אודות WinWeb

אנחנו מאמינים שבשביל להצליח באינטרנט לא מספיק שיהיה לך אתר אינטרנט טוב.

צריך שיהיה לך אתר אינטרנט מעולה. איך עושים את זה?

מחפשים את נקודת המפגש שבין עיצוב מעורר השראה בהתאמה אישית, חוויית משתמש מדויקת, בידול בעולם רווי מתחרים, טכנולוגית מופת, וכמובן התכתבות עם גוגל והגולשים. רק כשכל האלמנטים האלה מנהלים דיאלוג זה עם זה כמנגינה מתוזמרת היטב, אתר אינטרנט הופך למנוע עסקי.

WinWeb היא חברה מובילה בתחומה לבניית אתרי אינטרנט אשר מאחוריה כ-10 שנות ניסיון. החברה הוקמה על ידי נירית וראובן, מהראשונים בתעשייה לעבוד עם מערכות וורדפרס וג'ומלה לבניית אתרי אינטרנט. אנחנו מתמחים בפיתוח שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח, חנויות ווירטואליות, פורטלים, עמודי נחיתה, אתרי תוכן וכו'. על בסיס מתודולוגיית הקוד הפתוח תוך עמידה חסרת פשרות בחזית הטכנולוגיה. צוות המפתחים שלנו דובר וורדפרס וג'ומלה ברמת שפת אם ואנו מספקים פתרונות טכנולוגיים מורכבים לכל אתגר, בקשה, דרישה ושאיפה. 

לאור הניסיון הרב שצברנו בעבודה עם ג'ומלה ו-וורדפרס, WinWeb מציעה לא רק בניית אתרים אלא מגוון רחב של שירותים:  עיצוב אתרים בהתאמה אישית (custom made), שדרוג אתרי אינטרנט קיימים, מענה טכני לאתרי וורדפרס וג'ומלה , אופטימיזציה לגוגל ועוד. WinWeb משקיעה משאבים רבים להשגת חווייה טכנולוגית ברמה מושלמת ומתמחה בפיתוח אתרי אינטרנט רספונסיביים שמותאמים לסלולר, טאבלט, טלוויזיות חכמות ועוד.


חברת WinWeb מבינה היטב שהצלחה באינטרנט מתחילה עם אתר מקצועי שנבנה בסטנדרט גימור גבוה. פיתחנו מודל עבודה ייחודי ששם את השירות והאיכות בראש סדר העדיפויות. התהליך שלנו כולל פגישות של הלקוח מול אנשי המקצוע ומומחים לעיצוב, תכנות, אפיון וכו'. אנו מעצבים בהתאמה אישית על ידי סדרת סקיצות ועד לשביעות רצון מלאה.


לחברת WinWeb מענה מהיר, אישי ואנושי על ידי צוות של מתכנתים, ווב-מאסטרים, מעצבים ועוד. השירות בא לידי ביטוי גם בהקפדה בלתי מתפשרת על שקיפות מלאה, אמינות, זמינות ויחס חם.


בין לקוחותינו עסקים מהגדולים במשק לרבות אוניברסיטת חיפה, מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, המרכז האוניברסיטאי הדסה, רופאים, אדריכלים, מעצבי פנים, אתרי קופונים, עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.