בניית אתר לחברת היי טק

ישראל מגשימה את חזונה להפוך ל"אומת הסטארט-אפ". ההיי-טק הישראלי צומח בקצב מסחרר, ולפי נתוני הלמ"ס מועסקים בענף למעלה מ-320,000 שכירים, בעשרות אלפי חברות בתחומים שונים. בנוף התחרותי הזה, ולאור הייצוגיות הרבה המאפיינת את הענף (אשר פועל בישראל אך פניו לחו"ל), בניית אתר לחברת היי טק הינה מומחיות בפני עצמה.

מומחיות אשר איננה משימה שכל חברה לבניית אתרים מסוגלת לעמוד בה. בניית אתר לחברות היי טק יש להניח אך ורק בידי חברה מקצועית ומנוסה. חברה כמו WinWeb, אשר נשענת על וותק של למעלה מ-15 שנים בעבודה מול חברות היי טק ומיזמים טכנולוגיים חדשניים.

בחברת WinWeb אנו נדרשים פעם אחר פעם לפרויקטים אלה, שהינם תמיד ייחודים בשל כך שהלקוח עצמו פועל בתחום טכנולוגי (שואף למצוינות ומבקש לעמוד בחזית העולמית). לעתים תכופות אתר האינטרנט צריך לייצג פתרון חדשני ופורץ דרך, ועל כן יש להקפיד בו על קלה כחמורה.

WinWeb מעמידה לרשות חברות היי טק ניסיון עשיר וצוות מומחים מהשורה הראשונה הכולל מעצבת אתרים מקצועית, מומחה לחוויית משתמש, נבחרת של מתכנתים ישראלים, מערך שירות של ווב-מאסטר וכמובן תמיכה מלאה עם מענה אנושי (פתרונות ממשיים וקונקרטיים מסביב לשעון). לחברתנו הניסיון והידע גם בתכנות ועיצוב אתרי אינטרנט בקוד פתוח ללא שימוש בתבניות מוכנות. מודל זה מעניק לאתר יתרונות רבים כמו מהירות טעינה (המשפיעה לחיוב על גוגל), בידול עיצובי, אבטחת מידע להגנה על קניין רוחני ועוד. להלן מספר דוגמאות לפרויקטים של בניית אתרים לחברות היי טק מבית WinWeb.

איך בוחרים חברה לטובת בניית אתר לחברת היי טק?

הכלל הראשון בבחירת חברת לטובת בניית אתר בענף ההיי-טק הוא שליטה מלאה בשפה האנגלית על בוריה. בחברת WinWeb תעמוד לרשותכם ווב-מאסטר אשר הינה דוברת אנגלית ברמת שפת אם, ובעלת תואר באנגלית מאוניברסיטת תל אביב.

עיצוב עם סקיצת הדמיה

ההיי טק נשען על יסודות של חדשנות, יצירתיות ובידול. על כן הכלל השני שיש לעמוד עליו בבחירת חברה לבניית אתר לחברת היי טק הוא עיצוב בסטנדרטים בלתי מתפשרים. עיצוב שמייצר זהות מושלמת בין הסקיצות לתוצר הסופי.
בחברת WinWeb אנו מבצעים תהליך מוקפד של עיצוב אתר עם סקיצות הדמיה. בשלב הסקיצה הלקוח יכול לבצע שינויים ללא הגבלה, עד לבחירה מושלמת של הקו העיצובי והנראות המיתוגית. את תהליך העיצוב מובילה מעצבת האתרים המקצועית שלנו, שהינה בעלת ידע רב במתן שירות לחברות הזנק וטכנולוגיה. עם המעבר לפיתוח, האתר יהיה זהה לסקיצת ההדמיה שנבחרה, ברמה של פיקסל לפיקסל.


בניית אתר לחברת היי טק רק בקוד פתוח

היבט חשוב לגבי בניית אתר לחברת היי טק הוא עבודה בקוד פתוח. זאת בכדי לאפשר מקסימום גמישות בתהליך הקמת האתר ובתחזוקתו השוטפת. WinWeb הינה מהחברות המובילות בישראל בפיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט בקוד פתוח ואנו עושים זאת למעלה מ-15 שנה. חברתנו מתמחה בהתאמה אישית הכוללת פיתוח רכיבים ספציפיים, קסטומיזציה של מערכות האתר לצרכי הלקוח, אינטגרציה בין מערכות באמצעות API ועוד.

 

אופטימיזציה למנועי החיפוש

WinWeb עובדת מול חברות הקידום הטובות בישראל ובקיאה במכלול הדרישות המחמירות (והמשתנות תדיר) של הקידום אורגני והחשיפה במנועי החיפוש. אנו מספקים באופן שוטף שירותי אופטימיזציה לחברות הקידום המובילות בישראל כולל בניית היררכיה, שיפור מהירות טעינה, הטמעת תגים, פתרונות לכפילויות, חיבור לאנליטיקס וכלים לניהול אתרים ועוד.

 

שירות ותמיכה במהירות ובמענה אנושי

תחזוקתו השוטפת של האתר דורשת שירות ותמיכה. בחברת WinWeb אנו מכירים בכך שהמענה חייב להיות גם מקצועי וגם – חשוב לא פחות - מהיר ויעיל. אנו מעמידים לטובת לקוחותינו מערך של שירות ותמיכה עם מענה אנושי. בראשו ווב-מאסטר ראשית בעלת ניסיון, המסייעת ללקוח בכל תקלה, בקשה או פתרון. על מנת לספק לוחות זמנים קצרים ויחס אישי, הזמינות ללקוח מגיעה עד כדי אפשרות לשלוח הודעות ווטסאפ ישירות.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input