עיצוב אתרים

מעל 10 שנות ניסיון בעיצוב אתרים מודרניים, חדשניים, נקיים, מדויקים ובהתאמה אישית. האתרים שלנו יוצרים בידול וייחודיות, מניעים לפעולה, ומבוססים על חוויית משתמש (UX) אופטימיאלית.

מעל 10 שנות ניסיון בעיצוב אתרים מודרניים, חדשניים, נקיים, מדויקים ובהתאמה אישית. האתרים שלנו יוצרים בידול וייחודיות, מניעים לפעולה, ומבוססים על חוויית משתמש (UX) אופטימיאלית.

השירותים שלנו

עיצוב אתרים בקוד פתוח

ההיכרות העמוקה שלנו עם המגווון הרחב של הרכיבים בקוד הפתוח, מאפשרת לנו לעצב אתרי אינטרנט בהתאם למודולים הקיימים, תוך קיצור לוחות זמנים, חיסכון בעלויות ותוצאה סופית מרשימה ומדויקת.

עיצוב חווית משתמש

מעצבת האתרים בעלת ניסיון רב עם מומחה לחוויית משתמש (UX) מהמובילים בישראל, חותרים להגשים עיצוב מודרני ואיכותי המגיש לגולשים חוויית משתמש מדויקת ואינטראקטיבית.

עיצוב אתרים

אנו מתמחים בעיצוב אתרים בהתאמה אישית, בין אם על ידי התאמת טמפלטים ובין אם בעיצוב מדף חלק ללא שימוש בתבניות כלל. העיצוב נעשה עד בסיס סקיצות הדמיה, ללא הגבלה ועד לשביעות רצון מלאה.

עיצוב אתרים מודרניים

המעצבים המקצועיים של WinWeb עומדים בחזית מבחינת עיצוב אתרים לפי הטרנדים והסגנונות השולטים בעולם הדיגיטל והמדיה. אנו מעצבים אתרי אינטרנט מודרניים ואיכותיים שמשתלבים היטב במגמות הבולטות בענף ויוצרים חיבור וויזואלי נכון בין האתר לגולשים.

עיצוב אתרים שמניע לפעולה

עיצוב אתרים מבסס את הנראות השיווקית של האתר. העיצוב חייב לספק לגולשים חוויית משתמש נכונה ולהניע אותם לפעולה. בחברת WinWeb אנו מטעימים בשפה העיצובית אלמנטים שיווקיים והופכים את העיצוב לחלק בלתי נפרד מ"ארגז הכלים השיווקי" של העסק.

עיצוב למובייל

אנחנו לוקחים את ההתאמה לסלולר אל המדרגה הגבוהה ביותר בעזרת עבודה מדויקת שמשלבת עיצוב, תכנות ואלמנטים שיווקיים. WinWeb מפתחת ומתאימה אתרים למובייל תוך הבנה שחוויית משתמש בסלולר צריכה לרדת עד לרמת כל פיקסל ופיקסל.

סקיצת הדמיה עד לשביעות רצון הלקוח

מעצבת אתרים מקצועית תכין עבורכם סקיצת הדמיה לאתר מדף חלק בהתאמה מלאה לפי המיתוג, האפיון והשפה העיצובית. התהליך מגיע לנקודת הסיום אך ורק כאשר סקיצת ההדמיה מאושרת על ידי הלקוח לשביעות רצונו המלאה, ומועברת באותו האופן להמשך הפיתוח ובניית האתר.

סקיצה לאתר
מעיצוב לבנייה בניית האתר לפי הסקיצה שנבחרה

סקיצת הדמיה עד לשביעות רצון הלקוח

מעצבת אתרים מקצועית תכין עבורכם סקיצת הדמיה לאתר מדף חלק בהתאמה מלאה לפי המיתוג, האפיון והשפה העיצובית. התהליך מגיע לנקודת הסיום אך ורק כאשר סקיצת ההדמיה מאושרת על ידי הלקוח לשביעות רצונו המלאה, ומועברת באותו האופן להמשך הפיתוח ובניית האתר.

עיצוב מותאם למובייל

התאמה למובייל נעשית על בסיס סקיצת-הדמיה ספציפית למכשירים סלולריים. מצד אחד, תוך שמירה על השפה העיצובית מסקיצת ההדמיה של המחשב השולחני, ומאידך, תוך התאמה מדויקת ומוקפדת של האלמנטים למסכי הטלפונים הניידים (מיקומי אלמנטים, הסרת אלמנטים, הוספת אלמנטים וכדומה).

עיצוב חווית משתמש-UX

חוויית משתמש היא קריטית להצלחת האתר ברשת. הצוות שלנו כולל מומחים ספציפיים לחוויית משתמש המנתחים לעומק כל אתגר עיצובי או פונקציונאלי. חוויית משתמש נכונה יכולה להפוך עמוד טקסטואלי פשוט לחוויה וויזואלית אינטראקטיבית. בחברת WinWeb אנו תמיד מציבים את חוויית המשתמש במרכז.

עיצוב אתרים בוורדפרס

  • עיצוב אתרי וורדפרס ברמת Custom Made ובהתאמה אישית.
  • היכרות עם כל הטרנדים הבולטים בענף הקוד הפתוח ובעיצוב אתרי וורדפרס.
  • עיצוב המבוסס על אפיון חוויית משתמש על ידי מומחה מוביל.
  • פיתוחים עיצוביים לפי צרכיו של הלקוח עד לרמת הפיקסל הבודד.
  • עיצוב המעניק לאתר נראות ייחודית ובידול.
  • שילוב אלמנטים שונים כמו גלריות, פיצ'רים, כפתורי הנעה לפעולה ועוד.
  • עיצוב אתרי וורדפרס עם מעצבת גרפית צמודה לפרויקט.
  • עיצוב רספונסיבי המעניק לאתר נראות מושלמת בכל מסך.
  • עיצוב אתרים בוורדפרס לפי המגמות העדכניות והמודרניות ביותר.

מי אנחנו?

 עיצוב אתרים הוא אמנות, ממש כך. אמנות שהולכת ומשתבחת כל הזמן כאשר טרנדים מחליפים טרנדים וסגנונות הופכים לסטייל. מעל הכל בולטת נקודה מרכזית אחת והיא שהיופי כן קובע. אתר אינטרנט מעוצב מעורר אצל הגולשים חשק וחיבור רגשי לעסק, למוצרים ולמותג. כאשר מאחורי העיצוב עומדים מעצבי אתרים יצירתיים בעלי ניסיון וכישרון התוצאה היא מרהיבה ואפקטיבית.

בחברת WinWeb אנחנו יודעים גם לעצב לפי טמפלטים וגם – חשוב מכך – לעצב אתרי אינטרנט בקוד פתוח מדף חלק, ללא שימוש בתבניות כלל (כן, השמיים הם הגבול). העיצוב נעשה תמיד על בסיס סקיצות הדמיה, ללא הגבלה ועד שביעות רצון מלאה. עיצוב בהתאמה אישית ליצירת בידול וייחודיות.
אנחנו מתמחים בעיצוב אתרים בלתי נשכחים. האתרים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמותג ואנחנו עובדים עם מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה.

העבודה המוקפדת מאפשרת ללקוח ליהנות מאתר אינטרנט יחיד במינו. חברת WinWeb משלבת בעיצוב אלמנטים פונקציונאליים תוך שמירה על קווים נקיים ותפיסת עולם של Less is More. לכל אורך הדרך אנחנו שמים דגש חוויית משתמש ומבינים כי מטרת העיצוב היא להעניק לגולשים חוויה ידידותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מחירון בניית אתרים

 
אפיון אתר מקצועי עם דגש על חווית משתמש החל מ- 4,500 ש"ח
בניית פורטל החל מ- 35,000 ש"ח
אתר תדמית מעוצב ע"י מעצבת אתרים custom made ללא שימוש בתבניות החל מ- 14,000 ש"ח
חנות מקוונת E-commerce החל מ- 13,000 ש"ח
חנות מקוונת E-commerce עם התממשקות לפריוריטי ולמערכות חיצוניות החל מ- 25,000 ש"ח
בניית אתר מורכב (עם התממשקות למערכות חיצוניות API) החל מ- 45,000 ש"ח
אחסון בשרת פרטי VPS החל מ- 65 ש"ח לחודש
שעת עבודה לשדרוגים 200 ש"ח

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
נא לרשום שם דומיין
Please let us know your message.