אודות


WinWeb מתמחה מזה למעלה מ-15 שנה בפיתוח, עיצוב, שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח. לחברתנו ניסיון רב בהקמת אתרים מורכבים, פורטלים, חנויות וירטואליות ועוד.

המפתחים שלנו ב-WinWeb הם מתכנתים ישראליים עתירי ניסיון בביצוע פיתוחים מורכבים ופתרונות לכל צורך או דרישה של הלקוח . מתכנתי החברה דוברים את שפות התכנות המרכזיות – PHP ו-JavaScript – ברמת שפת אם, מתמחים בהתממשקות מערכות בעזרת API, פיתוח אזורים אישיים בהתאמה אישית ועוד. 

מחלקת העיצוב שלנו תעמיד לרשותכם סטנדרטים בלתי מתפשרים של מקצועיות עם חשיבה יצירתית. המחלקה נשענת על יותר מ-15 שנות ניסיון בעבודה מול הלקוחות הגדולים במשק. העיצוב מלווה עם מומחים לחוויית משתמש (User Experience) המדייקים ומהדקים את התוצר לכדי שלמות.

בין לקוחותינו חברות ותאגידים מובילים לרבות אוניברסיטת חיפה, חברות היי טק, המרכז האוניברסיטאי הדסה, חברות בינלאומיות, משרדי עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.

אנחנו מאמינים שאתר אינטרנט איכותי שיתעלה מעל מתחריו הוא המפתח להצלחה בדיגיטל, ודואגים כי כל הפרמטרים המרכיבים אותו יהיו ברמה הגבוהה ביותר.
מעל הכל, WinWeb מאמינה כי אתר אינטרנט הוא גם שירות וגם מוצר, ועל כן אנו מעמידים לטובת לקוחותינו תמיכה עם וואב-מאסטר ראשי בזמינות מרבית.
 

בעלי החברה

Nirit

נירית - וובמאסטר ראשית

ראש מחלקת פיתוח ב-WinWeb, ווב-מאסטרית ראשית בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בפיתוח אתרי אינטרנט מורכבים, לרבות מול חברות ותאגידים מהגדולים במשק.

במסגרת תפקידה אחראית על הפיתוח ובקרת האיכות, כמו גם על אפיון האתר ושרטוט אסטרטגיה נכונה להצלחתו והגשמת מטרותיו. הכרותה רבת השנים עם רזי הטכנולוגיה מאפשרת להפוך את צרכי הלקוח לפתרון מעשי גם במקרים מורכבים ומאתגרים. נמצאת בקשר ישיר מול הלקוח עם מענה אמיתי ומיידי מסביב לשעון.

Nirit
rouven
Nirit

ראובן - מנהל פרוייקטים וקשרי לקוחות


ראובן הוא מייסד ומנכ"ל WinWeb, מנהל מחלקת שירות הלקוחות ואחראי על ניהול הפרויקטים. הכתובת הישירה והזמינה של לקוחות החברה לכל בקשה ושאלה.

השירות הסבלני והאישי ללקוח של ראובן ניתן בגובה העיניים, והוא תמיד שמח לענות על כל שאלה (תוך הקדשת מלוא הזמן ותשומת הלב, כולל לאחר סיום הפרויקט). 

ראובן הינו בוגר לימודי שיווק דיגיטלי ורשתות חברתיות במכללת "אפקה" בצפון תל אביב, והוא משתמש בידע ובניסיון הנ"ל בכדי לייעץ ללקוח לגבי ערוצי הפרסום הדיגיטלי הרלבנטיים והאפקטיביים ביותר מבחינתו. תפיסת השירות שלו נגזרת מכך שאתר אינטרנט איכותי עם שירות מעולה הוא המפתח להצלחה בעולם הדיגיטל, וכי לקוח מרוצה הוא סיטואציה של Win Win.    

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
נא לרשום שם דומיין
Please let us know your message.