שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט מורכב משני אלמנטים. מצד אחד יצירת תנועה איכותית לאתר (Traffic), ומצד שני הובלת הגולשים לבצע המרה (Conversion).
 
בניית אתרים ממירים היא חלק בלתי נפרד מהנוכחות השיווקית שלכם ברשת. עסקים שמקימים אתר אינטרנט ומשקיעים את עיקר משאביהם בתנועת גולשים, מבלי לשים לב לבניית אתר ממיר, עושים רק חצי עבודה. זכרו זאת היטב, גם אתר האינטרנט המקודם ביותר ברשת לא יניב לקוחות אם בנייתו ותפעולו לא יהיו אגב הכוונה להמרות.
 
הגולשים “מזנקים” ללא סנטימנטים בין האתרים השונים, ואם האתר שלכם לא מכוון להמרה הם פשוט ילחצו על Back ויעברו מיד אל המתחרים. מנגד, אתר אינטרנט ממיר ואיכותי שמציע חוויית משתמש אופטימאלית ומספק מענה לצרכי הגולשים יהפוך להצלחה מסחררת. הן מבחינת כמות הפניות והן מבחינת בניית מוניטין.

מערכת של אנשי מקצוע שפועלים יחד

בניית אתר ממיר היא מערכת כלים שלובים שדורשת שיתוף בין אנשי מקצוע שכל אחד מומחה בתחומו. מתכנתים, מעצבים גרפיים, אנשי תוכן (קופירייטינג), אנשי שיווק דיגיטלי, מומחי UX (חוויית משתמש) ועוד. 
המעצב צריך לעבוד בצמוד עם המתכנת, עבודתו של איש השיווק קשורה לתוכן והדברים ברורים. בניית אתרים ממירים יוצקת משמעות במונח “שלם הגדול מסך חלקיו”.
 

אפיון מקצועי

בניית אתר ממיר מתמקדת בשתי מילים מרכזיות “הנעה לפעולה”. כלומר, האתר נבנה באינטליגנטיות תוך חשיבה מתמדת על הגולש הפוטנציאלי. תהליך הקמת האתר כולל אפיון ממוקד של העסק, היתרונות היחסיים, המסרים השיווקיים, התחום שבו הוא פועל, האופן שבו פועלים מתחריו, מוקדי התנועה המרכזיים, קהלי היעד האיכותיים ביותר ועוד. לאחר מחקר מקדים זה ניתן לגזור את אסטרטגיית הבנייה הנכונה לאתר עם חתירה למקסימום המרות.
 

העבודה ממשיכה גם לאחר העלייה לאוויר

בניית אתר ממיר קשורה לתפעול השוטף לאחר העלייה לאוויר. יש לנתח באופן מתמיד את התנועה באתר ולבצע אופטימיזציה ליחסי המרות (CRO – Conversion Rate Optimization). להתייחס לפרמטרים כמו אחוזי נטישה או אחוזי שהייה, לנטר עוגנים בעייתיים, לשפר ולשדרג תוך כדי תנועה ולהיות עם היד על הדופק. כאשר האתר נבנה מראש עם אופטימיזציה להמרות, סיכויי ההצלחה של העסק במרחב הווירטואלי צומחים משמעותית.
קרא עוד בנושא בניית אתרים בקוד פתוח
 

מי אנחנו

WinWeb מתמחה מזה למעלה מ-10 שנים בשיווק באינטרנט באפיקים כמו אופטימיזציה לגוגל, פרסום ב-AdWords, קמפיינים בפייסבוק, אאוטבריין, שיווק אורגני בפייסבוק, ניהול עמודי פייסבוק עסקיים, שיווק במייל, לינקדאין, ועוד. החברה מציעה מעטפת רחבה של שיווק באינטרנט הפועלת בשני מישורים –בניית אתרים ממירים (שעושים חשק והופכים גולשים ללקוחות), והגברת תנועה לאתר ממגוון פלטפורמות שונות.
צרו קשר

בלוג