בניית אתרים ליחידות נופש ובתי מלון

כשבונים אתר למעצבת פנים צריך לתת דגש על קונספט עיצוב האתר שיבליט את סגנון עיצוב המעצבת ואת איכות עבודותיה. נבליט את תמונות העבודות של המעצבת בתמונות מוארות, בהירות ומחודדות, שעברו עיבוד מקצועי בפוטושופ.

לב ליבו של האתר יהיה בגלריות שמציגות את עבודותיה של מעצבת הפנים לפי נושאי העיצוב, לדוגמא: גלריה לעיצוב מטבחים, גלריה לעיצוב תאורה, גלריה לעיצוב בתים, גלריה לעיצוב חדרי אמבטיה, וכן הלאה, בהתאם למומחיות המעצבת. הגלריות צריכות להטען במהירות והמעבר בין התמונות צריך להיות קל ומהיר.

כמו כן מומלץ שתהיה גלריה של לפני ואחרי, כלומר גלריה שתציג את תמונות הבית לפני השיפוץ, ותמונות הבית לאחר העיצוב בגמר העבודה. גלריה זו צריכה להכיל זוגות זוגות של תמונות, תמונת לפני ותמונת אחרי, והמעבר ביניהן יהיה קל, כך שניתן יהיה לראות בקלות ובצורה ברורה את השינוי המפתיע שחל בעיצוב הבית. 

דוגמא לאתר למעצבת פנים

במידה ועבודותיה של המעצבת התפרסמו במגזינים של עיצוב פנים, כדאי מאוד לבנות דף מיוחד לשם כך עם קטעי עיתונות וצילומים מתוך העיתון.
למעצבת שמתמצאת במחשבים, אנו ממליצים על אתר בעדכון תוכן, כך שהמעצבת בעצמה יכולה להחליף ולהוסיף תמונות איכותיות לגלריות השונות, בהתאם להתפתחות עבודתה.

כמו כן אנו מטמיעים מילות מפתח “מעצבת פנים” ו”עיצוב פנים” בדפי האתר, מדגישים כותרות, ועושים אופטימיזציה לגוגל, כך שהאתר יהיה קריא למנועי החיפוש ויקודם בגוגל. 
בדף אודות נרשום את ניסיונה המקצועי של מעצבת הפנים, ואיך ניסיונה ומקצועיותה יכולים לתרום ללקוחותיה.