עיצוב אתרים

עיצוב אתרים מודרניים חדשניים ומרהיבים בהתאמה אישית, שיוצרים בידול וייחודיות לאתר, מה שגורם
ללקוחות להכנס שוב ושוב לאתר ולהתחבר רגשית לעסק ולמותג. WinWeb מתמחה מעל 10 שנים בעיצוב אתרי וורדפרס וג'ומלה. 

עיצוב אתרים מודרניים חדשניים ומרהיבים בהתאמה אישית, שיוצרים בידול וייחודיות לאתר, מה שגורם ללקוחות להכנס שוב ושוב לאתר ולהתחבר רגשית לעסק ולמותג. WinWeb מתמחה מעל 10 שנים בעיצוב אתרי וורדפרס וג'ומלה. 

השירותים שלנו

עיצוב אתרים

הקסם שמאחורי עיצוב אתרים טמון בשילוב בין נראות ותחושה (Look & Feel). בחברת WinWeb אנו משקיעים בעיצוב אתרים מודרני, איכותי ומניע לפעולה. הפרויקטים מלווים על ידי מעצבת גרפית בעלת ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום ומאפיין חוויית משתמש (UX) מהטובים בישראל.


עיצוב חווית משתמש

מעצבת האתרים בעלת ניסיון רב עם מומחה לחוויית משתמש (UX) מהמובילים בישראל, חותרים להגשים עיצוב מודרני ואיכותי המגיש לגולשים חוויית משתמש מדויקת ואינטראקטיבית.עיצוב אתרים בקוד פתוח

עיצוב אתרים בקוד פתוח - וורדפרס וג'ומלה – חייב לייצר בידול וייחודיות. חברת WinWeb מגשימה מטרה זו על ידי עיצוב בהתאמה אישית לצרכי העסק. החל מרמה של סקיצות על דף נקי ועד לקביעת כל פיקסל ופיקסל . אנו מכירים את כל הטרנדים החשובים בעיצוב אתרים בקוד פתוח ומעצבים אתרים מודרניים ומעוררי השראה.

עיצוב מניע לפעולה

עיצוב אתרים מבסס את הנראות השיווקית של האתר. העיצוב חייב לספק לגולשים חוויית משתמש נכונה ובסופו של היום להניע אותם לפעולה. בחברת WinWeb אנו מטעימים בשפה העיצובית אלמנטים שיווקיים והופכים את העיצוב לחלק בלתי נפרד מ"ארגז הכלים השיווקי" של העסק.

עיצוב למובייל

אנחנו לוקחים את ההתאמה לסלולר אל המדרגה הגבוהה ביותר בעזרת עבודה מדויקת שמשלבת עיצוב, תכנות ואלמנטים שיווקיים. WinWeb מפתחת ומתאימה אתרים למובייל תוך הבנה שחוויית משתמש בסלולר צריכה לרדת עד לרמת כל פיקסל ופיקסל

עיצוב מודרני

המעצבים המקצועיים של WinWeb עומדים בחזית מבחינת עיצוב אתרים לפי הטרנדים והסגנונות השולטים בעולם הדיגיטל והמדיה. אנו מעצבים אתרי אינטרנט מודרניים ואיכותיים שמשתלבים היטב במגמות הבולטות בענף ויוצרים חיבור וויזואלי נכון בין האתר לגולשים.

סקיצת הדמיה עד לשביעות רצון הלקוח

עיצוב בהתאמה אישית על בסיס תהליך מוקפד של סקיצות הדמיה מבטיח תוצאה איכותית. מעצבת אתרים מקצועית תכין עבורכם קובץ-תמונה עם סקיצת הדמיה לאתר בפרופורציות של 1:1. כעת מתחיל דיאלוג עיצובי עם הלקוח לביצוע התאמות מדויקות בסקיצת ההדמיה, לפי המיתוג, האפיון והשפה העיצובית. התהליך מסתיים אך ורק כאשר סקיצת ההדמיה מאושרת על ידי הלקוח לשביעות רצונו המלאה.

סקיצת הדמיה ראשונה

סקיצה ראשונה

סקיצת הדמיה שניה

סקיצת הדמיה שניה

סקיצת ההדמיה שנבחרה

סקיצת הדמיה עד לשביעות רצון הלקוח

עיצוב בהתאמה אישית על בסיס תהליך מוקפד של סקיצות הדמיה מבטיח תוצאה איכותית. מעצבת אתרים מקצועית תכין עבורכם קובץ-תמונה עם סקיצת הדמיה לאתר בפרופורציות של 1:1. כעת מבוצעים שינויים בהתאם לרצונותיו של הלקוח, כאשר לכל אורך הדרך הסקיצה והאתר שיעוצב על פיה זהים פיקסל לפיקסל.

סקיצת הדמיה ראשונה

סקיצה ראשונה

סקיצת הדמיה שניה

סקיצת הדמיה שניה

סקיצת ההדמיה שנבחרה

הסקיצה שנבחרה

מעיצוב לבנייה

WinWeb עובדת לפי מתודולוגיה שבה סקיצת ההדמיה הסופית מעוצבת בקנה מידה של 1:1,
ומועברת באותו האופן להמשך הפיתוח ובניית האתר. כך ניתן להבטיח תהליך יעיל, מהיר ומקצועי.

הסקיצה שנבחרה
מעיצוב לבנייה בניית האתר לפי הסקיצה שנבחרה
מעיצוב לבנייה

התאמה למובייל

התאמה למובייל נעשית על בסיס סקיצת-הדמיה ספציפית למכשירים סלולריים. מצד אחד, תוך שמירה על השפה העיצובית מסקיצת ההדמיה של המחשב השולחני, ומאידך, תוך התאמה מדויקת ומוקפדת של האלמנטים למסכי הטלפונים הניידים (מיקומי אלמנטים, הסרת אלמנטים, הוספת אלמנטים וכדומה).

התאמה למובייל
התאמה למובייל לפי סקיצה מיוחדת למובייל

עיצוב חווית משתמש-UX

חוויית משתמש היא קריטית להצלחת האתר ברשת. הצוות שלנו כולל מומחים ספציפיים לחוויית משתמש המנתחים לעומק כל אתגר עיצובי או פונקציונאלי. בדוגמה שלהלן תוכלו להתרשם מהיכולת של חוויית משתמש נכונה להפוך עמוד טקסטואלי פשוט לחוויה וויזואלית אינטראקטיבית. בחברת WinWeb אנו תמיד מציבים את חוויית המשתמש במרכז.

לפני

לפני חווית משתמש
מעיצוב לבנייה

אחרי

שיפור חווית המשתמש

עיצוב אתרים בג'ומלה

 • עיצוב אתרי  ג'ומלה ברמת Custom Made ובהתאמה אישית.
 • עיצוב אתרי ג'ומלה לפי הטרנדים המודרניים והחדשניים ביותר.
 • ביצוע מחקר מעמיק של חוויית משתמש על ידי מומחה והתאמתו לעיצוב.
 • עיצוב אתרי ג'ומלה לפי כל דרישות הלקוח עד לרמת כל פיקסל ופיקסל.
 • שילוב אלמנטים עיצוביים רבים כמו כפתורי הנעה לפעולה, גלריות ועוד.
 • עיצוב רספונסיבי לנראות מדויקת ומשולמת בכל מסך.
 • עיצוב אתרי ג'ומלה ביחד עם מעצבת גרפית בעלת ניסיון רב.
 • עיצוב מודרני ועדכני תוך התכתבות עם הטרנדים הבולטים בענף.
 • ביצוע פיתוחים ייחודיים לעיצוב לטובת יצירת בידול וייחודיות.

עיצוב אתרים בוורדפרס

 • עיצוב אתרי וורדפרס ברמת Custom Made ובהתאמה אישית.
 • היכרות עם כל הטרנדים הבולטים בענף הקוד הפתוח ובעיצוב אתרי וורדפרס.
 • עיצוב המבוסס על אפיון חוויית משתמש על ידי מומחה מוביל.
 • פיתוחים עיצוביים לפי צרכיו של הלקוח עד לרמת הפיקסל הבודד.
 • עיצוב המעניק לאתר נראות ייחודית ובידול.
 • שילוב אלמנטים שונים כמו גלריות, פיצ'רים, כפתורי הנעה לפעולה ועוד.
 • עיצוב אתרי וורדפרס עם מעצבת גרפית צמודה לפרויקט.
 • עיצוב רספונסיבי המעניק לאתר נראות מושלמת בכל מסך.
 • עיצוב אתרים בוורדפרס לפי המגמות העדכניות והמודרניות ביותר.

מי אנחנו?

עיצוב אתרים הוא אמנות, ממש כך. אמנות שהולכת ומשתבחת כל הזמן כאשר טרנדים מחליפים טרנדים וסגנונות הופכים לסטייל. מעל הכל בולטת נקודה מרכזית אחת והיא שהיופי כן קובע. אתר אינטרנט מעוצב מעורר אצל הגולשים חשק וחיבור רגשי לעסק, למוצרים ולמותג. כאשר מאחורי העיצוב עומדים מעצבים גרפיים יצירתיים בעלי ניסיון וכישרון התוצאה היא מרהיבה ואפקטיבית.

בחברת WinWeb אנחנו מתמחים בעיצוב אתרים בלתי נשכחים. האתרים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמותג ואנחנו עובדים עם מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה. WinWeb מתמחה בעיצוב אתרים בקוד פתוח ברמת Custom Made. כלומר, עיצוב בהתאמה אישית ללא הגבלת סקיצות הדמיה היא חתירה בלתי מתפשרת ליצירת בידול.

העבודה המוקפדת שלנו מאפשרת ללקוח ליהנות מאתר אינטרנט יחיד במינו חברת WinWeb משלבת בעיצוב אלמנטים פונקציונאליים תוך שמירה על קווים נקיים ותפיסת עולם של Less is More. לכל אורך הדרך אנחנו שמים דגש על עיצוב שמייצר חוויית משתמש. זאת משום שאנו מבינים כי מטרתו של העיצוב היא להעניק לגולשים חוויה ידידותית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input