בניית אתרים בג'ומלה

ג'ומלה היא מערכת קוד פתוח אשר משמשת כפלטפורמה פופולארית לבניית אתרי אינטרנט. זאת, החל מאתרי תדמית, דרך חנויות ווירטואליות, וכלה בפורטלים מורכבים ומגזינים.  ג'ומלה דיווחה על למעלה מ-50 מיליון הורדות. לא בכדי, אתרים מובילים עושים בה שימוש לרבות אוניברסיטת הארוורד, הבית הלבן, ebay ואפילו לאיקאה. במקביל, מיליוני עסקים קטנים ובינוניים נעזרים בג'ומלה מדי יום.

למה לבנות אתרים דווקא בג'ומלה?

הרחבות בעלויות נמוכות בשיא הטכנולוגיה

בשל היותה מערכת קוד פתוח אשר מאחוריה אלפי מתכנתים ומפתחים, ישנה תחרות גדולה בין המפתחים על כל הרחבה. למשל, לגבי הרחבת ניוזלטר, יש עשרות חברות אשר מפתחות ניוזלטר לג'ומלה וכל אחת מהן מעוניינת להעמיד לרשות הלקוח אפליקציה משוכללת וזולה יותר ממתחריה. סיטואציה זו יוצרת מצב של Win-Win. מצד אחד, בעל האתר מרוויח הרחבה במחיר מוזל, ומצד שני, החברה שמפתחת מוכרת להרבה בעלי אתרים מהקהילה כך שהכנסתה גדלה.

קלות ניהול התוכן

בעבר, בגרסאות הקודמות של ג'ומלה, הוספת מאמר הייתה חייבת לכלול גם שיוך המאמר לקטגוריה ושיוך של הקטגוריה למדור. כפועל יוצא מכך, מערכת ניהול התוכן של ג'ומלה נתפסה מעט כקשה לניהול. אולם, בשנת 2010, יצאה גרסה חדשה של ג'ומלה (ג'ומלה 1.6). בגרסה זו, המדורים נעלמו מהעולם והמערכת הפכה לקלה וידידותית למשתמש. כיום, בגרסאות 3 ומעלה, האפשרויות רק משתפרות. בין השאר,האתרים בג'ומלה הפכו לרספונסיבים(תואמים לסלולר), ניתן לשחזר מאמר שנמחק, ניתן לעשות עיצוב אוטומטי (לדוגמה, לכל מאמר פנימי אפשר להכניס תמונה, התמונה תתמקם בצד שהוגדר פעם אחת, והתמונה והטקסט יסתדרו בהתאמה מופלאה). בזכות שיפורים אלה (ועוד), ג'ומלה זכתה ב-2014 בתואר מערכת ניהול התוכן הידידותית והקלה בעולם.

מתאימה לקידום אתרים

אתר אינטרנט נבחן לא רק ביופיו ובתוכנו, אלא גם ביכולת שלו להיות מקודם על גבי תוצאות מנועי החיפוש. לג'ומלה בגרסה חדשנית יש הרחבה משובחת במיוחד אשר עושה קונוניקל אוטומטי ומאפשרת לנהל את תגי המטה ממקום אחד. כמו כן, היות שאופטימיזציה לגוגל לא נמדדת בסוג המערכת אלא בפרמטרים נוספים כגון איכות תגי המטה, איכות המאמרים וכו', WinWeb נעזרת במומחה לאופטימיזציה אשר עושה חקר מילות מפתח, מטמיע את תגי מטה בהתאמה, ודואג שעניין האופטימיזציה יתבצע בצורה הטובה ביותר. כך, בעל האתר חוסך אלפי שקלים בחודש עבור קידום, או חוסך שעות עבודה יקרות של מקדם אתרים מבחינת הצורך לבנות מחדש את האתר לטובת קידום.

תבניות מודרניות

תבנית זה עניין של אופנה, עיצוב ואסתטיקה. מכיוון שג'ומלה היא קהילה אשר מונה אין ספור חברות מסביב לעולם, שכל אחת מהן מפתחת טמפלטים באופן עצמאי, התחרות על תשומת ליבם של בעלי האתרים היא גדולה. לכן, חברות אלה מפתחות ללא הפסקה אלפי טמפלטים מודרניים וחדשנים. זאת, לעומת חברה אשר עובדת בקוד סגור וצריכה לפתח טמפלטים משל עצמה כל פעם מחדש. התחרות מול ג'ומלה בעניין זה היא פשוט בלתי אפשרית ובלתי כלכלית. לכן, חברות בקוד סגור מציעות ללקוחותיהן טמפלטים לא מודרניים או שהן אינן משקיעות את מלוא מרצן וכוחן בפיתוח תבניות חדשות ועדכניות.

למרות שהטמפלטים של ג'ומלה הם שיא האינטרנט והמודרניות, כל טיפול ועיצוב בהם מומלץ לעשות זאת בעזרת מעצב אתרים מקצועי.
חברת WinWeb עובדת עם מעצבת אתרים מקצועית אשר מתמחה באופן ספציפי בעבודה מול תבניות ג'ומלה.

בג'ומלה אתה חופשי לבחור מי יטפל באתר שלך
מכיוון שהאתר בנוי על קוד פתוח, הלקוח יכול לבחור את חברת האתרים או המתכנת שיבנו לו אתר. כמו כן, הלקוח יכול תמיד להשתחרר מהתלות בחברת האתרים או המתכנת. כלומר, אין חתונה קתולית וישנם מתכנתים רבים אשר מכירים את הקוד של ג'ומלה ויכולים לטפל באתר.

 

איך לבחור חברה לבניית אתרים שתבנה לך אתר בג'ומלה

קרא עוד בנושא בניית אתרים בג'ומלה

 

המומחים לג'ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה

בלוג

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"1000","autoplay":"true","autoplay_speed":"5000","loop":"true","owl_slide_to_show":"4","slide_show_ipad_owl":"3","slide_show_tablet_owl":"3","slide_show_mobile_owl":"1","owl_slide_to_scroll":"1","owl_slide_margin":"25","owl_slide_padding":"25","owl_start_slide":"0","owl_slide_center":"false","owl_slide_autowidth":"false","owl_slide_freeDrag":"false","owl_height_auto":"true","caption":false,"owl_slide_rtl":"true"}
{"animation_fancy":"","transition_fancy":"","fancy_box_loop":""}