בניית אתרים

רוצים אתר מעוצב עם אפקט "וואוו"? כזה שנחרט בזיכרון? אתם צודקים בהחלט. אתר מעוצב הוא התדמית של העסק ברשת ואין לו תחליף. האתר עובד מול לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים, שיתופי פעולה, ספקים ועוד. זהו כלי שיווקי ראשון במעלה שפועל עבורכם כמו מחלקת יח"צ משומנת היטב ברמת 24/7. בדיוק משום כך אתר תדמית חייב להיות Top of the Art. אתרים מעוצבים בקוד פתוח בחברת Win-Web הם משוכללים, איכותיים, אינטליגנטיים, יפיפיים וחדשניים.

אתר תדמית שנבנה ברמה גבוהה מייצג את העסק בכבוד רב והופך למנוע עסקי מדהים. בחברת Win-Web אנחנו לא רק מפתחים אתרים שנראים מעולה אלא מציידים אתכם במגוון כלים שיווקיים עוצמתיים כמו גלריות, פופ-אפים, ניוזלטר, מנועי חיפוש חכמים, אלמנטים מתחלפים ועוד. האתרים מעוצבים על ידי מעצבים גרפיים בעלי ניסיון של למעלה מ-10 שנים עד לרמת Custom Made (האתר מותאם ללקוח ולא הלקוח לאתר). הצוות שלנו ב-Win-Web כולל מתכנתים שמכירים את הקוד הפתוח ברמת שפת אם.

מה אנחנו עושים?

המומחים לבניית אתרים בקוד פתוח לשירותך >>

בניית אתרים בקוד פתוח

בלוג

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"1000","autoplay":"true","autoplay_speed":"5000","loop":"true","owl_slide_to_show":"4","slide_show_ipad_owl":"3","slide_show_tablet_owl":"2","slide_show_mobile_owl":"1","owl_slide_to_scroll":"1","owl_slide_margin":"25","owl_slide_padding":"25","owl_start_slide":"0","owl_slide_center":"false","owl_slide_autowidth":"false","owl_slide_freeDrag":"false","owl_height_auto":"true","caption":false,"owl_slide_rtl":"true"}
{"animation_fancy":"","transition_fancy":"","fancy_box_loop":""}