איך נראה עיצוב אתרים אמיתי?

איך נראה עיצוב אתרים אמיתי?

מה זה בעצם עיצוב אתרים?

באופן מפתיע, תשומת הלב בעיצוב אתרים הוא קודם כל בגולש. עבודת עיצוב היא יצירת הצד הוויזואלי של האתר – אך באופן הבוחן את הדרך שבה הגולשים יראו ויחוו את האתר בזמן הגלישה.
האם העיצוב מתעסק רק בצבעים, תמונות ובדאגה שהכל ייראה יפה? ממש לא. עיצוב אתרים לא מסתכם רק בעיצוב הוויזואלי אלא בחוויית הגלישה של המבקר באתר. המעצב, שמתייחס בכל אלמנט גם לחווית המשתמש של הגולש, מבליט את הדברים החשובים באתר כמו תפריטים בולטים או טופס יצירת קשר. עם צורת העבודה הזאת הגולש מקבל כמה שיותר מידע, ללא תחושת עומס ובצורה האלגנטית ביותר.חברות רבות מתגאות בכך שיש להן מאות עיצובים מוכנים, והלקוח יכול לבחור מתוכן. זה אכן המצב, אך הוא כנראה לא עובד בהכרח לטובת הלקוח.
 התוצאה: האתר שלכם נראה בדיוק כמו המון אתרים אחרים - חסר ייחוד ונבלע בתוך אינסוף אתרים שנראים בדיוק כמותו. 

לעומתן, יש חברות שמעצבות את האתר מההתחלה ועד הסוף. לאחר שיוצרים סקיצה של תמונות האתר, מעצב האתר מאפיין את תצוגת האתר, ומשקיע בכל פרט ופרט, החל מהתפריטים, טפסי יצירת הקשר, ועד גודל הפונטים ובחירת הצבעים.
המחשבה מאחורי עיצוב שנוצר עבור הלקוח מההתחלה היא להתאים את כל האלמנטים בדיוק לעסק ולמיתוג שלו. הכל נעשה לפי המאפיינים הייחודיים של העסק והלקוחות שלו, ולא לפי תבנית כללית. 
 

איך נראה תהליך עיצוב בריא?

indesin2תהליך העיצוב נתפר בדיוק לפי הצורך האמיתי של העסק. אחרי הכל, אתם רוצים שלאתר שלכם יהיה את התבלין המיוחד הזה שיגרום לגולש להרגיש שהוא הגיע למקום הנכון.
תהליך העיצוב מתחיל כשמעצבת האתרים, המתמחה בעיצוב לאינטרנט, נפגשת עם הלקוח ולומדת את האופי של העסק והמיתוג שלו. אחרי השיחות הללו, יודעים יותר על העסק, הלקוחות, הקהל הפוטנציאלי והשאיפות של האתר.
עכשיו עוברים אל שולחן העבודה ומתחילים לעצב. המעצבת יוצרת סקיצה ראשונית של עיצוב האתר. כל פרט מקבל את תשומת הלב הראויה, בדיוק כפי שהאתר ייראה כשיעלה לרשת.
הלקוח מקבל את הסקיצה ורואה איך ייראה האתר. אהב? ממשיכים הלאה. יש תיקונים? חוזרים אחורה ועורכים שינויים.
לאחר אישור הסקיצה על ידי הלקוח עוברים לשלב בניית האתר. 

בתהליך כזה, שבו עוברים עם הלקוח את כל שלבי העיצוב, כולם יוצאים נשכרים – בעל העסק וגם הגולשים הפוטנציאלים שלו. כך מתנהל תהליך עיצוב בריא, שלא מסתפק בתבנית מוכנה מהרשת, אלא יוצר עיצוב יפה, חכם וייחודי, כזה שמותיר חותם אצל הגולש.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input