אופטימיזציה לאתר

השירות שלנו


WinWeb מספקת שירותים איכותיים ועדכניים של אופטימיזציה לאתר והתאמה למנועי חיפוש.
השירותים ניתנים ללקוחות קצה ולחברות קידום אתרים ושיווק דיגיטלי.

אופטימיזציה לאתר קיים

WinWeb מבצעת שדרוג לאתרים קיימים (כולל לאתרים שלא נבנו על ידי החברה). השדרוג מעמיד במרכזו אופטימיזציה לאתר והגברת מהירות טעינה. זאת על ידי שדרוג של מבנה האתר, המערכת, הרכיבים/הפלאגינים, ה-PHP ועוד.

שיפור מהירות האתר במובייל

בימים בהם התאמה למובייל היא ברירת מחדל, מנוע החיפוש של גוגל בוחן לא רק את ההתאמה למסכים השונים, אלא גם את מהירות הטעינה בכל אחד ממכשירי הקצה. WinWeb מתמחה בהטמעת דפי AMP המעוצבים בהתאם למקור (אחד לאחד), ואשר מספקים מהירות גבוהה בטעינה במכשירים ניידים.

בניית האתר עם הרכיבים הנכונים

לאור הניסיון הרב בפיתוח אתרי אינטרנט בקוד פתוח, אנו יודעים להתאים את הרכיבים והפלאגינים החדישים והאיכותיים ביותר עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש. רכיבים שגם יספקו פתרון פונקציונאלי אופטימלי למטרות העסק, וגם ישמרו על מהירות הטעינה של האתר.

קוד נקי כנדרש מגוגל

אנו מקפידים על קוד נקי שמקל על סריקת האתר על ידי הבוטים של מנועי החיפוש. בין השאר באמצעות הפרדה בין קבצי עיצוב (CSS) לקוד הפונקציונאלי (HTML).

שיפור מהירות אתר

מהירות טעינת האתר היא נושא מרכזי כיום בבניית אתר מותאם לגוגל. בחברת WinWeb אנו מסייעים לאתרים להגביר את מהירות טעינתם במובייל ובדסקטופ.אחסון על שרת פרטי

בזכות אחסון האתר על שרת פרטי אנו לא מושפעים מאתרי אינטרנט "שכנים" אשר עלולים "לזלול" משאבי זכרון/מעבד (בניגוד לאחסון שיתופי). כך אנו מייצרים מהירות גבוהה ויציבה ומגשימים בפועל אופטימזיציה לאתר. כשהבוטים של גוגל, המגיעים רנדומלית לסקירת האתר, המהירות תמיד תהיה מקסימלית.שיפור מהירות הטעינה

דוגמא 1

דוגמא 2

למה אנחנו?

בחברת WinWeb אנו מספקים שירותים איכותיים של אופטימיזציה לאתרים, גם ללקוחות פרטיים וגם לחברות קידום מהשורה הראשונה. אנו נשענים על ניסיון של כ-15 שנה בפיתוח אתרי אינטרנט בקוד פתוח, ובביצוע מושלם של אופטימיזציה לאתר (בכל התחומים, כולל בענפים התחרותיים ביותר).

WinWeb מספקת את השירותים הנ"ל גם לאתרי אינטרנט חדשים הנמצאים בשלבי הבנייה והפיתוח, וגם לאתרי אינטרנט קיימים הסובלים מביצועים נמוכים, ואשר רוצים לשדרג את הנוכחות בעמודי התוצאות של מנועי החיפוש.

אנו מקפידים על מענה טכנולוגי מתקדם שמשולב עם מתן שירות אישי ומענה אנושי בזמינות גבוהה. העבודה מבוצעת על ידי מתכנתים ישראלים מובילים, תוך קיום דיאלוג מקצועי עם מומחי קידום אתרים מהטובים בישראל. כולל עמידה בכל הנחיה והנחיה של מקדמי האתר, במידה שהוא מלווה על ידי חברת קידום.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
נא לרשום שם דומיין
Please let us know your message.