סרטון תדמית

סרטון תדמית

הפקת סרטוני תדמית

סרטון תדמית ערוך בקפידה, שמציג את השירותים או המוצרים שלכם באופן מכובד, הוא מפתח חשוב ואפקטיבי לשיווק דיגיטלי חכם. בחברת WinWeb אנו מפיקים סרטוני תדמית לעסקים על בסיס תמונות סטילס, קטעי וידאו, ראיונות, כתוביות, בימוי, עריכה ועוד.

זרימה מדויקת

תסריט שמייצג את העבודות והפעילות של העסק באופן מרשים ומכובד. הצגת הפרויקטים נעשית על בסיס חשיבה מקדימה, וזרימה נכונה של החומרים לאורך הסרטון. בין אם מדובר על תמונות סטילס ובין אם על קטעי וידאו מצולמים. כמובן עם תזמון ראוי במעברים בין אייטם לאייטם.

תסריט

אנו מסייעים בכתיבת תסריטים מקצועיים לסרטוני תדמית. מדובר על מלל מדויק אשר מציג את פעילות העסק, מתמזג עם סיור בחברה/במפעל ועוד. התסריטים מועברים ללקוח כתובים ומוקלטים לטובת שמירה על האינטונציה הנכונה.

אודיו וסאונד

סאונד ואודיו מודרני המשדרים את האווירה המתאימה לאופי הפעילות העסקית. זאת תוך סינכרון מדויק בין התמונות וקטעי הוידאו שבסרטון התדמית, לבין הסאונד והאודיו שנבחרו בקפידה. דיוק הוא מילת המפתח כאן, וזאת כדי ליצור חיבור שמדגיש ומעצים את המסרים השיווקיים.

שירות

הפקת הסרטון הינה עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח תוך התחשבות רבה בהערותיו ובבקשותיו. זאת כמובן לצד ייעוץ מקצועי והכוונה עד להגעה לתוצאה ראויה ומכובדת.

מיתוג

סרטוני התדמית מבוססים על השפה המיתוגית של העסק ו/או מייצרים מיתוג חדש ומרענן. זאת בכל הנוגע לשמירה על שפה גרפית אחידה של גופנים, פלטת צבעים, אייקונים, כותרות, טקסטים ועוד.


שירותים נוספים

על מנת להעמיד סרטון תדמית איכותי ומודרני, המציג את העסק באופן מכובד, אנו יכולים להעמיד לרשותכם צלמים, מאפרות, במאי, ניצבים ועוד.

סרטוני תדמית לעסקים - דוגמאות

למה אנחנו?

WinWeb מתמחה מזה כ-15 שנה בשיווק דיגיטלי, עיצוב אתרי אינטרנט, מיתוג ויצירת נוכחות שיווקית נכונה און-ליין. אנו משקיעים בעריכת סרטוני תדמית איכותיים, המציגים את פעילות העסק באופן מכובד, מבודל וייחודי. תשומת הלב ללקוח כוללת ייעוץ מקצועי והכלה של כל רצונותיו ומטרותיו. רק כך, אנו מאמינים, אפשר להגיע לתוצאה הסופית המיטבית. סרטוני התדמית שלנו הם "קצרים, קולעים ומדויקים". את תהליך העבודה מובילה ענבל, מנהלת מחלקת הסרטונים שלנו, שהינה בוגרת לימודי אמנות ולימודים רב תחומיים בהצטיינות באוניברסיטת חיפה ובעלת ניסיון בעריכת סרטוני תדמית למגוון עסקים ובתחומים שונים.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
נא לרשום שם דומיין
Please let us know your message.