אתרים נגללים - המהפך העיצובי בבניית אתרים

אתרים נגללים - המהפך העיצובי בבניית אתריםבשנתיים הקרובות, מהירות החיבור הממוצעת לאינטרנט רק תלך ותעלה, ועל כן אצל הרוב המכריע של הגולשים, אתרים יעלו במהירות גבוהה מאוד והתופעה של אתרים איטיים שעולים לאט כמעט ולא תהיה קיימת עוד.

שינויים טכנולוגיים אלו הביאו לשינוי עיצובי בחלק גדול מן האתרים, במיוחד אתרי תדמית או חנויות קטנות : לא עוד דף בית עמוס המפנה לעשרות עמודים שונים בתוך האתר, אלא ברושור אינטראקטיבי ומלא חיים הכולל "פינות" כמו מוצרים נבחרים, מי אנחנו, מה אנחנו עושים, מיני גלריה ועוד.

כך הגולש יכול לטעום מכל האתר תוך מספר שניות, לחסוך לעצמו דקות ארוכות של שוטטות ולהתמקד רק במה שתופס את העין שלו. יש אפילו אתרים שמשלבים בתוך החצי העליון של הדף קטע וידאו או רקע דינאמי מרהיב כמו גלים נשברים או זריחה של שמש שעושה חשק להמשיך ולגלול.
בין הפינות השונות יכולה להיות הפרדה באמצעות מסגרת שונה, פונט אחר, צבע רקע ובעצם כל מה שעוזר לגולש להבחין שהוא עובר ממקטע אחד למקטע אחר. הגולשים היום כבר לא פוחדים מגלילה אינסופית מכיוון שהם רגילים אליה מאתרים כמו פייסבוק, טוויטר ואפילו אתרי חדשות שבכל עמוד שלהם יש עשרות ידיעות שונות.

עם זאת, כמובן שיכולים להיות באתר עדיין עמודים פנימיים כמו למשל עמודי מוצרים נוספים, צור קשר או בלוג עבור הגולשים שרוצים לקרוא בנחת ולהתעמק באתר בביקור הבא שלהם.

קרא עוד על עיצוב אתרים

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input