בניית אתר ג'ומלה

אנו מציעים שרתים פרטיים VPS עם כונני SSD, גיבוי ושחזור אוטומטי, 
מעבד 4 ליבות, תעבורה ללא הגבלה, תמיכה 24/7.
לפרטים נוספים על אחסון בשרתים פרטיים >>
 

ג’ומלה היא מערכת קוד פתוח לבניית אתרי אינטרנט אשר מהווה פלטפורמה מצוינת להקמת אתרים איכותיים, מקצועיים, מורכבים ובסטנדרטים מודרניים מבחינת טכנולוגיה ועיצוב. המערכת, שהושקה לראשונה בשנת 2005, עומדת כיום על כ-78 מיליון הורדות (נכון לתחילת שנת 2017). נתונים מרשימים לכל הדעות שמספרים את הסיפור כולו. כעת, נשאלת השאלה, איך לבחור אחסון לאתרי ג’ומלה ומה חשוב לדעת על אירוח אתרים אלה.

אחסון אתרי ג’ומלה אצל חברה המכירה את המערכת

אחסון אתרי ג’ומלה דורש מקצועיות לא רק מבחינת חומרה ושרתים אלא גם מבחינת היכרות מעמיקה עם התוכנה עצמה. חברת אחסון המציעה שירותי אירוח לאתרי ג’ומלה צריכה להכיר היטב את מערכת הקוד הפתוח הזו שכן פעמים רבות הגדרות האחסון נכנסות אל תוך מערכת הניהול. כאשר החברה גם מאחסנת את האתר וגם מכירה את ג’ומלה על בוריה, הלקוח נהנה מיציבות ושירות בסטנדרטים בלתי מתפשרים. כל השירות ניתן במעטפת מקצועית תחת קורת גג אחת, גם בצד שרת וגם בצד לקוח.

יודגש שאנחנו מדברים על ידיעה אמיתית ומעמיקה של מלוא רזי המערכת. אין די בהבנה בסיסית בלבד וחשוב להתקשר עם חברת אחסון אתרים ששולטת בשלל הפרמטרים והאלמנטים המרכיבים את ג’ומלה. רק כך ניתן לוודא שיש לאתר “אבא ואמא” גם לאחר עלייתו לאוויר והוא איננו “יתום” עם היוולדו.

אחסון אתרי ג’ומלה על שרתי VPS

אחת המגמות הרווחות כיום בעולם האחסון היא אחסון אתרי ג’ומלה על גבי שרתי VPS. קרי, אחסון בשרתים פרטיים וייחודיים. שלא כמו באחסון אתרים שיתופי (שבו האתר מאוחסן לצד אלפי אתרי אינטרנט אחרים והדבר עלול להשפיע על הביצועים לאורך זמן), אחסון VPS מעניק ללקוח מדרגה אחרת של רמות תפעול ופונקציונאליות. זאת בשל העדר תלות באתרי אינטרנט אחרים, שאינם מוכרים ושלא ניתן לפקח עליהם (מה שמאפיין אחסון שיתופי). העדר התלות באתרים אחרים מבטיח ביצועים אופטימאליים ויציבות מרשימה.

שרת פרטי מעמיד לרשותכם חומרה מתקדמת עם יכולת הקצאת משאבים לאתר האינטרנט שלכם בלבד, וכן נפח זיכרון ייעודי. זהו פיתרון מעולה לאתרי ג’ומלה שמעצם טבעם מבוססים על עוצמה טכנולוגית ודורשים ביצועים ויציבות ברמה גבוהה.

שירות ללקוח כולל גיבוי ושחזור

אחסון על שרת פרטי מאפשר ליהנות מפתרון מלא לכל בקשה או דרישה במהירות ובזמינות מרבית. זאת על ידי מענה אנושי עם מפתחים ומתכנתים בכוננות 24/7. חברות שמציעות אחסון אתרי אינטרנט מבוססי ג’ומלה על שרתים פרטיים מגישות גם גיבוי ושחזור מלא של האתר, לרבות של מסד נתונים. יש להן גישה מהירה אל החומר ביעילות ובאפקטיביות מה שמקצר מאד את לוחות הזמנים.

אבטחת מידע וזמני טעינה

אחסון על שרת פרטי בא לידי ביטוי גם באבטחת מידע והוא פתרון יעיל נגד תוכנות זדוניות, ווירוסים ופריצות. כאשר האתר מאוחסן על גבי שרתי פרטי הביצועים אינם תלויים באלפי אתרי אינטרנט אחרים ולא מוכרים (כמו שקורה בשרתים שיתופיים). מדובר בסוגיה שרלבנטית מאד להיבטים כמו זמני טעינה ומהירות טעינה. כידוע, זמן הטעינה של האתר הוא פרמטר קריטי מבחינת מנועי החיפוש של גוגל.

לסיכום,

בבחירת חברת אחסון לאתרי ג’ומלה כדאי ורצוי שלא להתפשר אלא על חברה הבקיאה היטב ברזי המערכת. כלומר, חברה שדוברת ג’ומלה ברמת שפת אם ושתעניק לאתר את מלוא השירותים התפעוליים להם הוא זקוק לאורך זמן (24/7).

בלוג