בניית אתר מורכב

בתוך העולם של מערכת הקוד הפתוח, ג’ומלה היא כנראה הפלטפורמה היוקרתית והאיכותית ביותר. כך גם מתכנת ג’ומלה הוא בדרך כלל מתכנת שמציע הרבה מעבר לפיתוח סטנדרטי.

השירות של WinWeb

איך בוחרים מתכנת ג’ומלה?

נכון ל-2022 ג’ומלה מחזיקה בנתח של כ-3.6% מהשוק העולמי ומדובר במקרה מובהק של העדפת איכות על כמות. איתור מתכנת ג’ומלה דורש אפוא רמה גבוהה במיוחד של מקצועיות, ידע וניסיון.

ההתקשרות עם איש מקצוע בתחום חייבת לכוון למומחה שבקיא ברזי המערכת של ג’ומלה (כולל בגרסתה החדשה, ג’ומלה 4), ושיכול להפיק ממנה את המיטב. דהיינו, להביא לביצועים מקסימליים את סל הכלים העשיר של ג’ומלה המבוסס על מנעד של רכיבים מובנים, מודולורים מסודרים ומפותחים, מגוון קומפיננטות ועוד.

ענף הקוד הפתוח הפך לשדה המרכזי של התכנות בארץ ובעולם. בתוך התפאורה הזו ישנם לא מעט מתכנתים מצוינים לרבות כמובן מתכנתים בג’ומלה. עם זאת, כשאנחנו מדברים על בחירת מתכנת ג’ומלה עלינו לזכור שאין כאן מקום לפשרות.

מתכנתים בג’ומלה, במיוחד מתכנתים בג’ומלה 4, חייבים להיות עתירי ניסיון וידע. אגב, לא רק במערכת עצמה אלא בכל המתודולוגיה הטכנולוגית של הקוד הפתוח. לעתים קרובות עד לכדי רמה של פיתוח רכיבים ומודולים חדשים לחלוטין מדף חלק בהתאם לצרכי לקוח ספציפי.
בחברת WinWeb, למשל, על מנת להעמיד לרשות לקוחותינו מתכנתי ג’ומלה מעולים, אנחנו לא עובדים במתווה של מיקור חוץ. לקוחות החברה נהנים משירות שניתן תמיד על ידי מתכנת ג’ומלה ישראלי בעל ניסיון של 10 שנים לפחות (ובד”כ יותר). המתכנתים הקבועים שלנו מבטיחים לכם מענה טכנולוגי מהשורה הראשונה וכן אחידות מלאה בקוד.

הסטנדרט המקצועי שהצבנו לעצמנו בבחירת מתכנתים בג’ומלה מאפשר ל-WinWeb להיות חברה לפיתוח אתרים מורכבים. אנו מבצעים באופן שוטף את הפרויקטים המורכבים והמאתגרים ביותר. כולל התממשקות עם מערכות צד ג’, אזורים אישיים, קטלוגים חכמים, התממשקות עם API, עיצוב מדף חלק ללא שימוש בתבניות ועוד.

הפרמטר החשוב ביותר מבחינתנו הוא שבחברת WinWeb לעולם לא נגיד ללקוח שהבקשה או והצורך שלו לא ניתנים ליישום. נהפוך הוא. אנחנו לא מכירים את צמד המילים “אי אפשר” אלא רק “כן, בוודאי”. תודות לכך היו לנו הכבוד והזכות לשרת קהל לקוחות מגוון שמורכב מפסיפס של חברות היי-טק, פורטלים אינטרנטיים, חברות ציבוריות, ארגונים גדולים ועוד.

WinWeb מספקת מענה הוליסטי תחת קורת גג אחת שכולל לא רק מתכנת ג’ומלה או מתכנתים בג’ומלה אלא מעטפת של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה כגון מעצבים גרפיים, מומחי מיתוג, אנשי תוכן, מומחים לחוויית משתמש ועוד.

המומחים לג’ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה