פיתוח אתרים

פיתוח אתרים
השירותים שלנו

התממשקות בין מערכות בעזרת API

WinWeb מציעה פיתוח אתרים עם התממשקות בין מערכות בעזרת API ומאפשרת בכך לשלב מערכות שונות לייצוא נתונים, שאיבת נתונים, הצלבות דאטה, שימוש במאגרי מידע ועוד.

פיתוח מדרג הרשאות

פיתוח אתרים עם מדרגי הרשאות ללא הגבלה ברמת ההיררכיה הפנים ארגונית. החל מהרשאות לעובדים הנמצאים מול לקוחות קצה ו/או סוכני שטח, וכלה בהרשאות ייעודיות לשדרת המנהלים הבכירה. כמו כן, WinWeb מפתחת מנגנוני פיקוח ובקרה לפי דרישות הארגון.

התממשקות עם מערכות CRM

פיתוח אתרים בטכנולוגיה מתקדמת עם התממשקות עם מערכות CRM ומומחיות רבה בעבודה עם SalesForce CRM. לחברת WinWeb ניסיון עשיר בפיתוח מאות טפסים לחברות שונות.

פיתוח מערכות web

חברת WinWeb מעצבת ומפתחת מערכות Web על בסיס סקיצת הדמיה בהתאמה אישית. זאת לשם פיתוח אתרים בתפירה ללקוח, לאחר אישור הסקיצה וברמה של אחד לאחד. לרבות כל הפונקציות הנדרשות להגשמת המטרות של המערכת שנגזרות מהאפיון.

פיתוח אתרים עם לוחות דרושים

פיתוח אתרים עם לוחות דרושים בחברת WinWeb הוא התמחות ייחודית ששמה דגש על חווית משתמש מוקפדת ברמה דו-כיוונית – גם מבחינת מערכת ניהול התוכן של מפעיל הלוח וגם מבחינת הגולשים המשתמשים.

פיתוח מנועי חיפוש מורכבים

WinWeb מתמחה בפיתוח אתרים עם מנועי חיפוש חכמים הכוללים מספר רב של שדות וקטגוריות. מנועי החיפוש עומדים בחזית הטכנולוגיה ומאפשרים בחירה מרובה, פילוחים מדויקים, הצלבת נתונים, חיפושים מתקדמים וכמובן תוצאות בנראות וויזואלית מושלמת.

פיתוח אתרי יד 2 ואינדקס

WinWeb מספקת פתרון איכותי של פיתוח אתרים מורכבים עבור אינדקסים ולוחות יד שנייה. מדובר בפרויקטים מורכבים הדורשים ניסיון רב עם מנועי חיפוש חכמים, חוויית משתמש אופטימאלית ועמודי תוצאות מושלמים מבחינת נראות.

סליקה וחיובים

פיתוח אתרים מורכבים דורש התממשקות עם מערכות חיצוניות כגון סליקה ומערכות חיוב. WinWeb מתמחה בפתרונות אלה עם פיתוח אתרים הכוללים מערכות סליקה מאובטחות לביצוע רכישות מהירות ובטוחות. ההתממשקות נעשית עם מערכות ישראליות ובינלאומיות.שירות ותמיכה

WinWeb מספקת פיתוח אתרים עם הנבדך הנוסף של שירות ותמיכה מסביב לשעון. הפתרון המיידי והמקצועי ניתן במהירות: על בסיס מענה אנושי, פגישות פרונטליות, שיתופי מסך ופגישות ווירטואליות.

פיתוח מערכות ניהול ווב

פיתוח אתרים עם WinWeb כולל פיתוח מערכות ניהול Web עם טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב לשימוש אפקטיבי וחוויית משתמש אופטימאלית. מערכות ה-Backoffice מעוצבות לפי סקיצת הדמיה עד לשביעות רצון מלאה ומפותחות בהתאם ברמה של אחד לאחד (פונטים, צבעים, כפתורים, אלמנטים וויזואליים וכו').

אזור אישי

WinWeb הינה בעלת ניסיון עשיר בפיתוח אתרי אינטרנט עם אזורים אישיים. אנו מפתחים אזור אישי שמאפשר לעקוב אחר הזמנות, מוצרים, שירותים, הודעות ועוד. לאורך השנים לקחנו חלק בפרויקטים מורכבים מסוג זה של פיתוח אתרים בתחום התיירות, הביטוח, האקדמיה ועוד.

התחברויות לאזור האישי

WinWeb מתמחה בפיתוח פתרונות שונים להתחברות לאזור האישי באתר לפי כל הטכנולוגיות המובילות הנהוגות בשוק – כולל הזנת פרט מזהה, קבלת מסרון/דואר-אלקטרוני והשלמת הכניסה עם זיהוי מהיר.

  Php JqueryHtml Css

למה אנחנו?

 • יותר מ-12 שנות ניסיון בפיתוח אתרים.
 • עבודה מקצועית ללא מיקור חוץ.
 • צוות של מתכנתים ישראלים עם מינימום 10 שנות ניסיון.
 • בקיאות מלאה בפלטפורמות השונות של הקוד הפתוח.
 • מתכנתי Full Stack מומחים.
 • דוברים שפות תכנות ברמת שפת אם - JavaScript, PHP ועוד.
 • ניסיון עשיר בביצוע התממשקות עם מערכות מורכבות בעזרת API.
 • ניסיון רב ומקצועיות גבוהה בהתממשקות עם SalesForce CRM.
 • פיתוח אתרים עם אזורים אישיים בהתאמה לצרכי הלקוח.
 • שירות אנושי, מהיר ומקצועי.
 • אחריות על האתר גם לאחר העלייה לאוויר.
 • תמיכה מלאה ברמה השוטפת.

צור קשר

נא לרשום שם מלא
נא לרשום את שם החברה
נא לרשום מספר טלפון
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום תחום עיסוק
Invalid Input
נא לרשום שם דומיין
Please let us know your message.