עיצוב אישי

עיצוב אישי ? האומנם?!

עיצוב אישי חייב להיות אישי באמת, כלומר, הוא תפור בדיוק לפי מידותיו של העסק, ממש כפי שמזמינים בגדים אצל חייט (ויש כאלו שעדיין עושים זאת). מסיבה זו, רק מעצב גרפי מנוסה שהבין מהו הקונספט המדויק של האתר , יכול לבנות עיצוב אישי באמת. למעשה ,לימודי עיצוב מקצועיים כוללים, לא רק את הפן הטכני של העבודה הגרפית, אלא גם את הפן היצירתי , מחשבתי של התאמת העיצוב למשימה הנדרשת. לכן, לא כל המעצבים הגרפיים הם באותה רמה וישנם הבדלים מקצועיים של שמיים וארץ הנוצרים בשל הניסיון והידע השונה של המעצבים.

 
מעבר לכך, עיצוב אישי הוא עיצוב הדרגתי שנבנה שלב אחרי שלב, מאפשר למעצב חופש פעולה ויצירתיות ללא הגבלה. בעיצוב אישי כפי שהוא צריך להיות, הלקוח מאשר את הסקיצה כל פעם מחדש, ורק אז עוברים לשלב הבא עד שביעות רצון הלקוח. לכן מדובר בעבודה מקצועית הדורשת זמן ומשאבים רבים, ולכן אי אפשר שמתכנת או מקדם אתרים יעשה אותה "על הדרך" . זה פשוט לא עובד ככה!


כיצד כן צריך לעשות זאת?

אנחנו ב - WinWeb משתמשים בשירותיה של מעצבת מקצועית בוגרת "מנטור" אשר יושבת עם הלקוח פנים מול פנים או דרך מצלמה בסקייפ, ומבינה מהו הקונספט והמהות של האתר והעסק או הנושא שלו, זאת עוד לפני שהיא מתחילה לעבוד על העיצוב. לאחר מכן העיצוב מתחיל מדף לבן חלק, מה שמאפשר עיצוב ללא הגבלה "השמים הם הגבול", כל שינוי בסקיצה עובר אישור של הלקוח לפני שעוברים לשלב הבא. רק כך אפשר לבנות עיצוב שהלקוח באמת ירגיש שהוא שלו ומייצג את רוח העסק.

 קרא עוד בנושא: עיצוב אתרים 

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input