איך לבחור חברה איכותית לבניית אתרים

איך לבחור חברה לבניית אתרים?

מזל טוב! החלטת לבנות אתר אינטרנט מקצועי ואנו בטוחים כי החלטה זו מגיעה לאחר מחשבה רבה וכחלק מצורך עסקי להעניק בידול אמיתי ליכולות ולאיכויות שלך. נכון, האפשרויות הינן מגוונות, רבות, והמחירים נעים בטווחים שונים ועובדה זו יוצרת בלבול ותחושה של חוסר וודאות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי אתר מקצועי הינו היחיד שישדר את התדמית העסקית הנכונה לך, הוא היחיד שיותאם בדיוק לצרכייך והוא היחיד שיעניק לך את ההמרה מכניסות של לקוחות ללידים של מכירות בפועל.

צוות בניית אתר – הדרך שלך להצליח

בניית אתר היא מקצוע לכל דבר והיא כוללת את מיטב המוחות בתחומים שונים, החל מהצוות הטכני שממונה על בניית אתר בקוד פתוח, דרך מעצבים גראפיים שיוצרים את הנראות הייחודית, אנשי תוכן מקצועיים שמתמחים בשילוב מילות מפתח לצורך קידום בגוגל ועד לאנשי שיווק שמתמחים באופטימיזציה של האתר.
כדי לבנות אתר מקצועי, וכרגע לא משנה באיזו פלטפורמה מדובר, נדרשים כמה אנשים מקצוע שעובדים יחד בשיתוף פעולה למען מטרה משותפת. הלקוח שבוחר בדרך זו יודע שהוא מקבל לידיו את התוצר הטוב ביותר ואת התמורה הנכונה להשקעתו. חשוב לזכור שהקמה של אתר אינטרנט אינה יכולה להיות חובבנית אלא להתמקד בכל פרט ופרט, החל מסקיצות הדמיה, התאמת המיתוג העסקי, התאמת המבנה הנכון של האתר, הכרת המידע הטכני לעומקו בכל הקשור להרחבות החדשניות בפלטפורמות, ההכנה לקראת הקידום בגוגל, בניית תפריטים וקטגוריות שיווקיות, כתיבת תוכן חכמה ועוד.

איך לבחור חברת בניית אתרים שתבנה לך אתר אופטימלי?

עיצוב גרפי – הקפד על חברה שמעסיקה מעצב גרפי מקצועי בעל הכשרה מתאימה וניסיון בעיצוב אתרים. דבר זה יעניק לך הבטחה כי האתר יעוצב באופן העדכני ביותר תוך הקפדה על בחירת עיצוב מותאם לצרכייך ולא על-פי תבניות מוגבלות או נתונות מראש. בחברת WinWeb אנו מקפידים על מתן סקיצות שונות ללא הגבלה כחלק מהשירות לשם קבלת ההחלטה הנכונה על מראה האתר.

תכנות ובניית אתר בקוד פתוח – וודאו כי בחברה שבחרתם מעסיקים Web Master מקצועי שמכיר על בוריים את רכיבי התוכנה החדשים והמשוכללים שבקוד הפתוח משתנים ומתפתחים ללא הרף בכל רגע נתון כדי שהאתר יתפקד בצורה האופטימאלית. תפקידו של בונה האתרים הוא חשוב וחיוני ביותר מאחר והוא זה שאחראי על שילוב יישומי אבטחה וגיבוי, הגדרת תפריטים באופן מותאם ושימוש בגרסאות המעודכנות ביותר שמציע הענף הצוות שלנו ב WinWeb מכיר לעומקם את הרכיבים החדשנים ביותר ומקפיד שתקבלו אתר איכותי במיוחד . חשוב לציין כי ישנם מתכנתים וחברות המציעים בניית אתרים מוזלים בקוד פתוח ולכן משתמשים בחומר הגלם הקיים בלבד או ברכיבים שאינם איכותיים, דבר הפוגע בחוויית השימוש ובתפעול, יוצר "באגים" ומעניק לאתר מראה שבלוני וחסר אופי, ובקיצור, מה שעולה בזול בסופו של דבר עולה ביוקר.

קידום ומינוף – בעלי עסקים בוודאי יודעים כי השורה התחתונה של כל מהלך שיווקי היא שורת הרווח. כדי שהאתר האינטרנט של החברה יגיע לקהל היעד המתאים ויעניק "לידים" מכירתיים אמיתיים, חשוב לבדוק האם חברת בניית האתרים מעסיקה איש שיווק מקצועי שמקפיד על אופטימיזציה לגוגל עוד במהלך בניית האתר ודואג לחוויית גלישה איכותית כמו WinWeb.

לסיכום, האפשרויות מגוונות ורצוי לבחון כל אחת מהן בשיקולי עלות מול תועלת ובהתאם לתקציב שעומד לרשותך. מה שחשוב הוא לשאול את השאלות החשובות: האם חשוב לך לשדר בידול ומקצועיות או שאתה מסתפק באתר בינוני? האם אתה רוצה לבלוט מעל פני השטח או לדשדש עם כולם? הבחירה הינה בידך!