אחסון אתרים בשרת פרטי-VPS

 

 • שרתים פרטיים VPS
 • כונני SSD
 • גיבוי ושחזור אוטומטי
 • מעבד 4 ליבות
 • תעבורה ללא הגבלה
 • תמיכה 24/7

יציבות ברמה שטרם הכרתם

אחסון אתרים נמדד בראש ובראשונה על יציבות אתר בכל רגע נתון. באחסון על גבי שרתי VPS אנו מרחיבים את היריעה ודואגים ליציבות עם נראות מקסימלית ומהירות טעינה. זאת מכיוון שהאתר עומד בפני עצמו ולא תלוי בהשפעות חיצוניות (כפי שקורה לא מעט באחסון שיתופי).כמו כן, טכנולוגיית ענן מתקדמת מאפשרת לנו לנייד משאבי זיכרון ומעבד בכל רגע נתון, ולספק לאתר יציבות אופטימאלית.

אבטחה ושקט נפשי

WinWeb מספקים שקט נפשי וביטחון רב מבחינת אבטחה כנגד מתקפות סייבר או פעולות זדוניות. האחסון ממוקם על שרתים פרטיים, לצד אתרי לקוחותינו בלבד, ואנו מתקינים תוכנות אנטי-וירוס מתקדמות וחומות הגנה משוכללות.

שירות ותמיכה צד שרת וצד לקוח

WinWeb מאחסנת על שרתיה אתרי אינטרנט בוורדפרס וג'ומלה. אנו מספקים את המעטפת המקצועית והטכנולוגית המתקדמת ביותר, לקוחותינו מקבלים את הפתרון המלא לכל בקשה ודרישה במקום אחד ועם כתובת אחת הן בצד שרת והן בצד לקוח. שירותי התמיכה פועלים לטובתכם ברמת 24/7 עם מהנדסים וטכנאים בכוננות מלאה.

אחסון אתרי וורדפרס וג'ומלה

אחסון אתרי ג'ומלה ווורדפרס בשרת פרטי (VPS) עם חברת WinWeb נעשה על גבי חומרה מתקדמת עם נפח זיכרון ייעודי ויכולת הקצאת משאבים לאתר האינטרנט שלכם בלבד. מדובר על עוצמה טכנולוגית בסטנדרטים גבוהים הבאה לידי ביטוי בשילוב מדויק של יציבות וביצועים מצוינים. WinWeb מציעה אחסון על שרתי VPS אשר נתמכים על ידי צוות מקצועי של מהנדסים, טכנאים ומתכנתים.

גיבוי ושחזור כולל מסד נתונים

גיבוי ושחזור כולל על בסיס יום יומי של כל נתוני האתר ובכלל זאת מסד הנתונים של האתר שמשתנה על בסיס יום יומי. הגיבוי מתבצע בשרת נפרד וניתן לגשת אליו בקלות ובמהירות.

שרת מהיר וחזק

כוח החישוב העוצמתיים של השרת (מעבד 4 ליבות ו – 6 ג'יגה בייט זיכרון פנימי) מבטיח ביצועים ומהירות מקסימלית

אחסון אתרים בקוד פתוח

 • שרתים פרטיים (vps) לאחסון אתרים עם מעבד 4 ליבות.
 • זכרון בנפח 6 GB.
 • אחסון אתרי ג'ומלה.
 • אחסון אתרי וורדפרס.
 • תמיכה צד שרת וצד לקוח
 • יציבות מרשימה ושמירה על ביצועי האתר ללא השפעה חיצונית.
 • תוכנות הגנה מתקדמות.
 • תוכנות ניטור איכותיות המחקות אחר ביצועי האתר בכל רגע נתון.
 • שרתים מנוטרים 24/7 לזיהוי תקלות והקדמת התרופה למכה.
 • טיפול בלקוח באופן מיידי ובלוחות זמנים קצרים מאד.
 • צוות מהנדסים וטכנאים בכוננות מתמדת.
 • שחזור וגיבוי ברמה יומיומית כולל של בסיס הנתונים (ובחוות שרתים נפרדת).

מי אנחנו?

WinWeb המתמחה בפיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בקוד פתוח, מציעה ללקוחותיה אחסון אתרים על גבי שרתי VPS. הבחירה לעבוד עם שרתי VPS, ובפרט עם שרתים הממוקמים בחוות שרתים מובילות, נובעת מתפיסה שעלינו לתת ללקוחותינו מענה בטכנולוגיה קצה בכתובת אחת-הן בצד שרת והן בצד לקוח.


אחסון אתרים עם WinWeb בשרתי VPS מעניק לכם מעטפת מקצועית רחבה המספקת מסגרת מושלמת לצרכי הארגון או העסק. כל זאת בזמינות מרבית, במהירות שיא וללא פשרות. יציבות האתר מבוססת גם על אחסון בטכנולוגיית ענן המאפשרת לנייד משאבי זיכרון ומעבד ולשמור על ביצועי אתר אופטימאליים.

WinWeb מאחסנת אתרי ג'ומלה ווורדפרס עם שרתי VPS מהמתקדמים בעולם ומספקת שירותי תמיכה 24/7 עם צוות מיומן ומקצועי של מהנדסים ומתכנתים במענה מיידי. אנו מציעים שחזור וגיבוי ברמה יומיומית ומשלבים תוכנות אבטחה והגנה המעניקות שקט נפשי בסטנדרטים שטרם הכרתם.

שאלות ותשובות

מהו בעצם שרת פרטי (VPS) ומה ההבדל בין שרת פרטי לשיתופי?

שרת פרטי הוא שרת ייעודי אשר מעניק ללקוח יתרונות רבים לאור העובדה שכל אתר אינטרנט נהנה משליטה מלאה על משאבי הזיכרון, משאבי המעבד וגישה ישירה למערכת הפעלה פרטית.

לעומת זאת שרת שיתופי הוא שרת שמארח אלפי אתרי אינטרנט שונים בו זמנית, הדורשים (מן הסתם) היקף רב של משאבי זיכרון, מעבד ונפח אחסון. הקצאת המשאבים נעשית לכל האתרים במקביל כך שאלפי אתרי אינטרנט משתמשים בשרת שמשאביו מוגבלים. אחסון על גבי שרת שיתופי עלול לחשוף את האתר לאיטיות בזמני עומס, תקלות, שיבוש בביצועים, התמודדות עם תוכנות זדוניות שהותקנו באתרים אחרים ועוד שלל אתגרים טכנולוגיים ברמה השוטפת.שרת פרטי הוא שרת ייעודי אשר מעניק ללקוח יתרונות רבים לאור העובדה שכל אתר אינטרנט נהנה משליטה מלאה על משאבי הזיכרון, משאבי המעבד וגישה ישירה למערכת הפעלה פרטית.

אחסון על שרת פרטי (VPS) הוא ללא ספק המילה האחרונה באחסון אתרים. כשמו כן הוא – זהו אחסון פרטי המעניק לאתר שליטה ישירה על משאבי שרת מבחינת זיכרון, נפח, מעבד ומערכת הפעלה. גם בשעות עומס ובזמני תעבורה "כבדים" תוכל ליהנות מביצועים אופטימליים ויציבים. ואכן, יציבות כאן היא מילת המפתח.

שרת פרטי מספק שירותי תמיכה ומענה און-ליין. כמו כן, השרת לא צריך לסרוק אלפי אתרי אינטרנט כך שגם אתחול במידת הצורך נעשה במהירות שיא.

בניגוד לאחסון אתרים שיתופי, בשרת פרטי האתר שלך איננו תלוי באלפי אתרים אחרים. תופעה מוכרת בשרתים שיתופיים היא שבזמני גלישה עמוסים המשאבים של השרת מנוצלים עד תום מה שמוביל לירידה משמעותית בביצועים, איטיות בטעינה ואף נפילה. אחסון על שרת פרטי מנתק אותך מהתלות באתרים אחרים ולמעשה מאפשר לעסק לפעול עצמאית מבלי להיות קשור שלא לצורך באתרים רבים שאינך מכיר.

יתרון חשוב נוסף של שרת פרטי לעומת שרת שיתופי טמון בכך שהאתר לא קשור כלל לאלפי אתרים אחרים שחלקם עלולים להיות אתרים המתקינים תוכנות זדוניות או מטמיעים תוכנות הגוזלות משאבים רבים. העסק שלך לא מושפע ממהלכים "בעייתיים" מצד אלפי שכנים בלתי מוכרים הממוקמים ביחד איתו על השרת. השרת הפרטי נותן לך שקט נפשי וביטחון לאורך זמן.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
נא לרשום שם דומיין
Please let us know your message.