חנות וירטואלית

בהקמת חנות ווירטואלית יש לייחס משקל רב לפלטפורמה על גביה נבנה את החנות. אחת האפשרויות הטובות ביותר בעניין זה היא בניית חנות בוורדפרס ווקומרס. כלומר, בחירה במערכת הקוד הפתוח הפופולרית בעולם, המעניקה מגוון רחב של רכיבים ואפשרויות, לרבות עבור כמובן חנויות ווירטואליות ואתרי סחר מקוון.

וורדפרס איננה כידוע המערכת היחידה לפיתוח אתרי אינטרנט על בסיס קוד פתוח, אך היא נהנית ממספר יתרונות משמעותיים, גם לעומת מערכות קוד פתוח אחרות. ראשית, היא ידועה בראש ובראשונה בזכות מערכת הניהול שלה שהינה ידידותית ביותר למשתמש. בעל החנות או מי מטעמו יכול בקלות רבה לתפעל את האתר, ללא צורך בידע טכנולוגי – העלאת מוצרים, הזנת תוכן, הוספת מבצעים, עדכון מחירים, עיצוב באנרים, חיבור לניוזלטר (עבור מועדון לקוחות, למשל), הפנייה למוצרים משלימים ועוד. בפרט כאשר החברה אשר פיתחה את האתר, סידרה כנדרש את מערכת הניהול על עמודיה ושדותיה השונים.

חנות וורדפרס – תוכן, תדמית וסחר במקום אחד

יתרון נוסף לגבי בניית חנות ווירטואלית בוורדפרס הוא האפשרות לשלב בין אתרי תוכן ותדמית לבין אתרי סחר אלקטרוני. לצד מכלול האפשרויות הרב שמובנה בוורדפרס כמערכת קוד פתוח מבחינת תוכן ותדמית, יש לוורדפרס שלל רכיבים ופלאגינים לסחר מקוון. תודות לכך בעל החנות מקבל מוצר סופי שהוא “שניים באחד“. גם אתר תדמיתי, וגם חנות ווירטואלית אפקטיבית.

מדובר ביתרון משמעותי של חנות בוורדפרס לעומת חנות במג’נטו, אשר הינה מערכת קוד פתוח המתאימה במיוחד לחנויות, אך בעלת מענה “רזה” בלבד לתוכן ותדמית.

זאת ועוד, וורדפרס היא פלטפורמת הקוד הפתוח הפופולרית ביותר בעולם. עשרות אלפי המתכנתים החברים בקהילת וורדפרס העולמית מעדכנים באופן תדיר את המערכת, ומייצרים רכיבים ספציפיים הנוגעים גם לחנויות ווירטואליות. ככל שהסחר המקוון העולמי צומח, כך צומחים במקביל פתרונות חדשים של רכיבים איכותיים המיועדים לחנויות וורדפרס.

בחירת החברה המפתחת

חנות בוורדפרס עם ווקומרס הינה אתר אינטרנט חי ודינאמי, המקיים דיאלוג עם הגולשים הרוכשים בו מוצרים און-ליין. בבניית חנות וורדפרס חשוב לבחור היטב את החברה המפתחת. יש לוודא כי היא מספקת שירות ביום שאחרי, ושהשירות הנ”ל הינו גם אמין וגם זמין. חנות ווירטואלית היא עסק בפני עצמו, ולעתים תכופות יידרש מענה מיידי ללא עיכובים (העלאת/הורדת מבצעים/מוצרים, טיפול באתגרי סליקה, תקלות בביצוע הזמנות באתר ועוד).

לא מדובר בעניין של מה בכך אלא בפרמטר קריטי להצלחת החנות. במידה שהאתר ייבנה על ידי פרילנסר בודד, או לחילופין על ידי חברה גדולה שלא מסוגלת לספק מענה שוטף ויומיומי, גם החנות עם המוצרים הטובים ביותר עלולה להתמודד עם אתגרים והפסדים.

בחברת WinWeb אנו מבינים היטב את המשמעות הגדולה שמקופלת בתמיכה הטכנית לחנות הווירטואלית. השירות שאנו מספקים כולל תמיכה ברמה של 24/7 עם מענה אנושי (ללא “קבלת הודעות”). הפתרון מבוצע בלי מיקור חוץ, אלא בעזרת המתכנתים הישראליים שלנו, שמכירים את האתר מחד ואת תרבות הצריכה הישראלית באינטרנט מאידך.

למה WinWeb?

  • חברת בוטיק המעניקה מענה אנושי בטלפון ובמייל.
  • אופטימיזציה לגוגל ידע על ידיע עבודה עם טובי המקדמים המובילים בארץ.
  • כל הפתרונות תחת קורת גג אחת – סליקה, אחסון, לוגו, צילום מוצרים, תוכן ועוד.
  • פתרון טכני מהיר לרבות על בסיס שיתופי מסך.
  • ניסיון עשיר בבניית חנויות ווירטואליות בוורדפרס.
  • ידע בפיתוח רכיבים לוורדפרס בהתאמה אישית לחנות וצרכיה.
  • ידע בפיתוח מנועי חיפוש חכמים לאיתור מוצרים.
  • עיצוב האתר על ידי מעצבת אתרים בעלת 10 שנות ניסיון.
  • עיצוב אישי על בסיס סקיצות הדמיה ועד לשביעות רצון מלאה.

המומחים לבניית חנות וירטואלית לשירותך >>

בניית חנות וירטואלית