קופונים ומועדוני לקוחות בחנות וירטואלית

קופונים ומועדוני לקוחות בחנות וירטואליתמועדוני לקוחות מהווים את אחת מהפונקציות היותר פופולאריות בקרב חנויות וירטואליות, ומדובר באחד הכלים החזקים ביותר לשימור של לקוחות קיימים ובעצם בסוג של מחלקת שימור לקוחות וירטואלית.

כאשר אדם נרשם לניוזלטר / מועדון לקוחות, הוא למעשה מצטרף לרשימה סגורה של לקוחות שניתן לשלוח לה הודעות דואר אלקטרוני נפרדות ואפילו להציג מחירים מיוחדים שמוצגים רק לו. לדוגמה, אם לקוח רגיל רואה טלווזיה מסוימת ב - 3200 ש"ח, הלקוח במועדון הלקוחות ייראה את אותו המוצר בדיוק ב - 2800 ש"ח (או כל מחיר אחר שיקבע בעל החנות לצורך העניין).

שימוש אחר למועדון לקוחות הוא כמובן לימי הולדת : כל לקוח שנרשם לאתר וממלא את סעיף יום ההולדת, מקבל אוטומטית קופון ביום ההולדת שלו. המערכת יודעת לזהות איזה יום היום ולשלוח לכל הלקוחות הללו את הקופונים בצורה אוטומטית לחלוטין. לעומת זאת, במערכת שבה רשימת הלקוחות נפרדת ממאגר הנתונים של האתר עצמו, בעל האתר יהיה חייב לשלוח ידנית את הקופונים של ימי ההולדת, ואז הוא בדרך כלל יעדיף לשלוח את הקופון כמה חודשים קודם, דבר שבעצם יגרום לחלק גדול מן הלקוחות לשכוח שבכלל נתנו להם קופון, ובמקום שבעל החנות ירוויח מכירות, הוא מפסיד אותן...


למה לפתוח מועדון לקוחות דווקא בחנות של ג'ומלה?

הכוח הגדול ביותר של ג'ומלה טמון ביכולת שלה לבצע אינטגרציה והתאמה בין הרכיבים השונים. כלומר, אם יש באתר כבר חנות וירטואלית, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס למסך מועדון לקוחות מאותו מערכת ולבצע בו את הפעולות הדרושות. שלא כמו במערכות אחרות, אין צורך ליצור רשימת תפוצה נפרדת או עמודים מיוחדים. עוד דוגמא: תוכנות דיוור במערכות אחרות הן בדרך כלל נפרדות לחלוטין מאתר האינטרנט, ומנהל האתר צריך בעצם לעשות עבודה כפולה כל פעם שהוא רוצה לשלוח ניוזלטר.

קופונים

מעבר לקופונים המשולבים במועדוני לקוחות, בג'ומלה אפשר לתת קופון שהלקוח מכניס בדף המוצר מבלי שהוא יהיה כלל במאגר הלקוחות. קופון כזה אפשר להדפיס למשל על כרטיסי ביקור או לשים באתר חיצוני שמפנה לחנות עצמה. כל קופון שכזה יכול להיות קופון לשימוש חד פעמי או קופון שכל הלקוחות יכולים להשתמש בו בתנאים מסוימים (לדוגמה, אפשר לאסור על כפל מבצעים או לשנות את שווי הקופון החל מתאריך מסוים, וזאת על מנת לעודד את הלקוחות לקנות כמה שיותר מוקדם).

צור קשר

נא לרשום שם מלא
Invalid Input
Invalid Input
נא לרשום כתובת אימייל
נא לרשום מספר טלפון
Invalid Input
Please let us know your message.
Invalid Input