עיצוב אתרים

 

אתר מעוצב מושך יותר את עינו של הגולש, מדרבן אותו לשוטט בו במשך זמן רב יותר ומעיד על כך שהעסק משקיע זמן ומשאבים רבים בלקוחותיו לכן, גם הלקוחות של העסק יתייחסו אליו ברצינות הראויה.

מה ההבדל בין עיצוב חובבני לעיצוב מקצועי? 

קונספט

כאן צריך לחשוב על האווירה שאותה רוצים לשדר, אם למשל יש אתר שעוסק בילדים אסור להשתמש בצבע שחור דומיננטי כמו בדוגמא מכיוון שזה צבע שמקושר בדרך כלל לאתרים ייצוגים יותר או אתרים של חיי לילה וכדומה. במקום זאת צריך לשדר שמחה ולהשתמש בצבעים שילדים אוהבים כמו צבעי פסטל. הדוגמאות האלו הן אמנם קיצוניות אבל הן נועדו להמחיש שיש עסקים שדורשים יותר מחשבה, ולכן חשוב לבחור בחברת בניית אתרים שנעזרת במעצב אתרים מומחה שזה המקצוע שלו ולא לסמוך על חברה שהעיצובים שלה מתאימים "לכל אתר".יש לזכור את הכלל "יש להתאים את האתר לעסק ולא את העסק לאתר". 

הטקסט

באתר מעוצב הטקסט צריך להיות בסגנון אחיד מבחינת פונטים, צבעים, כותרות וכו'. מאוד לא מומלץ לערבב בין סגנונות שונים. לעיתים יש לבעלי אתרים נטייה לצבוע כל פסקה בצבעים שונים או למרכז פסקאות שלא לצורך, מה שמאוד מבלבל את הקוראים וגם מעייף את העיניים.   

טמפלטים

הטמפלטים הם למעשה התבניות שעליהן בונים את העיצובים המותאמים אישית ומשמשים בתור חומרי גלם. וככל שהתבנית מודרנית ומשוכללת יותר, כך גם העיצוב הסופי יהיה מוצלח יותר.מעצב מקצועי שעובד עם תבניות של ג'ומלה, יכול לבחור בין אלפי תבניות מודרניות שונות ולהתאים אותן לכל אתר שיירצה בצורה מרהיבה, זאת לעומת חברות אחרות שמוגבלות מאוד במבחר התבניות שהן יכולות להשתמש בהן. ניתן להשוות זאת לשף : עד כמה שהוא לא יהיה מיומן ומוכשר, הוא עדיין צריך חומרי גלם איכותיים אם הוא רוצה להכין מנות טעימות.

התמונות

התמונות חייבות לעבור עיבוד מקצועי באמצעות תוכנה כמו פוטשופ על מנת שייראו חדות, ברורות ונפרדות מהרקע שמקיף אותן (אם הן נגזרו ממקום אחר) , וכמובן שזוהי משימה שגם אותה יש להפקיד בידיו של מעצב גרפי שיודע את העבודה ויש לו ניסיון רב בעבודה עם תוכנות מקצועיות.

לסיכום

לסיכומו של עניין,  אתר מעוצב ומלוטש מעיד על השקעה כלכלית ומקצועית ועל כך שבעל העסק לוקח את עצמו ברצינות וכך גם הלקוחות שלו יחשבו עליו כך.
בנושא עיצוב אתרים קרא עוד
 

המומחים לעיצוב אתרים לשירותך >>

עיצוב אתרים

בלוג

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"1000","autoplay":"true","autoplay_speed":"5000","loop":"true","owl_slide_to_show":"4","slide_show_ipad_owl":"3","slide_show_tablet_owl":"3","slide_show_mobile_owl":"1","owl_slide_to_scroll":"1","owl_slide_margin":"25","owl_slide_padding":"25","owl_start_slide":"0","owl_slide_center":"false","owl_slide_autowidth":"false","owl_slide_freeDrag":"false","owl_height_auto":"true","caption":false,"owl_slide_rtl":"true"}
{"animation_fancy":"","transition_fancy":"","fancy_box_loop":""}