בניית אתרים מורכבים

בניית אתרים מורכבים-השירותים שלנו

אינטגרציה בין מערכות בעזרת API

WinWeb מבצעת אינטגרציות בין מערכות בעזרת קוד API, ובכך מאפשרת שילוב בין מערכות כדוגמת שאיבת נתונים, ייצוא נתונים, שימוש במאגרי מידע, הצלבות ועוד.


פיתוח מערכות web

WinWeb מעצבת מערכות Web בהתאמה אישית על בסיס סקיצת הדמיה. לאחר אישורה של הסקיצה באופן סופי, אנו מפתחים את המערכת בתפירה אישית ללקוח, אחד לאחד. כולל מלוא הפונקציונאליות הנדרשת בהתאם לאפיון ומטרות המערכת.

בניית אתרי אינדקס ויד 2

WinWeb מפתחת אתרי אינדקס לשלל תחומים וענפים. מדובר על פיתוח אתרי אינטרנט מורכבים אשר מבוססים על חוויית משתמש אופטימלית, ואשר משלבים מנועי חיפוש חכמים, עמודי תוצאות עם נראות מושלמת ועוד.

עיצוב מערכות ניהול web

WinWeb מתמחה בפיתוח מערכות ניהול Web ובעיצוב המערכות לשימוש יעיל ואפקטיבי על ידי הארגון, עם חוויית משתמש אופטימילית. מדובר על מערכת Backoffice המעוצבת עם סקיצת הדמיה, ברמה של אחד לאחד (צבעים, פונטים, גדלים, כפתורים, שדות וכו') וללא הגבלה. סקיצת ההדמיה עוברת לפיתוח רק לאחר אישורה הסופי על ידי הלקוח.

פיתוח לוח דרושים

WinWeb מתמחה בבניית לוחות דרושים אינטרנטיים לכל התחומים ושמה דגש על חוויית משתמש (UX) אופטימיאלית ודו-צדדית, הן מול הגולש והן מול מערכת ניהול התוכן והמידע של בעל האתר ומפעיל הלוח.

פיתוח מדרג הרשאות

WinWeb מפתחת מדרגי הרשאות ללא הגבלה מבחינת היררכיה פנים-ארגונית. החל מהרשאות לשדרת הניהול הבכירה ביותר, ועד לסוכני השטח ו/או העובדים העומדים מול לקוח הקצה. כולל מנגונני בקרה ופיקוח בהתאם לדרישות הארגון.

סליקה

WinWeb מתמחה בהטעמת מערכות סליקה מאובטחות למגוון רחב של רכישות בתחומים שונים. לחברתנו ניסיון רב בפיתוח מערכות סליקה חכמות, המתממשקות עם חברות אשראי ישראליות ובינלאומיות.

אזור אישי

לחברתנו ניסיון עשיר בפיתוח אתרי אינטרנט מורכבים הכוללים אזור אישי ללקוח. במסגרת זו אנו מספקים מענה לחנויות ווירטואליות, חברות בתחום התיירות, חברות בתחום הביטוח, פיננסים, אקדמיה ועוד. אזור אישי מאפשר ללקוח לעקוב און-ליין אחר הזמנותיו, מוצריו, שירותים ייעודיים וכדומה.

אינטגרציה עם מערכות CRM

לחברת WinWeb יכולות גבוהות לביצוע אינטגרציות עם מערכות CRM, כולל מומחיות בעבודה עם SalesForce CRM. ניסיוננו בתחום כולל מאות טפסים שהוקמו לחברות שונות.

מנועי חיפוש מורכבים

WinWeb מפתחת מנועי חיפוש חכמים לאתרי אינטרנט מורכבים המבוססים על מספר רב של קטגוריות/שדות, מאפשרים פילוחים מרובים, הצלבת נתונים, בחירה מרובה, חיפוש בסיסי וחיפוש מתקדם, וכמובן הצגת תוצאות בנראות וויזואלית מושלמת.

תמיכה ושירות

אתרי אינטרנט מורכבים דורשים תמיכה ושירות מסביב לשעון. WinWeb מציעה ללקוחותיה פתרונות מיידיים המבוססים על שיתופי מסך, פגישות פרונטליות, פגישות און-ליין וחשוב מכל: מענה אנושי ואמיתי כאשר כל הפניות מגיעות לחברה ולא לנציגים חיצוניים.

התחברות לאזור האישי

WinWeb מציעה פתרונות שונים להתחברות אישית, Log in. אנו מכירים את כל השיטות הפופולריות לכניסה לאזור האישי, כולל הזנת ת"ז וקבלת קוד אישור למייל או לסלולרי (ללא סיסמאות, שם משתמש וכדומה).

 PhpJqueryHtmlCss

למה אנחנו?

WinWeb מפתחת מזה כ-15 שנה, אתרי אינטרנט מורכבים על בסיס צוות של מתכנתים  מהשורה הראשונה, וזאת למגוון רחב של תחומים ובעבור שורה ארוכה של לקוחות. אתרי האינטרנט המורכבים שלנו עומדים בחזית הטכנולוגיה ומשלבים פתרונות אינטרנטיים המספקים מענה לכל צורך ומטרה. הקמת האתר מבוססת על תהליך מוקפד של סקיצת הדמיה שנעשת על ידי מעצבת אתרים ועוברת לפיתוח לאחר אשור הלקוח, ברמה של אחד לאחד. כולל שימת דגש גם על הנראות וידידותוית למשתמש של האתר כלפי הגולשים, וגם על מערכת ניהול המעוצבת בתפירה אישית קלה למשתמש. 
 
העבודה מבוצעת על ידי מתכנתים ישראלים בלבד, העובדים אין דה האוס
תחת קורת הגג של 
WinWeb, ללא מיקור חוץ.
 
לאחר הקמת האתר, WinWeb מספקת אחריות מלאה על המוצר וממשיכה ללוות לקוחותיה לאורך כל הדרך עם שירות ותמיכה במענה אנושי ואמיתי. השירות ניתן במהירות, ביעילות, ועל בסיס שיתופי מסך, פגישות און-ליין, פגישות פרונטליות ומגוון דרכי יצירת קשר. כל זאת מתוך תפיסת עולם שרואה באתר אינטרנט מורכב – שירות ומוצר כאחד.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
Please let us know your message.