אופטימיזציה למנועי חיפוש

בניית אתר וורדפרס

אופטימיזציה לאתר קיים

WinWeb מבצעת שדרוג לאתרים קיימים (כולל לאתרים שלא נבנו על ידי החברה). השדרוג מעמיד במרכזו אופטימיזציה לאתר והגברת מהירות טעינה. זאת על ידי שדרוג של מבנה האתר, המערכת, הרכיבים/הפלאגינים, ה-PHP ועוד.
שיפור מהירות האתר

בניית האתר עם הרכיבים הנכונים

לאור הניסיון הרב בפיתוח אתרי אינטרנט בקוד פתוח, אנו יודעים להתאים את הרכיבים והפלאגינים החדישים והאיכותיים ביותר עבור אופטימיזציה למנועי חיפוש. רכיבים שגם יספקו פתרון פונקציונאלי אופטימלי למטרות העסק, וגם ישמרו על מהירות הטעינה של האתר.
אחסון אתרים

שיפור מהירות אתר

מהירות טעינת האתר היא נושא מרכזי כיום בבניית אתר מותאם לגוגל. בחברת WinWeb אנו מסייעים לאתרים להגביר את מהירות טעינתם במובייל ובדסקטופ.
שיפור מהירות האתר בנייד

שיפור מהירות האתר במובייל

בימים בהם התאמה למובייל היא ברירת מחדל, מנוע החיפוש של גוגל בוחן לא רק את ההתאמה למסכים השונים, אלא גם את מהירות הטעינה בכל אחד ממכשירי הקצה. WinWeb מתמחה בהטמעת דפי AMP המעוצבים בהתאם למקור (אחד לאחד), ואשר מספקים מהירות גבוהה בטעינה במכשירים ניידים.
בניית אתר וורדפרס

קוד נקי כנדרש מגוגל

אנו מקפידים על קוד נקי שמקל על סריקת האתר על ידי הבוטים של מנועי החיפוש. בין השאר באמצעות הפרדה בין קבצי עיצוב (CSS) לקוד הפונקציונאלי (HTML).
בניית אתרים בג'ומלה

אחסון על שרת פרטי

בזכות אחסון האתר על שרת פרטי אנו לא מושפעים מאתרי אינטרנט "שכנים" אשר עלולים "לזלול" משאבי זכרון/מעבד (בניגוד לאחסון שיתופי). כך אנו מייצרים מהירות גבוהה ויציבה ומגשימים בפועל אופטימזיציה לאתר. כשהבוטים של גוגל, המגיעים רנדומלית לסקירת האתר, המהירות תמיד תהיה מקסימלית.