אחסון אתרים

אחסון אתרים הוא חלק בלתי נפרד מפעילות אתר האינטרנט שלכם. זוהי חוליה חשובה מאד בשרשרת של הנראות הווירטואלית ולא בכדי היא ידועה תחת המונח “אירוח אתרים”. האחסון הוא הבית של האתר והמקום בו מנוהלים הקבצים מאחורי הקלעים. אחסון איכותי ברמה גבוהה מאפשר לעסק (ולכם) ליהנות מפעילות שוטפת, גיבוי אפקטיבי, מהירות טעינה, אבטחה, תמיכה טכנית ועוד.

מדוע יש להיזהר מאחסון אתרים זול או בחינם?

חברות רבות בישראל מציעות אחסון אתרים זול ואפילו אחסון ללא עלות. למרות שלכאורה זוהי הצעה שאי אפשר לסרב לה, כשנכנסים לעומק הדברים מגלים (כרגיל) שאין מתנות חינם. אחסון זול או חינמי מבוסס על שרתים מיושנים והוא מסופק ללקוח ללא מעטפת גיבוי ואבטחה. אתרי אינטרנט אשר בוחרים באחסון אתרים חינמי עלולים להתמודד עם תקלות רבות כמו נפילת אתר, פריצות, כשלי אבטחה, טעינה איטית וכדומה.

במידה שאחד (או יותר) מהסיכונים הללו מתרחש, והלקוח זקוק לתמיכה או גיבוי, האחסון החינמי/הזול עלול להתגלות כחתול בשק. למרות ההבטחות שניתנו בתחילת ההתקשרות, מסתבר לרוב שהתמיכה היא לא תמיכה, 24/7 זה לא כל שעות היממה, המענה הזמין הוא שירות להשארת הודעה.

מה מאפיין אחסון אתרים איכותי?

לעומת אחסון אתרים חינמי או זול, אחסון אתרים איכותי מספק מענה לכל אתגרים שתוארו לעיל. כאן מדובר כבר על שרתים מתקדמים ותוכנה עדכנית. הסיכויים לאובדן האתר הם נמוכים והשירות כולל גיבוי מהיר וזמין. אחסון אתרים עם חברה רצינית מפחית משמעותית את הסיכונים מבחינת פריצות ואבטחה בזכות מערך מתקדם של תוכנות הגנה. התמיכה הטכנית כוללת זמינות ברמת 24/7 (באמת ולא בתיאוריה). אחסון אתרים איכותי מאפשר ללקוח ליהנות מ-Cpanel נפרד לכל דומיין ותודות לכך אתר האינטרנט לא חשוף לסכנות ונפילות כתוצאה מפעולות זדוניות המתרחשות באתרים אחרים על גבי השרת.

אחסון אתרים בישראל לעומת אחסון אתרים בחו”ל

מהפכת הגלובליזציה הווירטואלית הביאה לכך שחברות אחסון עובדות בהיקפים בינלאומיים. גם אתרי אינטרנט ישראלים יכולים להיות מאוחסנים על גבי שרתים עוצמתיים באירופה. אחסון אתרים בחו”ל עשוי לספק שורה ארוכה של יתרונות ביחס לאחסון בישראל אך חשוב לדעת איך לאתר את השרתים הטובים, האיכותיים והאמינים ביותר. כלומר, למצוא שרתים לאחסון בחו”ל שמספקים מענה למיליוני אתרים ואשר מאחוריהם חוות שרתים עוצמתיות ורחבות היקף.

חברות אחסון מובילות בחו”ל מעמידות לרשות לקוחותיהן שרתים שעומדים בחזית הטכנולוגיה בכל הנוגע לחומרה ותוכנה. הן מתחזקות מערך כוח אדם מקצועי ובניגוד לחברות אחסון ישראליות (אשר אינן בעלות תקציבים מתאימים) יש להן לרוב מתכנתים, טכנאים ומהנדסים בכוננות מלאה. הטיפול בתקלות ניתן ברמת 24/7. לא על ידי “השארת הודעה” ולא לפי “היום יום חמישי אז נחזור אליכם ביום ראשון”.

סוגיה חשובה נוספת שעומדת לזכות חברות אחסון אתרים בחו”ל היא הגבלה של תעבורת הגלישה לאתר. חברות אחסון איכותיות מגבילות את תעבורת הגלישה לא באופן שפוגע באתר הספציפי אלא בכך שהן מונעות עומסי יתר (שיכולים לגרום לקריסה).

אחסון אתרים עם WinWeb

1. אחסון אתרים באירופה אצל חברות מובילות בתחום.

2. שירות מלא ומהיר בזמינות מלאה (ברמת 24/7), הן מול חברת האחסון והן מול המתכנת.

3. שרתים שמתופעלים על ידי מהנדסים ומתכנתים בכוננות מלאה.

4. כל אחד מהדומיינים מקבל Cpanel נפרד המספק הגנה מקסימלית.

בלוג