בניית אתרים בקוד פתוח

קידום נכון של אתר אינטרנט מתחיל עוד בשלב היסודות כאשר מתכננים את האתר עצמו.
מבין כל עשרות ומאות הפרמטרים בהם מתחשב גוגל כאשר הוא קובע את מקומו של אתר בתוצאות החיפוש, ניתן לציין את הפרמטרים המבניים הבאים:

• כמות הטקסט בדף ואיכותו

• מבנה האתר – ככל שהאתר בנוי בצורה היררכית יותר, כך גוגל יקרא אותו בקלות יתרה

• מבנה הכתובות – רצוי שהכתובת של כל דף תכיל מילים המתארות אותו

• כותרות ותיאורים של כל עמוד ועמוד (נקראים גם תגי מטה)

כיצד זה עובד בפועל?

מערכת ניהול התוכן של ג’ומלה מאפשרת לשלוט בקלות בכל אחד מן הפרמטרים שהוזכרו למעלה, וזאת ללא ניסיון קודם בניהול אתרים באמצעות התוסף המתאים, אפשר להגדיר לכל דף כתובת שתהיה ידידותית למנועי חיפוש. למשל: עמוד_ראשי /http://www.mysite.co.il. את ההגדרות האלו מבצעים מדף ניהול הכתובות של כל האתר ואין צורך להיכנס לכף דף בנפרד על מנת לבצע זאת. התוסף הנ”ל חוסך דקות רבות של עבודה.

באמצעות בניה נכונה של האתר , אפשר להכניס לכל דף כמות בלתי מוגבלת של טקסט. זאת בניגוד לאתרים המבוססים על תבניות ישנות, ובהם יש בדרך כלל ריבוע קטן של טקסט שבו ניתן להכניס לכל היותר מספר שורות בודדות. אתר שהעיצוב שלו לא מתאים לכמות הטקסט הנדרשת, שקול לבניין עם יסודות רעועים שרוצים להוסיף לו קומה נוספת, ויש לפרק אותו ולבנות אותו מחדש.

גם בנוגע להיררכיה של האתר יש לג’ומלה יתרון משמעותי מכיוון שמדובר במערכת מבוססת תפריטים שבה לכל דף יש מקום קבוע בהיררכיה הפנימית של האתר. למעשה, המשתמש לא צריך לדאוג לכך כלל והוא פשוט בוחר אילו תפריטים ליצור. גוגל ומנועי חיפוש אחרים מזהים באופן אוטומטי את החשיבות של כל דף בהתאם לרמת העומק שלו באתר ו – “פירורי הלחם” שמופיעים בדרך כלל בחלק העליון שלהם.

(פירור לחם לדוגמה – “דף הבית -> אתר תדמית -> אתר תדמית דף ראשי”).

קל יותר לקדם אתר שנבנה בג’ומלה

לאחר שהבנו מהם היתרונות שיש בקידום אתרים באמצעות ג’ומלה, קל יותר להבין מדוע לחברת בניית אתרים מקצועית או מקדם עצמאי, עדיף לעבוד עם אתר שמותאם כבר לקידום. אתר כזה חוסך להם זמן רב והם יכולים להתמקד בעבודת הקידום עצמה במקום לבצע הכנות מוקדמות אשר בדרך כלל גוזלות בין מספר ימי עבודה למספר שבועות, ואלו בסופו של דבר משולמים על ידי הלקוח…

חברת WinWeb מתמחה בבניית אתרי ג’ומלה המותאמים לקידום בגוגל, וזאת באמצעות הידע העשיר שצברה בנושא במשך שנים ובחירה של התוספים המתאימים ביותר למשימה.

WinWeb תשמח לעזור ולסייע לבעלי עסקים ובעלי אתרים קיימים שרוצים לשמוע עוד על בניית אתרי ג’ומלה המותאמים לקידום אתרים בגוגל. קרא עוד על ג’ומלה
 

 

המומחים לג’ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה