בניית אתרים

מחפשים חברת בניית אתרים בשרון? יש לכם עסק בשרון או בצפון ואתם רוצים לייצר נוכחות אינטרנטית אפקטיבית? ובכן, בבחירה בחברה לבניית אתרים אין ספק שהמיקום הגיאוגרפי משחק תפקיד. כן, גם בעולם דיגיטלי שבו אנחנו יכולים לכאורה לעשות הכל באמצעים טכנולוגיים כמו סקייפ, דואר אלקטרוני, ווטסאפ וכו’.

איך לבחור חברה לבניית אתרים?

בבחירת חברה לבניית אתרים בשרון (ובכל מקום בארץ) חשוב בראש ובראשונה לבחון את המקצועיות, הניסיון והשירות הניתן לכם. מדובר בהחלט בהתלבטות קשה שכן יש בישראל לא מעט חברות לבניית אתרים. על כן, הנה כמה דגשים שחשוב לוודא לגבי נותן השירות שעמו תבחרו לעבוד:

חברת בניית אתרים בשרון – השיקול הגיאוגרפי, מתי הוא חשוב?

קרבה גיאוגרפית יכולה להיות שיקול בבחירת חברה להקמת אתר אינטרנט. בחברת WinWeb, אשר מזה כ-10 שנים מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט בקוד פתוח, אנחנו מאמינים שאתר אינטרנט הוא יותר “שירות” מ”מוצר”. כלומר, השירות שניתן ללקוח הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. לכן, לתפיסתנו, מרחק קצר בין העסק לחברה שבונה לכם את האתר מקפל בחובו יתרונות רבים.

זכרו, אין תחליף לפגישות פרונטאליות וקרבה גיאוגרפית מקלה מאד על קיומן. לא מדובר רק על פגישת ההיכרות והאפיון שמתניעה את תהליך הקמת האתר, ופעמים רבות נערכות גם פגישות נוספות בנקודות זמן שונות. במיוחד באתרים מורכבים כמו שמאפיין לא מעט מלקוחותינו בחברת WinWeb. יתרה מזו, חברות לבניית אתרים בשרון נושאות בעלויות תפעול נמוכות משמעותית מהעלויות של אזור המרכז, ועל כן מסוגלות להפיק את המיטב מהתקציב שלכם.

אודותינו

WinWeb מתמחה בבניית אתרי אינטרנט בוורדפרס וג’ומלה. אנו מקימים ומשדרגים אתרי אינטרנט בקוד פתוח כבר למעלה מ-10 שנים ומעמידים לרשותכם מומחים מובילים בתחומי העיצוב, התכנות והפיתוח. WinWeb מציעה שירותים איכותיים ומקצועיים של בניית אתרים בשרון. משרדנו ממוקמים בחדרה ונמצאים כ-40 דק’ נסיעה בלבד מחיפה, 20 דק’ מנתניה וכ-40 דק’ מהרצליה.

לצד מומחיותנו להקמת אתרי אינטרנט בג’ומלה או וורדרפס אנו מספקים גם שירותים מתקדמים של שדרוג אתרים. כולל העברת אתרים מקוד סגור לקוד פתוח. אתרי האינטרנט שלנו נבנים תמיד עם חוויית משתמש מצוינת והם מותאמים באופן מושלם לכל סוגי המסכים (מחשבים נייחים, טלפונים סלולאריים, טאבלטים וכו’). פנו אלינו ונקבע פגישה ראשונה ללא עלות. זה קרוב וזה טוב.