בצפון תל אביב, והוא משתמש בידע ובניסיון הנ"ל בכדי לייעץ ללקוח לגבי ערוצי הפרסום הדיגיטלי הרלבנטיים והאפקטיביים ביותר מבחינתו. תפיסת השירות שלו נגזרת מכך שאתר אינטרנט איכותי עם שירות מעולה הוא המפתח להצלחה בעולם הדיגיטל, וכי לקוח מרוצה הוא סיטואציה של Win Win.    

צוות החברה

חברת WinWeb מאמינה בכוחו של ההון האנושי. לחברתנו צוות מוביל בתחומו שנבחר בקפידה, אשר מורכב מאנשי מקצוע מעולים מישראל. כל אחד מאנשי הצוות שלנו הינו מומחה המוביל בתחומו, ולכולם לפחות 10 שנות ניסיון.

מעצבת גרפית

מעצבת גרפית ידועה עם למעלה מ-15 שנות ניסיון, בוגרת בצלאל, המתמחה במיתוג, לוגואים, ברושורים, עיצוב אתרים, שילוט, כרטיסי ביקור, דוכנים לתערוכות, רולרים, מוצרי יח"צ ועוד.

מתכנת

מתכנת Full Stack אשר עוסק בפיתוח אתרים בקוד פתוח מזה למעלה מ-16 שנה. מכיר את הקוד על בוריו, יודע לכתוב תוכניות מורכבות ואף לייצר רכיבים ומודולים מדף חלק.

מאפיין UX

מאפיין UX עם מהמובילים בישראל, בעל 12 שנות ניסיון, אשר מלווה את הפרויקט מבחינת חווית משתמש אופטימלית והיבטים הנוגעים להנעה לפעולה. במסגרת תפקידו אחראי על הזרימה (Flow) של האתר, מיקום אלמנטים, נוחות המשתמש, Call to Action ועוד.

צוות בנייה ותמיכה טכנית

נירית, העומדת בראש צוות הבנייה והתמיכה הטכנית, אחראית על הקמת האתר ולרשותה למעלה מ-15 שנות ניסיון בסביבת עבודה של קוד פתוח. טביעת ידה המקצועית מתמקדת בין היתר בבניית האתר בדיוק לפי הסקיצה הנבחרת, בחירה רכיבים אופטימאליים לאתר, הקפדה על מהירות טעינה, אופטימיזציה לגוגל, ומענה טכני ואנושי ללקוח בזמינות גבוהה.

מנהל פרויקטים וקשרי לקוחות

ראובן הינו מומחה לבניית אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל ואחראי ב-Winweb על ניהול פרויקטים וקשרי לקוחות. במסגרת תפקידו מוודא שמתקיימת סינרגיה מושלמת בין כלל אנשי המקצוע העובדים על הפרויקט. הן לטובת הגשמת המטרות, והן לשם עמידה בלוחות הזמנים. כולל מענה ישיר בנושאים פרוצדורליים ופורמליים.

מה אומרים עלינו?

hamlaza_hitahdut2.jpg
ornagu.jpg
winweb_recommediation2.jpg

צור קשר

נא לרשום שם מלא
Invalid Input
Invalid Input
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input

צור קשר

נא לרשום שם מלא
Invalid Input
Invalid Input
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input