בניית אתרים בחדרה

אומרים שבעידן העבודה דרך האינטרנט הכול וירטואלי ואפשר לנהל צוות שלם של עובדים מעבר לים באמצעות תוכנות כמו סקייפ ומצלמות רשת. אבל האמת היא ששום דבר לא יכול להחליף את התחושה של פגישה פנים מול פנים, וזה נכון גם בכל מה שקשור לבניית אתרים.

מעבר לכך, מקובל לחשוב שהחברות המקצועיות ביותר נמצאות באזור המרכז, כאשר למעשה אזור השרון הצפוני ובמיוחד חדרה מציעים מחירי שכירות זולים יותר , מה שמביא לכך שגם המחירים לצרכן הם בסופו של דבר נמוכים יותר ואתם גם לא מבזבזים זמן וכסף על נסיעות ודלק. במילים אחרות, כשהכול קרוב, כולם מנצחים.

כאשר אתם יושבים מול הבנאדם שבנה ועיצב את האתרים בתיק העבודות של הלקוחות שלו, אתם יכולים לקבל תשובות מיידיות על כל מה שהייתם רוצים לדעת וגם על דברים שמצאו בעיניכם ואתם  מעוניינים להטמיע גם באתר שלכם – לדוגמה, טופס יפה, גלריית תמונות או עיצוב מגניב שעושים לכם את זה. לעומת זאת, אם הייתם שולחים שאלה במייל, מקבלים תשובה, שואלים עוד שאלה וחוזר חלילה, יכול להיות שכבר הייתם מאבדים פוקוס (במיוחד כשאתם משווים בין כמה חברות).

 

אודות

אנחנו ב – WinWeb מציעים שירותי בניית אתרים בחדרה, ומבצעים עם הלקוח פגישות היכרות ואפיון של האתר פנים מול פנים, ורק לאחר מכן גם תמיכה טכנית דרך תוכנת שיתוף מסך או בטלפון. האתרים אותם אנחנו מקימים בנויים הן המערכות המתקדמת והאיכותית ביותר לבניית אתרים בקוד פתוח. אתרים אלו מתאימים לגלישה הן מהמחשב הביתי או הנייד והן לגלישה מטלפונים חכמים. בניית אתרים בקוד פתוח מאפשרת למשתמש ליהנות משדרוגים ותוספות לאתר שלו בחינם או במחירים נוחים במיוחד לאורך שנים, ולא להיות כבול רק לחברת בניית אתרים אחת.

 

חברת אתרים בחדרה ושירותי תכנות לאתרים קיימים

אנחנו מעניקים גם שירותי מתכנת בחדרה, כך שאם יש לכם למשל אתר אינטרנט קיים שכבר לא נראה טוב בדפדפנים חדשים או מופיע בצורה לא ברורה בטלפון הנייד (מה שנכון לגבי כמעט כל אתר שגילו מעל שלוש – ארבע שנים), נוכל להעביר אותו בעבורכם לג’ומלה או וורדפרס על מנת שתוכלו לנצל את כל מה שיש לסטנדרטים החדשים של האינטרנט להציע, כולל כפתורים חברתיים, אפשרות לעדכן תכנים באתר בעצמכם, מכירות מוצרים דרך האתר (חנות וירטואלית ועוד). 

נשמח לקיים עמכם פגישת הכרות ללא תשלום במשרדינו הממוקמים בחדרה.