בניית חנות וירטואלית במג'נטו

בניית חנות וירטואלית במג'נטו

המספרים הם חד משמעיים. 95% מהישראלים מבצעים רכישה אינטרנטית אחת לפחות בשנה, ורבים מאיתנו בלים בחנויות הווירטואליות בתדירות גבוהה בהרבה.

הסחר האלקטרוני בארץ ובעולם נמצא בתנופה מתמדת. שובר מחסומים, שובר שיאים ואפשר גם לומר - "שובר את השוק". החל מחנויות ווירטואליות שפועלות און-ליין בלבד, וכלה בחדירה עקבית של מותגים קיימים למרחב   המקוון. 

בניית חנות ווירטואליות עם המערכת הנכונה

בהקמת חנות ווירטואלית עומדות בפניכם מספר אפשרויות מבחינת הפלטפורמה שעליה ניתן לעצב ו/או לפתח את האתר. זוהי התלבטות לא פשוטה, שכן רק בחירה במערכת שתתאים לחנות שלכם, תאפשר לעסק  האינטרנטי לספק תוצאות.

כחברה העוסקת מזה למעלה מ-10 שנים בפיתוח אתרי אינטרנט בקוד פתוח בכלל, ובבניית חנויות ווירטואליות בפרט, בכל מפגש התחלתי עם לקוח, המשימה המרכזית שלנו הינה להמליץ לו על המערכת הנכונה ביותר עבורו.  

היות שאנו מכירים את כל מערכות הקוד הפתוח על בוריין, אנחנו לא צריכים לנווט באופן מלאכותי למוצר ספציפי (כמו שעושות לפעמים חברות אשר עובדות רק עם וורדפרס או ג'ומלה, ומציעות לכל לקוח את המערכת היחידה עמה הן עובדות). בחברת Win-Web, כל המוצרים נמצאים על המדף, ובכל הנוגע לחנות ווירטואלית, יש לנו כלל אצבע.

בהקמת חנות גדולה עם מאות מוצרים (ויותר), הבחירה תהיה לרוב במג'נטו. מערכת קוד פתוח ייעודית לחנויות ווירטואליות. בניית חנות וירטואלית במג'נטו מציעה סט פתרונות מקיף, רחב, איכותי, מקצועי, נגיש וורסטילי ביותר.

בין אם מדובר על חנות ווירטואלית במג'נטו שאמורה להיות רשת לשיווק מוצרי מזון, בין אם על מותג אופנה שפונה למנעד רחב של קהלים, ובין אם קמעונאית המשווקת אלפי מוצרים שמסודרים בעשרות ומאות מחלקות ותת-מחלקות. 

בניית חנות וירטואלית במג'נטו – המרצדס של החנויות הווירטואליות

מג'נטו היא מערכת קוד פתוח שנבנתה, פותחה ועוצבה לחנויות ווירטואליות בלבד. שלא כמו בחנויות ווירטואליות שנבנות על גבי וורדפרס או ג'ומלה (פתרון המתאים בד"כ לחנויות קטנות או לחנויות שמהוות חלק מאתר המציע תכנים נוספים), בניית חנות וירטואלית במג'נטו מניחה בידיכם מהיום הראשון ארגז כלים טכנולוגי, שיווקי ועיצובי.

אין צורך בהתקנת רכיבים חיצוניים הדורשים קסטומיזציה וחשופים להתנגשויות ובאגים אם הטמעתם לא נעשתה כראוי. כל הרכיבים הם מודולים מקוריים של מג'נטו, והממשק של החנות מוכן לפעולה וידידותי למשתמש. הקמת חנות וירטואלית במג'נטו מספקת לכם שלל פתרונות הדרושים לתפעולה השוטף של החנות כגון ניהול מוצרים, ניהול מלאי, ניהול ספקים, חלוקת מוצרים לקטגוריות ותת-קטגוריות ללא הגבלה, נתונים סטטיסטיים בזמן אמת, כלים לניתוח מידע אנליטי, ניהול משלוחים, סליקת אשראי עם אבטחה גבוהה, אפשרות למועדון לקוחות, ניוזלטר, דיוור אלקטרוני, מבצעים, קופונים, היררכיית הרשאות פנים-ארגונית, מוצרים נלווים והרשימה נמשכת.

בקיצור, כל מה שצריך בשביל שהחנות הווירטואלית שלכם תמלא את ייעודה באופן מיטבי, עם חווית משתמש אופטימלית ברמה של 360 מעלות. לא לחינם אנחנו אוהבים לקרוא למג'נטו "המרצדס של החנויות הווירטואליות".

האם יש חסרונות?

מג'נטו מציגה בעיקר יתרונות, וחסרונה היחיד הוא שהיא נחשבת מעט קשה לתכנות ופיתוח. כפועל יוצא מכך, עלויות ההקמה הראשוניות יכולות להיות גבוהות ביחס לפתרונות כדוגמת וורדפרס או ג'ומלה.

אולם, וזאת חשוב להדגיש, מכיוון שכל הרכיבים והמודולים הנחוצים לחנות הווירטואלית מובנים ומוטמעים במערכת, ואין צורך בהרכבות והורדת רכיבים חיצוניים, בטווח הארוך  העלויות בהחלט מתקזזות.

למה WinWeb?

לחברת WinWeb מספר יתרונות חשובים בהקמת חנות ווירטואלית בקוד פתוח. ראשית, אנחנו מכירים היטב את כל מערכות הקוד הפתוח ויודעים להמליץ ללקוח רק על מה שנכון בעבורו. על פי רוב, כשמדובר על חנויות גדולות, נמליץ בדרך כלל על בניית חנות מג'נטו, בשל כל היתרונות שתוארו לעיל.
יתרון נוסף – מקצועיות ובקיאות בקוד הפתוח. מג'נטו היא מערכת מורכבת שצריך לדעת כיצד להתנהל מולה. בחברת WinWeb אנו נדע לבצע על משימה, כולל התאמות ספציפיות וייחודיות לבקשת הלקוח .
כמו כן, חנות ווירטואלית היא אתר הדורש תמיכה קבועה וזמינה. מענה אישי ומהיר שלא מבוסס על "לקיחת הודעה" אלא על פתרון זריז ואפקטיבי. בחברת WinWeb אנו מבינים היטב את חשיבותה של תמיכה זו, ומחלקת שירות הלקוחות שלנו זמינה בעבור החנות גם לאחר הקמתה ולאורך כל הדרך. החל מטיפול בתקלות וכלה בשדרוגים ותוספות בהתאם לצמיחת העסק.

 

לסיכום

  • עיצוב ובניית חנות מג'נטו עם דגש על חווית משתמש.
  •  הקמת חנות מג'נטו קלה לתפעול.
  •  התאמת החנות לסלולר ולמסכים השונים.
  • תמיכה אנושית אמיתית רוב שעות היממה (לא רק לקיחת הודעה).
  •  הטמעת רכיבים לצורכי SEO.