בניית אתרים בג'ומלה

ג’ומלה היא מערכת קוד פתוח שעומדת מאחורי למעלה מ-50 מיליון אתרים ברחבי העולם לרבות מותגים מובילים כמו אוניברסיטת הרווארד, פיצה האט, MTV, בית המשפט העליון באוסטרליה ועוד. לצד חברות גדולות, ג’ומלה היא פתרון מושלם לעסקים קטנים ובינוניים. זוהי מערכת נפלאה לאתרי תדמית, אתרי קטלוג, חנויות אינטרנטיות, פורטלים, עמותות, ארגונים, חברות ועוד. ג’ומלה זכתה בפרסים היוקרתיים ביותר בניהול מערכות תוכן והיא מצטיינת במיוחד בהרחבות ובתוספים.

למה לבנות אתרים בג’ומלה?

היות שהיא מערכת קוד פתוח, ובניגוד ברור לאתרי אינטרנט על קוד סגור, ההתקדמות של ג’ומלה נובעת מעשייה עקבית ובלתי פוסקת של אלפי מתכנתים ברחבי תבל. מתכנתים ומפתחים אשר יוצרים את קהילת ג’ומלה העולמית ותורמים מהידע והניסיון שלהם לשיפור ושדרוג המערכת.

בגלל ההרחבות והתוספים
ג’ומלה מצטיינת במיוחד בהרחבות ובתוספים. זקוקים למערך ניוזלטר עם ניתוח נתונים בזמן אמת? הרחבה מתאימה מחכה לכם בלחיצת כפתור. מעוניינים לשלב בתוכן גרפים וסרטונים? אין שום בעיה. קטלוגים צבעוניים עם תמונות מתחלפות ומנועי ניווט פנימיים? רק תבקשו. חנות ההרחבות העולמית של ג’ומלה ממתינה לכם עם יישומים לכל מטרה.

בגלל התבניות האיכותיות
בבניית אתרים בג’ומלה הלקוח יכול לבחור את התבנית הרצויה לו מתוך אלפי תבניות בכל תחום ותחום. בזכות הקהילה התוססת של מפתחי ג’ומלה, התבניות מתחדשות כל הזמן. בכל שבוע עולות לאוויר תבניות חדשות ועדכניות. חברה בקוד סגור לעולם לא תצליח להתמודד עם היקף עיצוב כ”כ גדול של תבניות אופציונאליות.
התבניות של ג’ומלה עומדות בחזית הטכנולוגיה. הן מודרניות, רספונסיביות, איכותיות ומותאמות למנועי חיפוש. כמו כן, ג’ומלה מאפשרת למעצבים ומתכנתים לשדרג את התבנית ולהתאים אותה לצרכי הלקוח. מעצב מומחה (כמו הצוות שלנו ב-Winweb) יביא לכך שכל אתר אינטרנט שנבנה בג’ומלה ייהנה מבידול. גם שני אתרים שהוקמו על בסיס אותה תבנית לא יהיו תאומים שהופרדו בלידתם, אלא שני אחים שלכל אחד אופי ויופי משלו.

יש גם חסרונות?

כמו כל דבר טוב, גם לג’ומלה יש כמה חסרונות שכדאי להכיר. היות שזוהי מערכת קוד פתוח הנחשבת לאחת הפופולאריות בעולם, בעלי מקצוע רבים מציעים בניית אתרים בג’ומלה למרות שאין להם די ניסיון וידע בתחום. לדוגמה, חברות ישראליות שמעסיקות מתכנתים מהמזרח הרחוק (הודו) ומקימות אתרי ג’ומלה באיכות ירודה כדי להוזיל עליות. אתרים אלה סובלים מתקלות ובעיות רבות בטווח הקצר והארוך.

בניית אתר ג’ומלה דורשת מקצועיות וחשוב להפקיד את המלאכה בידי מומחים המכירים את המערכת היטב. מומחים שגדלו עם ג’ומלה על שלל גרסאותיה, שמכירים את ההרחבות האפקטיביות ביותר, שיודעים לאתר הרחבות לפי אפיון צרכי העסק ושמבינים את מטרות האתר.

 קרא עוד בנושא: בניית אתרים בג’ומלה

 

המומחים לג’ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה