בניית אתר וורדפרס

השירותים שלנו לאתרי וורדפרס

WinWeb הינה מהחברות המובילות בישראל לפיתוח אתרים בוורדפרס. אנו בונים ומעצבים אתרי וורדפרס למעלה מ-15 שנה ומכירים את המערכת של וורדפרס על בוריה. אתרי הוורדפרס שאנו מפתחים מעוצבים בהתאמה אישית ללא שימוש בתבניות והתוצאה הינה אתר אינטרנט מבודל, מודרני, ייחודי, מהיר ומעורר השראה.

בניית אתר וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס ללא שימוש בתבניות שמתעלים מעל המתחרים בכל פרמטר ופרמטר. מהירים, מודרניים עם פונקציונלית מושלמת, קלים לתפעול ונוחים למשתמש.

עיצוב אתרי וורדפרס

עיצוב שאינו מתבסס על תבנית עם בידול מקסימלי, מיתוג מדויק, קווים מודרניים ודגש רב על חוויית משתמש אופטימאלית. אתר אינטרנט שגורם לגולשים להתפעל ממנו, ולשוב אליו פעם אחר פעם.

אפיון אתרי וורדפרס

סוף מעשה במחשבה תחילה. WinWeb מבצעת אפיון אתרים וויזואלי לאתרי וורדפרס, הנגזר מתוך הבנה מעמיקה של האתר ומטרותיו, ועם חשיבה מוקפדת לחוויית משתמש אופטימלית

אופטימיזציה לאתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס שמכוונים לתוצאות הגבוהות ביותר בגוגל. אתרים עם תנועה רבה של גולשים שמאפשרים לכם להפיק את המירב מהנוכחות ברשת. אנו מפתחים אתרי אינטרנט מהירים עם אופטימיזציה מדויקת, לפי כל הפרמטרים העדכניים של האלגוריתם של מנועי החיפוש.

שליטה בכל שפות התכנות

פיתוח אתרי וורדפרס על בסיס היכרות מעמיקה עם כל שפות התכנות המובילות לרבות PHP, JavaScript, jQuery, ועוד.

פיתוח אתרי וורדפרס

פיתוחים מורכבים בוורדפרס כולל התאמת רכיבים ומודולים, והתממשקות בין מערכות. צוות מתכנתים In House בעלי למעלה מ-10 שנות ניסיון, ללא מיקור חוץ

שדרוג ותחזוקת אתרי וורדפרס

הגיע הזמן לקחת את האתר צעד קדימה, לעקוף את המתחרים ולהוביל את הענף בדיגיטל. המומחים שלנו ישדרגו את האתר ויגישו לכם אותו חזרה כשהוא מעוצב לתפארת, מתופעל בקלות, מהיר ומודרני.

תמיכה ושירות לאתרי וורדפרס

אתרי אינטרנט דורשים תמיכה ושירות גם לאחר העלייה לאוויר. בחברת WinWeb תיהנו מתמיכה אמיתית אשר תוגש על ידי צוות מומחים שישמחו להעניק מענה אנושי מהיר, יעיל ומקצועי בפתרונות בלוחות זמנים קצרים.

אחסון אתרי וורדפרס

אחסון אתרי וורדפרס על גבי שרתים פרטיים VPS כולל מעבד 4 ליבות שמבטיחים לכם אתר אינטרנט שיהיה תמיד מהיר וזמין באוויר עם גיבוי ושחזור אוטומטי. אחסון הוא חלק בלתי נפרד מתפעול אתר ובחברת WinWeb אנו מספקים לכם את המעטפת המושלמת.

למה אנחנו?

  • אתר אינטרנט מבודל עם דגש על חוויית משתמש מושלמת, שימגנט את הגולשים.
  • אתר וורדפרס שנטען במהירות הבזק.
  • בניית אתרי וורדפרס קלים לתפעול וידידותיים למשתמש.
  • בניית אתר שיזנק בתוצאות בגוגל בזכות אופטימיזציה מושלמת.
  • בניית אתרי אינטרנט "מדף חלק" ללא שימוש בתבנית כלל.
  • צוות מובחר של מתכנתים ישראלים בעלי 15 שנות ניסיון.
  • שירות ותמיכה ברמה שטרם הכרתם – מהיר, אנושי ועם מענה אמיתי.
  • בניית אתרים חכמים עם פונקציונליות מתקדמת.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
נא לרשום שם דומיין
Please let us know your message.