בניית אתרים

חברות וגופים המחפשים פתרון איכותי של חברה לבניית אתרים, מוצאים עצמם בד”כ אל מול שוק רווי בשחקנים. לא אחת קיים קושי משמעותי לאתר את החברה הנכונה. זו אשר גם תתאים לארגון ולפרויקט, וגם תדע לספק את מיטב הפתרונות הטכנולוגיים והעיצוביים.

WinWeb הינה חברה לבניית אתרים הנשענת על ידע וניסיון שנצברו במשך למעלה מ-15 שנה. לאורך השנים צברה החברה שם ומוניטין, והפכה לאחד המותגים המוכרים והמובילים בתחומה. WinWeb מעמידה לרשות לקוחותיה צוות איכותי שמורכב מאנשי מקצוע שלכל אחד מהם לפחות 10 שנות ניסיון. הצוות עובד בהרמוניה מזה שנים, מקיים דיאלוג מקצועי ואפקטיבי, ומורכב ממנהל פרויקטים, ווב-מאסטר, מתכנת ישראלי בכיר, מומחית למיתוג ומומחה לאפיון חווית משתמש (UX).

קהל לקוחות החברה הינו מגוון וכולל חברות גדולות, חברות היי-טק, חברות תיירות ונופש, מוסדות אקדמיים, חברות בתחום הרפואה ועוד. החברה מתמחה בפלטפורמת הקוד הפתוח, כולל בניית אתרי אינטרנט בהתאמה אישית ופיתוח רכיבים ספציפיים ואינטגרציות רב-מערכתיות. כמו כן, WinWeb הינה חברה לבניית אתרים מורכבים המציעה פתרונות בטכנולוגיית קצה ברמה גבוהה ביותר.

חברת בניית אתרים – תהליך העבודה שלנו

לאחר הפנייה לחברתנו, מנהל הפרויקטים ייצור קשר עם נציג הלקוח, ויתאם עמו פגישה ראשונה. בפגישה זו נלמד על העסק, ננתח את הפתרון הרצוי, ולעתים קרובות אף נציג אפיון ראשוני. לאחר מכן נגיש הצעת מחיר כללית, ובמידה שהלקוח מעוניין להתקדם, נקיים שיחה נוספת בנוכחות הווב-מאסטר של צוותנו. על בסיס פגישה זו ינוסח הסכם להקמת האתר הכולל פירוט מלא לגבי השירות וההתחייבויות השונות.

עם אישור ההסכם והחתימה עליו, הפרויקט יוצא לדרך בשעה טובה ומוצלחת. מנהל הפרויקט יוצר קשר עם המעצבת הגרפית ומתחיל תהליך מוקפד של עיצוב האתר לפי סקיצת הדמיה. זאת תוך נוכחותם המקצועית של המומחית למיתוג והמומחה לחוויית משתמש.

WinWeb היא חברה לעיצוב אתרים העובדת לפי סקיצת ההדמיה שמעוצבת ברמה של 1:1 לפי האתר הסופי. סקיצת הדמיה שלא מבוססת על תבנית מוכנה, שאינה מוגבלת בסבבי תיקונים ומאפשרת הגעה לכדי שביעות רצון מלאה. אנו חברה לעיצוב אתרים שמאמינים כי יש להתאים את אתר האינטרנט ללקוח ולא את הלקוח לאתר. כאשר סקיצת ההדמיה מאושרת, הפרויקט עובר לפיתוח ברמה של פיקסל לפיקסל.

שירות ותמיכה

עם סיום התכנות של האתר, הלקוח מקבל קישור לדומיין הזמני והפרויקט נכנס למתווה של “פיין טיונינג”. שלב זה מסתיים עם עליית האתר לאוויר ומסמל את סופו של החלק הראשון של השירות. החלק השני, המתחיל כעת, כולל 12 חודשי אחריות בהם הלקוח נהנה מתמיכה על ידי הווב-מאסטר שפיתח את האתר.

תמיכה זו ניתנת בזמינות מרבית ועם מענה אנושי מהיר. ללא שירותי ביניים של לקיחת הודעות. שימו לב כי העובדה שהתמיכה ניתנת על ידי הווב-מאסטר שבנה את האתר, ולא על ידי אנשי מקצוע אחרים, היא יתרון משמעותי של חברת WinWeb, וחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות שלנו.

חברה לבניית אתרים או חברה לקידום?

חברות רבות לבניית אתרים מציעות במקביל גם שירות של קידום ופרסום באינטרנט. ישנם לקוחות הסבורים כי שילוב זרועות זה מעניק להם יתרון ונוחות. אולם חשוב להדגיש כי פרויקט לבניית אתר שונה במהותו מפרויקט לקידום אורגני/ממומן, ומדובר בשתי דיסציפלינות נפרדות.

חברת בניית אתרים המציעה גם קידום, תתקשה בד”כ להעמיד לטובת הלקוח את הצוות והמענה הדרוש. למשל, מומחה ל-UX, מתכנת בכיר ובעל ניסיון, מומחה למיתוג וכדומה. זו הסיבה בגללה בחברת WinWeb אנו מתמקדים בהיותנו חברה לבניית אתרים. במידת הצורך אנו כמובן מכינים ללקוח את התשתית הדרושה לקידום. זאת על בסיס דיאלוג מקצועי ושיתופי פעולה הדוקים עם חברות הקידום הטובות בישראל.

המומחים לבניית אתרים בקוד פתוח לשירותך >>

בניית אתרים בקוד פתוח