בניית אתרים בג'ומלה

WinWeb מבצעת הדרכות מיוחדות לג’ומלה עבור בעלי עסקים. ההדרכות מתבצעות בשלושה ערוצים עיקריים :

הדרכות און ליין במחשב – הדרכות אלו מבוצעות באמצעות תוכנה מיוחדת בעזרתה ניתן לראות את המסך של המדריך ואת כל הפעולות אותן הוא מבצע בפועל ובליווי הסברים בשיחה קולית רגילה סטייל סקייפ. לאחר מכן הופכים את המצב ואתה, בעל העסק, הוא זה שמבצע את מה שלמדת בעוד המורה צופה במסך שלך.

הדרכות במשרד – הדרכות אצלנו במשרד בגבעת אולגה : ניתן להגיע בכל שעה בה המשרדים פועלים בתיאום מראש וללמוד אודות המערכת באמצעות המחשבים הנמצאים בהם.

הדרכות בעסק של הלקוח – גם הדרכות בעסק של הלקוח הן הדרכות המתואמות מראש ובהן נציג של WinWeb מגיע עד לבית העסק, מתחבר למערכת הניהול של האתר מרחוק ומדגים כיצד להשתמש בה מן המחשבים הנמצאים בבית העסק.

תוכן ההדרכות

תוכן ההדרכות כולל הסברים כיצד להשתמש בעורך הטקסט של ג’ומלה על מנת להוסיף מאמרים חדשים לאתר, כיצד מוסיפים תמונות וסרטוני וידאו למאמרים האלו וכיצד פועלת מערכת התפריטים של ג’ומלה כך שניתן להתאים אותה באופן אישי לאתר.
מדוע אנחנו מדריכים דווקא בצורה זו?
היתרון המרכזי של הדרכה חיה לעומת הדרכה באינטרנט באמצעות סרטון או הסברים בבלוג הוא שאנחנו יכולים לעקוב אחרי הטעויות של בעל העסק ולגרום לו ללמוד מן הטעויות שלו. כלומר, יש כאן תקשורת דו כיוונית בין המורה לבין התלמיד.
בנוסף, אנחנו עושים זאת באווירה טובה, בסבלנות ומכל הלב.

המומחים לג’ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה