עיצוב אתרים

לוגו המעוצב עבור אתר אינטרנט מהווה את המיתוג שלו ברשת ולכן חשיבתו גדולה מאין כמוה, ואין זה משנה אם מדובר באתר תדמית, אתר מסחר אלקטרוני או אפילו בלוג מקצועי של החברה או העסק. מסיבה זו, כאשר מעצבים לוגואים מקצועיים לאתרי אינטרנט, יש להיעזר בשירותיהם של מעצב או מעצבת מקצועיים.
 

עיצוב לוגואים מן היסוד לאתרי אינטרנט

כאשר מעצבים לוגו חדש מן היסוד עבור אתר אינטרנט, המעצב המקצועי מתחיל עם סקיצה על גבי דף לבן שלפיה הוא בונה את הלוגו בתיאום עם הלקוח. לעומת זאת, מעצב שאינו מקצועי עשוי לקחת לוגו קיים ולשחק קצת עם הצבעים או עם הצורה הכללית של הלוגו. באופן שכזה, לא רק שהלוגו הופך להיות בנאלי, אלא שהוא נוטה להזכיר לוגויים אחרים שלא בהכרח יהיו בעל ההקשר הנכון למותג. זוהי גם הסיבה שרצוי מאוד להיזהר ממעצב או סטודיו שמציע לוגו במחיר נמוך במיוחד. למשל, אי אפשר לצפות ממעצב שלוקח 50 ש”ח ללוגו במבצע שישקיע בעיצוב הלוגו יותר מכמה דקות…

לוגו הבנוי בצורה טובה, משדר באופן ברור את מהות העסק ותחום העיסוק שלו הנבדלים מאלו של עסקים אחרים. כמו כן, בלוגו כזה יש בדרך כלל לפחות אלמנט אחד בולט בעל “טוויסט” כזה או אחר שמייד בולט לעין. כך הלוגו נחרט בזיכרונו של הצופה או הגולש החל מן השנייה הראשונה בו הוא רואה אותו ולאורך זמן רב.

תכונה נוספת הדרושה מלוגו מקצועי היא היכולת שלו להיראות טוב גם בגודל מסך קטן כמו זה של טלפונים סלולאריים. לכן, מעצב מקצועי ימנע מלשלב אותיות בעלות גודל בעייתי בלוגו או להוסיף לו פרטים קטנים שעשויים ללכת לאיבוד כאשר משנים את גודלו.

המומחים לעיצוב אתרים לשירותך >>

עיצוב אתרים