עיצוב אתרים

היום בעידן בו כמעט לכל עסק יש אתר, החשיבות של אתר מעוצב באופן מקצועי רבה יותר מאשר פעם. הסיכוי שהגולשים יישארו באתר המעוצב ויקנו בו או ישאירו פניה הוא גדול יותר: עיצוב מיוחד יוצר רושם חיובי טוב הרבה יותר, והאסתטיקה הגבוהה מעידה על כך שבעל האתר השקיע בו יותר זמן ומחשבה מאשר רוב המתחרים שלו בשוק, וכנראה השירות שלו טוב יותר.חשוב להעזר במעצבת אתרים מקצועית עם זיקה לאינטרנט על מנת שהגולש יתרשם מהאתר שלך, יחזור אליו ויבצע רכישה או פניה מעצבת אתרים עם זיקה לאינטרנט יודעת אלו חלקים באתר חייבים להבליט ואלו חלקים באתר פחות דומיננטיים וחווית גלישה אופטימלית.

הדגשים בעיצוב אתרים

קונספט

אנו חושבים על האווירה שאותה רוצים לשדר, אם למשל יש אתר שעוסק בילדים אסור להשתמש בצבע שחור דומיננטי מכיוון שזה צבע שמקושר בדרך כלל לאתרים ייצוגים יותר או אתרים של חיי לילה וכדומה. במקום זאת צריך לשדר שמחה ולהשתמש בצבעים שילדים אוהבים כמו צבעי פסטל. הדוגמאות האלו הן אמנם קיצוניות אבל הן נועדו להמחיש שיש עסקים שדורשים יותר מחשבה, ולכן חשוב לבחור בחברת בניית אתרים
שנעזרת במעצב אתרים מומחה שזה המקצוע שלו ולא לסמוך על חברה שהעיצובים שלה מתאימים "לכל אתר".
יש לזכור את הכלל "יש להתאים את האתר לעסק ולא את העסק לאתר"

 

 

להתאים את העיצוב לעסק

אנו ב-WinWeb  מתאימים את העיצוב לעסק ולא את העסק לעיצוב: מעצבת האתרים שלנו נפגשת עם הלקוח (לא איש המכירות), לומדת היטב על העסק ועל סמך כך מכינה סקיצה בצורת תמונה מפורטת של כל המסך. הקישורים והתמונות נראות בדיוק כמו האתר, אך הן לא פעילות. הסקיצה הזו פונה בדיוק רב לקהל היעד וכוללת גם טאצ' אישי של בעל העסק. זה השלב שניתן לבצע שינוים בעיצוב, עד שלא נקבל אור ירוק, לא נעבור לשלב הבנייה, רק כך אפשר לבדל את האתר ממתחריו ולהגיע ללקוחות רבים יותר וממוקדים יותר.

טמפלטים מדף נקי – אנו ב WinWeb  יודעים לעצב טמפלט מיוחד גם עבור עסקים שאי אפשר להתאים להם טמפלט בסיסי. כלומר, מדובר בטמפלט מדף נקי שלא מתבסס על טמפלט קודם ונבנה בהתאמה מלאה ללקוח.

 

עיצוב ולוגו

כאן דווקא צריך מומחית ללוגו ולא דווקא מעצבת עם זיקה לאינטרנט כפי שציינו. כמו כן, הלוגויים שאנו מעצבים הם אישיים ואנחנו לא בוחרים לוגו מן המוכן ומשנים אותו קצת (מה שעלול ליצור בלבול עם עסקים אחרים).


מיתוג

אנו ב WinWeb  מעצבים את האתר לפי מיתוג. כלומר, הלוגו של העסק וכרטיס הביקור חייבים להיות תחת אותו קו עיצובי. למשל, אם הלוגו וכרטיסי הביקור בצבעים צהוב וכחול חייבים לעצב גם את האתר בצבעים אלו או צבעים דומים. כאשר הגולש נכנס לאתר שמעוצב באופן אחיד ובהתאם להופעות של העסק במקומות אחרים (פרסומות באתר אחר או אפילו חנות פיזית), קל לו יותר לזהות את האתר עם העסק.

 

לסיכום

מעצבת האתרים שלנו ב WinWeb היא בעלת מספיק ידע וניסיון מקצועי הן בבניית אתרים והן בעיצוב אתרים, כך שאתה תמיד יכול להיות בטוח שהאתר שלך נמצא ידיים טובות.

 קרא עוד בנושא: עיצוב אתרים

 

המומחים לעיצוב אתרים לשירותך >>

עיצוב אתרים

בלוג

{"arrow":"true","pagination":"false","speed":"1000","autoplay":"true","autoplay_speed":"5000","loop":"true","owl_slide_to_show":"4","slide_show_ipad_owl":"3","slide_show_tablet_owl":"3","slide_show_mobile_owl":"1","owl_slide_to_scroll":"1","owl_slide_margin":"25","owl_slide_padding":"25","owl_start_slide":"0","owl_slide_center":"false","owl_slide_autowidth":"false","owl_slide_freeDrag":"false","owl_height_auto":"true","caption":false,"owl_slide_rtl":"true"}
{"animation_fancy":"","transition_fancy":"","fancy_box_loop":""}