בניית אתרים בג'ומלה

 

ג’ומלה היא מערכת ניהול התוכן בעלת מספר התוספים הגבוה ביותר שבנמצא, ולמרות זאת אתה בתור בעל אתר מעוניין לעיתים ליצור הרחבה חדשה או לשפר הרחבה קיימת כך שתתאים לדרישות הספציפיות שלך.

פיתוח מודולים והרחבות בג’ומלה

אנחנו ב – WinWeb מתמחים רק לא רק בפיתוח אתרים, אלא גם מבצעים תכנות אתרים של ממש. כלומר, אנחנו בונים קוד שיוצר הרחבה חדשה עבור מערכת ג’ומלה ומעניק לה יכולות חדשות, או שאנחנו לוקחים הרחבה קיימת ומשנים את הקוד שלה (אחרי הכול, גם ההרחבות עצמן הן בקוד פתוח), כך שמתווספת אליה פונקציה נוספת. ההרחבה יכולה להיות אחד מהמודלים הבסיסים של ג’ומלה כמו למשל עורך הטקסט או המודל של התפריטים, אבל היא יכולה להיות גם פלאגין או קומפוננטה.

לדוגמה, אחת ההרחבות היותר שימושיות שפיתחנו היא הרחבה שלוקחת כל תמונה שהמשתמש מעלה אל האתר שלו בג’ומלה, ומסנכרנת אותה עם שירותי הענן של גוגל. כך בעצם כל המשתמשים באותה החברה יכולים להיכנס לשרת בגוגל ולהוריד את התמונות או להדפיס אותן בצורה מרוכזת בלי צורך להיכנס אל תוך מערכת הניהול
 

פיתוח אתרים אטרקטיביים יותר

כמובן שהתוסף שהדגמנו הוא רק טעימה על קצה המזלג של מה שאפשר לעשות עם ג’ומלה, ויש עוד מבחר גדול של תוספים בהם ניתן להשתמש, למשל :

• ניוזלטר המותאם לשפה העברית וחוסך את הצורך להשתמש במערכת דיוור יקרה
• מגוון של גלריות לתמונות או קטעי וידאו מכל הסוגים והמינים
• יצירת רשת חברתית ייעודית בתוך האתר עצמו
• המרה של מסמכים וקבצי PDF למצגת אישית אותה אפשר להטמיע באתר ולהציג גם במכשירים ניידים
 

תמיכה ושרות לאורך כל הדרך

כמובן שאנו מספקים לכם תמיכה ואחריות מלאים עבור כל תוסף שאנחנו מפתחים ומבצעים בדיקות פנימיות על מנת לראות שהתוסף פועל כמו שצריך על גרסת בג’ומלה עליה רץ האתר שלכם. אצלנו תוכלו לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות ושתמיד יש לכם לאן לפנות במקרה של שאלה או בעיה.

 

 

המומחים לג’ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה