אודות WinWeb-בניית אתרים מנצחים

אודות WinWeb


אנו מאמינים שאתר אינטרנט איכותי שיתעלה מעל מתחריו הוא המפתח להצלחה בעולם הדיגיטל, וזה בדיוק מה שאנו עושים, לכן גם החלטנו לקרוא לעסק שלנו WinWeb פירושו באנגלית-לנצח באינטרנט
 
 כבר 15 שנה שאנחנו מתמחים בפיתוח, עיצוב, שדרוג ובניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח, אתרי תדמית, בניית אתרים מורכבים, אינטגרציה בין מערכות עם API, פיתוח מערכות WEB, הקמת פורטלים, חנויות וירטואליות, אתרי תוכן, אינדקסים רב תכליתיים וכו'. העבודה מבוססת על מתודולוגיית הקוד הפתוח תוך עמידה חסרת פשרות בחזית הטכנולוגיה.  הצוות שלנו מורכב ממעצבת אתרים מהשורה הראשונה, 
כולל מתכנתים ישראלים בעלי ניסיון רב . ואנו מספקים פתרונות טכנולוגיים בתיזמון אנושי מהיר.
 
לצד הקמת אתרי אינטרנט WinWeb מציעה מגוון שירותים כגון עיצוב אתרים בהתאמה אישית  (Custom Made), ללא שימוש בתבניות מוכנות. מתודולוגיה זו מייצרת אתר אינטרנט מבודל, עם רמה גבוהה של אבטחת מידע, ובעל מהירות טעינה הנותנת "זריקת אנרגיה" בקריאתו ע"י גוגל. כמו כן אנו מתמחים בשדרוג אתרי אינטרנט קיימים, אופטימיזציה לגוגל, פיתוח, קסטומיזציה לרכיבים, אנו מספקים תמיכה טכנית על בסיס שיתופי מסך, מענה אנושי מהיר (לא שירותי הודעות) ופתרונות יצירתיים לכל אתגר.
 
 בין לקוחותינו עסקים מהגדולים במשק לרבות אוניברסיטת חיפה, מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, המרכז האוניברסיטאי הדסה, רופאים, אדריכלים, מעצבי פנים, אתרי קופונים, עורכי דין, מפעלים תעשייתיים והרשימה נמשכת.

בעלי החברה

Nirit

נירית - וובמאסטר ראשית


כבוגרת עיצוב ובניית אתרים במכללת "מנטור" המכללה המובילה בישראל בתחום, למעלה מעשור החלה נירית לעצב ולבנות אתרים מדף נקי ללא שימוש בתבניות מוכנות. אתרים אשר זוכים פעם אחר פעם לשבחים רבים בשל היותם מבודלים, מאובטחים, מהירים ומודרניים.

עם התקדמות הטכנולוגית של הקוד הפתוח, למדה את רזי שפת התכנות php, html5, css3, javascript ועוד... מה שעזר לה לפתח רכיבים ולבנות אתרים מורכבים בקוד פתוח. לפני כעשור הקימה עם בן זוגה ראובן חברה משפחתית שנקראת WinWeb.
 
בזכות הידע בעיצוב ובתכנות, נירית מעצבת ובונה אתרים מעוצבים ומבודלים עם look and feel. העין העיצובית שלה מאפשרת לה להקפיד בבניית האתר על דיוק מרבי תוך תשומת לב לכל פיקסל.

בנוסף, תודות לניסיון הרב והרחב שלה, נירית מספקת ללקוחות החברה שירות טכני-מיידי ומקצועי כולל מענה לאתרים גדולים ופתרונות לאתגרים מורכבים. 


rouven

ראובן - מנהל פרויקטים

 
ראובן הוא מייסד ומנכ"ל WinWeb, מנהל מחלקת שירות הלקוחות ואחראי על ניהול הפרויקטים. הכתובת הישירה והזמינה של לקוחות החברה לכל בקשה ושאלה.

כמורה למתמטיקה בעברו, הוא בעל יכולת גבוהה לפשט נושאים מורכבים, וכך להעניק ללקוחות הסברים בהירים וברורים (גם ללקוחות שאינם תמיד בעלי ידע נרחב בעולם הדיגיטל).
 
השירות הסבלני והאישי ללקוח של ראובן ניתן ללקוח בגובה העיניים, והוא תמיד שמח לענות על כל שאלה (תוך הקדשת מלוא הזמן ותשומת הלב, כולל לאחר סיום הפרויקט).

ראובן הינו בוגר לימודי שיווק דיגיטלי ורשתות חברתיות במכללת "אפקה" בצפון תל אביב, והוא משתמש בידע ובניסיון הנ"ל בכדי לייעץ ללקוח לגבי ערוצי הפרסום הדיגיטלי הרלבנטיים והאפקטיביים ביותר מבחינתו. תפיסת השירות של ראובן נגזרת מכך שאתר אינטרנט איכותי עם שירות מעולה הוא המפתח להצלחה בעולם הדיגיטל, וכי לקוח מרוצה הוא סיטואציה של Win Win.    

צוות החברה

מעצבת גרפית

מעצבת גרפית ידועה עם למעלה מ-15 שנות ניסיון, בוגרת בצלאל, המתמחה במיתוג, לוגואים, ברושורים, עיצוב אתרים, שילוט, כרטיסי ביקור, דוכנים לתערוכות, רולרים, מוצרי יח"צ ועוד.

מתכנת

מתכנת Full Stack אשר עוסק בפיתוח אתרים בקוד פתוח מזה למעלה מ-16 שנה. מכיר את הקוד על בוריו, יודע לכתוב תוכניות מורכבות ואף לייצר רכיבים ומודולים מדף חלק.

מאפיין UX

מאפיין UX עם מהמובילים בישראל, בעל 12 שנות ניסיון, אשר מלווה את הפרויקט מבחינת חווית משתמש אופטימלית והיבטים הנוגעים להנעה לפעולה. במסגרת תפקידו אחראי על הזרימה (Flow) של האתר, מיקום אלמנטים, נוחות המשתמש, Call to Action ועוד.

צוות בנייה ותמיכה טכנית

נירית, העומדת בראש צוות הבנייה והתמיכה הטכנית, אחראית על הקמת האתר ולרשותה למעלה מ-15 שנות ניסיון בסביבת עבודה של קוד פתוח. טביעת ידה המקצועית מתמקדת בין היתר בבניית האתר בדיוק לפי הסקיצה הנבחרת, בחירה רכיבים אופטימאליים לאתר, הקפדה על מהירות טעינה, אופטימיזציה לגוגל, ומענה טכני ואנושי ללקוח בזמינות גבוהה.

מנהל פרויקטים וקשרי לקוחות

ראובן הינו מומחה לבניית אסטרטגיה שיווקית בדיגיטל ואחראי ב-Winweb על ניהול פרויקטים וקשרי לקוחות. במסגרת תפקידו מוודא שמתקיימת סינרגיה מושלמת בין כלל אנשי המקצוע העובדים על הפרויקט. הן לטובת הגשמת המטרות, והן לשם עמידה בלוחות הזמנים. כולל מענה ישיר בנושאים פרוצדורליים ופורמליים.

מה אומרים עלינו?

hamlaza_hitahdut.jpg
ornagu.jpg
winweb_recommediation2.jpg

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input