כמה עולה לבנות אתר

בכל סוג של שרות, כך גם בתחום שירותי בניית האתרים יש מספר מדרגות של רמות מחירים בהתאם לרמת הגימור והאיכות של האתר הסופי. ישנם לקוחות שיסתפקו באתר בעלות של כמה אלפי שקלים, בעוד חברות גדלות ומבוססות יכולות לבנות אתרים במיקור חוץ בעלויות שמגיעות למאות אלפי שקלים. אם ניקח את האתרים המיועדים לחברות קטנות ובינוניות, הרי שיש כמה רמות עיצוב שעל פיהן נקבע מחיר האתר, בכל העיצובים שלנו אנו נעזרים במעצבת אתרים מקצועית שמשתמשת בסקיצות. כמובן שישנם גם פרמטרים נוספים שאינם קשורים לעיצוב.

 

כיצד העיצוב משפיע על המחיר?  

 
1. אתרים עם עיצוב בסיסי - במקרה זה לוקחים אתרים עם תבנית מוכנה ומראש ומחליפים אך ורק את הלוגו או את תמונת השער. אתרים אלו אמנם יכולים להגיע למחירים זולים מאוד של פחות מ - 1800 ש"ח, אך אין להם ייחוד, ומי שנתקל בעבר בשני זהה, עלול לחשוב ובצדק שהחברה לה שייך האתר היא "קמצנית". (יש לציין ש winweb אינה בונה אתרים מסוג זה)
 
 

2. אתרים עם עיצוב פשוט -אלו עיצובים בעיצוב אישי  שב - WinWeb הן עוברים התאמה מלאה לעסק על ידי מעצבת אתרים מקצועית,(כולל סקיצות) כך שנעים להסתכל באתר והוא צד את עיניו של הגולש ומושך אותו להמשיך לדפדף בו. יש פרופורציות נכונות בין הטקסט לתמונות או הוידיאו והאתר משדר תחושה של נקיון, חיוניות, מודרניות, וכו'. 
 
 

3. אתרים עם עיצובים מורכבים - כאן כבר מדובר בעיצוב שהו מורכב יותר בשל צרכי העסק  ולכן יש לעבור אלמנט אלמנט ולשנות אותו, כך שיתקבל מראה שהוא לא רק מקצועי יותר, אלא גם מותאם אישית למידותיו של העסק . 
 


4. אתרים נגללים – כאן מדובר באתר עם דף אחד ארוך שנגלל בגלילה אחת ארוכה. לכל חלק באתר שמוגדר על ידי פס או ריבוע יש עיצוב שונה. לדוגמה, מידע אודות החברה, מוצרים נבחרים, תמונות שער עם רקע מתחלף או רקע חי , מיני גלריות ועוד. מדובר באתרים יפים מאוד שמושכים את עינו של הגולש ולכן הם גם דורשים עבודה מרובה.
 

 

 

פרמטרים נוספים שיכולים להעלות את מחיר האתר

תוספים - תוספים כשמם כן הם : הרחבות שמתלבשות על מערכת ניהול התוכן ומוסיפות לה אפשרויות חדשות כמו הוספה של גלריות תמונות, עורך טקסט משופר , התאמה שקופה לגוגל, מערכת בלוגים אישית וכו'. עלות התוספים נקבעת לפי מידת ההתאמה הנדרשת - במיוחד כאשר מדובר בתוספים שאינם תומכים בעברית באופן טבעי. בניית אתרים ב "קוד פתוח" משמעותה שניתן תמיד לשדרג את האתר בעלויות זולות מהאתר העולמי (כמו אפליקציות) לעומת זאת אתר שנבנה בקוד סגור כל תוסף או שדרוג יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. 

 
רמת השירות - בעוד חלק מחברות בניית האתרים מסתפקות בשיחות בשלט רחוק, בחברות כמו WinWeb, נהוג גם לקיים מספר פגישות פרונטאליות עם הלקוח ולתמוך בו גם בהמשך דרך שיחות ישירות או שימוש בתוכנת סקייפ.

מה כלול במחיר - במחיר האתר אנחנו כוללים חקר מילות מפתח והתאמה לגוגל : אנחנו עושים שימוש בכלים מיוחדים של מערכת ג'ומלה בעזרתם אנחנו יכולים לקבוע את תגי המטה של כל עמוד בנפרד, כך שיכללו את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר אליו וישפיעו לטובה על הדירוגים בגוגל. זוהי עבודה יסודית שלוקחת שעות ארוכות ואנחנו מבצעים אותה ללא כל עלות נוספת.

אנחנו ב - WinWeb יודעים שתהליך בניית אתר נבנה נדבך על נדבך, ולכן איננו עוברים לשלב הבא עד שהלקוח מרוצה לחלוטין מהשלב הנוכחי.

 

 

צור קשר

נא לרשום שם מלא
Invalid Input
Invalid Input
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input