עיצוב אתרים בג'ומלה

עיצוב אתרים הוא אמנות במלוא מובן הפיקסל. זוהי מלאכה ייחודיות במינה שדורשת מקצועיות, סגנון, סטייל, הבנה טכנולוגית והיכרות מעמיקה עם כל הטרנדים שמתחלפים בקצב מסחרר. כשאנחנו מדברים באופן ספציפי על עיצוב אתרים בג’ומלה, הדברים נאמרים ביתר שאת.

מעצב אתרים בג’ומלה, מעבר לכך שהוא חייב להיות אמן גרפי לעילא ולעילא, חייב להכיר היטב את כל רזי המערכת המתקדמת הזו. ג’ומלה היא כידוע פלטפורמת קוד פתוח המיועדת בעיקר להקמת אתרי אינטרנט גדולים ומורכבים. עוצמתה באה לידי ביטוי בהקמה ובעיצוב אתרים לגופים כמו מוסדות חינוך, אוניברסיטאות, חברות היי טק, רשויות מקומיות, מוסדות ציבוריים, חברות תקשורת, חנויות וירטואליות, פורטלים ועוד.

כל עיצוב אתרים בג’ומלה מתחיל עם היכרות המערכת על בוריה. המעצב חייב לדעת כיצד לאזן את הסינרגיה בין העיצוב והפונקציונאליות, איך להשתמש נכון במודולים העדכניים של ג’ומלה, איך לבחור את התבנית הנכונה לפרויקט הרלבנטי (מתוך אלפי טמפלטים אפשריים), היכן נמצאת נקודת הממשק שבין חוויית משתמש לבין עיצוב אתרים ועוד.

 

עיצוב אתרים בג’ומלה – מה ההבדל בין מעצב אתרים למפתח?

חשוב לדעת כי יש הבדל מהותי בין מעצב אתרים למפתח אתרים. ממש כמו שקבלן בנייה ואדריכל לא יושבים על אותה המשבצת בתהליך הבנייה (למרות שתפקידיהם משיקים בנקודות רבות), כך גם מעצב אתרים ובונה אתרים אחראים על תחומים שונים. כאשר מדובר על עיצוב אתרים בג’ומלה, המעצב צריך להיות בקיא ומיומן בעיצוב אתרים לאינטרנט, ומומחה בכל ההיבטים הספציפיים של ג’ומלה ברמה הטכנולוגית והעיצובית.
 

הסקיצה או התבנית, מה קודם למה?

ג’ומלה מציעה מגוון רחב ועשיר של טמפלטים (תבניות). מדובר על אלפי תבניות מוכנות לפעולה אשר ניתן לעבוד עמן ולייצר בעזרתן אתרי אינטרנט מרהיבים. ג’ומלה היא מהחברות המובילות בעולם מבחינת עיצוב אתרים ומאחוריה קהילה תוססת ועשירה של מעצבים ומתכנתים המחדשים את הטמפלטים ומשדרגים אותם ללא הרף. כן, אפילו ברמה יומיומית.  

עם זאת, חשוב להדגיש כי עיצוב אתרים מקצועי בג’ומלה לא מבוסס על תבנית בלבד. התבנית היא רק המסגרת הראשונה. הסקיצה שנערכת עם הלקוח היא-היא התוכנית האדריכלית לעיצוב. עיצוב אתרים בג’ומלה מתחיל עם עריכת סקיצה בהתאם לצרכי העסק ומטרות האתר. רק לאחר מכן, המעצב יבחר את התבנית המתאימה לסקיצה שעוצבה.

תהליך עבודה זה מאפשר גמישות מקסימלית ומונע מצב שבו המעצב “מחייב” את הלקוח להתפשר או לוותר על היבטים עיצוביים ופונקציונאליים. יתרה מזו, ישנם מצבים שבהם לא קיימת תבנית שמספיק מתאימה לסקיצה העיצובית ופרויקט של עיצוב אתרים בג’ומלה כולל ממש עיצוב מאפס החל מרמת הפיקסל הבודד.
 

איך בוחנים תיק עבודות של עיצוב אתרים בג’ומלה?

בבחירת חברה לעיצוב אתרים בג’ומלה חשוב להתעכב על תיק העבודות של החברה. בדקו האם תיק העבודות הוא מגוון, האם הוא כולל עסקים מתחומים שונים, האם לכל אתר אינטרנט יש בידול משל עצמו, האם האתרים משדרים עיצוב מודרני וחדשני ובאופן כללי האם אתרי האינטרנט בתיק העבודות “עושים חשק”. כלומר, האם אתם עומדים בפני עיצובים איכותיים שגורמים לכם כגולשים להישאב פנימה אל האתר ולרצות להכיר אותו לעומק. זו החוויה שאתם מחפשים גם לאתר האינטרנט שלכם.

 

המומחים לג’ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה