אפיון אתר מתקדם

אפיון אתר מתקדם

אפיון אתר מתקדם 

אפיון מתקדם של אתר מתאים לאתרים מורכבים כמו אתרים של חברות או כאשר מדובר באתר של שותפים שכל אחד מהם הוא בעצם בעל מיני אתר נפרד. המטרה של האפיון היא לבנות אתר שיהיה מותאם באופן מלא לצרכי העסק. (סוף מעשה במחשבה תחילה)..

אפיון טוב ומקצועי חוסך הרבה מאוד כאב ראש בעתיד וגם מקנה לאתר מראה מוקפד ובעל חזות ייחודית.

איך אנו מאפיינים אתרים?

1. פוגשים את הלקוח על מנת להבין לאיזה קהל יעד הוא מעוניין לפנות, מהו המסר והאווירה שהאתר נועד לשדר ובאילו אמצעים הוא רוצה להשתמש על מנת לעשות זאת.

2. בונים עץ אתר בצורת תרשים ונותנים שמות לקטגוריות, על סמך מחקר מילות מפתח בגוגל (רק לעסקים שחשוב להם הקידום) 

3. בונים את המבנה ההיררכי של האתר : איזה עמוד יוביל לאיזה עמוד וכיצד תיראה מערכת התפריטים באתר. (מנועי החיפוש קוראים את האתר מהרמה הגבוהה ביותר לנמוכה).

4. קובעים באיזה תוספים כדאי להשתמש, לדוגמה, ישנם תוספים שמייצרים סליידרים או גלריות של תמונות עם תיאור קצר לכל תמונה, יש תוספים שיוצרים טפסים ושולחים את הפניות למערכת קשרי הלקוחות של העסק, אחרים מטמיעים מפות של גוגל בתוך האתר וכך     הלאה...

5. מכינים מסמך אפיון מפורט על פי הסעיפים הקודמים ומעבירים ללקוח כדי לקבל ממנו אור ירוק

6. לאחר אישורו של בעל העסק, מסמך זה עובר למעצבת האתרים שבונה סקיצה על סמך הסרטוט וכוללת צבעים, כפתורים, תמונות ורקע. הסקיצה היא בעצם תצוגה מקדימה של האתר המראה איך יראה בדיוק האתר לפני בנייתו. כמו כן , האפיון עובר לאיש תוכן שמבין מהי מטרת האתר ולמי הוא מיועד, כך שבעל העסק חוסך לעצמו זמן יקר על הסברים נוספים. במידה ואין לוגו לעסק, אפיון זה עובר למעצבת גרפית שיכולה לעצב לוגו אופטימאלי במהירות.
 

מאפיון לסקיצה-להגדלה לחץ על התמונה 

 

ifyun atar

 

צור קשר

נא לרשום שם מלא
Invalid Input
Invalid Input
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input

מומלץ לקרוא