פיתוח אזור אישי

פיתוח אזור אישי הוא מתחומי המומחיות המובילים שלנו בחברת WinWeb וזהו שירות שנדרש לעתים קרובות במסגרת פיתוח אתרי אינטרנט (מורכבים ופשוטים כאחד). לחברתנו ניסיון עשיר בפיתוח ועיצוב אזורים אישיים חכמים, המותאמים אישית לצורכי העסק ולקוחותיו.

פיתוח אזור אישי בתפירה אישית 

אפיון – תהליך העבודה בפיתוח אזור אישי מתחיל תמיד עם אפיון מוקפד ביותר. מטרת האפיון היא לייצר דיוק ולגשר בין הצרכים של הלקוח לפיתוח בפועל. האפיון מתבסס על מעין “תרשים זרימה” לפי כל התרחישים הרלבנטיים באזור האישי. אנחנו מקפידים כאן על קלה כחמורה, וזאת משום שכל טעות בתכנון האזור האישי עלולה לעלות ביוקר, ושתוצאה מושלמת מבוססת על הפרטים הקטנים.

עיצוב מדויק – העיצוב הגרפי של האזור האישי נעשה על בסיס סקיצת הדמיה “על דף חלק”, ועובר לפיתוח עם אישורו על ידי הלקוח. אנו מייצרים אזורים אישיים הן לאתרים קיימים והן לאתרי אינטרנט חדשים. העיצוב מתכתב עם השפה הגרפית של המותג, העסק ואתר האינטרנט.

התממשקות עם מערכות חיצוניות – יתרון חשוב שלנו ב-WinWeb הוא הידע הרב שצברנו בפיתוח אזורים אישיים עם התממשקות למערכות חיצוניות. במיוחד מערכות CRM שמקבלות את הנתונים שמוזנים על ידי הלקוחות באזור האישי, ומאפשרות לבצע פעולות שונות, לרבות אפילו העלאת מסמכים ו/או מילוי טפסים דיגיטליים.

לדוגמה: פיתחנו לאחרונה אזור אישי לחברת תיירות מובילה המאפשר לבצע הזמנות און-ליין של טיולים מאורגנים. כולל סליקה מקוונת והעלאת מסמכים רלבנטיים כמו צילומי דרכון, ביטוחים, תעודות זהות ופרטים נוספים. הלקוח מזין ומעלה את המסמכים באזור האישי באתר האינטרנט, ואלה עוברים באופן אוטומטי למערכת ה-CRM של חברת התיירות. פיתוח אזור אישי מסוג זה מהווה כלי יעיל ביותר להתנהלות השוטפת והדברים ברורים.

מדובר כמובן בדוגמה אחת מיני רבות. פיתוח אזור אישי בחברת WinWeb נעשה תמיד על ידי צוות תכנות מקצועי, אשר מגיע לתוצאות מושלמות בזכות למעלה מ-15 שנות ניסיון. העבודה נעשית עם מעצבת גרפית צמודה, מומחה לחוויית משתמש ולעתים אפילו מומחים ייעודיים למערכות CRM. במידה שיש צורך בחיבור המערכת לסליקה, WinWeb יודעת לספק פתרון מלא שכולל גם סיוע בהתקשרות מול חברות האשראי.

פיתוח אזור אישי בהתאמה אישית מול רכיב WooCommerce

חברות מסוימות לפיתוח אתרים שרוצות להוזיל עלויות (ו/או שאין להן מתכנתים עתירי ניסיון), מציעות “פתרון” של אזור אישי עם רכיב WooCommerce.

מדובר בפתרון זול אך יקר, יקר מאד. WooCommerce הוא מודול כבד מאד שמיועד לחנויות ווירטואליות עם מאות ועד עשרות אלפי מוצרים. אלו רכיבים בעלי קוד גדול מאד וכפועל יוצא מכך – איטיים ומגושמים. שילוב של WooCommerce במקום פיתוח אזור אישי בהתאמה אישית הוא מתכון בטוח לבאגים, תקלות ואפילו קריסה מוחלטת של האתר.

למה אנחנו?

המומחים לפיתוח אתרים לשירותך

פיתוח אתרים