הטכנולוגיה והטרנדים באינטרנט משתנים בקצב מהיר ובד”כ נהוג לשדרג אתרים בתדירות של אחת לשנתיים שלוש. WinWeb, המתמחה בפיתוח אתרי אינטרנט מזה למעלה מ-15 שנה, מבצעת ברמה השוטפת פרויקטים של שדרוג אתר וורדפרס.

לא מדובר בעניין של מה בכך. לקוחות רבים שזקוקים לפתרון של שדרוג אתר וורדפרס, ופונים לחברות העוסקות בתחום, מגלים עד מהרה שמה שמוצע להם זה בעצם בניית אתר חדש לחלוטין (ולא שדרוג האתר הקיים).

“הקוד מיושן ואי אפשר לעבוד איתו” או “חבל על הזמן, השדרוג לא ישתלם לכם” הן רק חלק מהתשובות הנפוצות. מאחורי התגובות האלה מסתתרת לפעמים אמת אחרת, והיא שהחברות הללו נמנעות משדרוג שלא מטעמים מקצועיים גרידא. לעתים הן פשוט רגילות לעבוד עם רכיבים ופלאגינים מסוימים, ואינן רוצות (בלשון המעטה) להתמודד עם רכיבים ופיצ’רים שהוטמעו על ידי מתכנתים אחרים.

WinWeb חושבת אחרת. אנחנו מאמינים שהחוכמה שבשדרוג אתר וורדפרס היא לא לבנות אתר חדש. גם מבחינת יעילות וגם מבחינת לוחות זמנים, ומבלי להתפשר כהוא זה על התוצאה הסופית. כחברה בעלת ניסיון עשיר בקוד הפתוח, היה לנו הכבוד לשרת לקוחות גדולים ואתרי אינטרנט מורכבים ביותר בתהליכי שדרוג.
המתכנתים שלנו הינם בעלי וותק של יותר מ-10 שנות ניסיון, ובעלי ידע עשיר בטמפלטים, רכיבים, פלאגינים, PHP וכו’. אנחנו לא חוששים “להרים את הכפפה”. להיכנס בנעליו של המתכנת שהקים את האתר ולהגיש בסוף הפרויקט אתר אינטרנט משודרג, מעוצב, מהיר, איכותי, חדשני ומניע לפעולה. אתר שלא רק ששומר על התוצאות שלכם בגוגל, אלא שאפילו מאפשר לזנק בזכות מהירות טעינה, היררכיה נכונה ותיקון תקלות ובאגים.

אם אני רוצה במסגרת שדרוג אתר וורדפרס לעשות שינוי בעיצוב, מה ההליך?

שדרוג אתר וורדפרס נעשה על ידי הקמת אתר פיתוח בנפרד כאשר האתר הנוכחי ממשיך לפעול כרגיל. התהליך כולל כמובן עיצוב בהתאמה אישית על ידי מעצבת אתרים בעלת 15 שנות ניסיון. WinWeb מעצבת אתרי אינטרנט בהתאמה אישית, בעזרת סקיצת הדמיה וללא תלות בתבנית כזו או אחרת.
לעתים אנחנו בונים טמפלט חדש לחלוטין, ולעתים משתמשים בטמפלט הקיים ומשדרגים אותו. כך או כך, האתר יהיה מעוצב לעילא ולעילא. רענן, חדשני, מבודל ומדויק.

מה לגבי התוצאות בגוגל?

לקוחות רבים מגיעים לשדרוג אתר כשהם ממוקמים היטב בתוצאות בגוגל עם עשרות ביטויי מפתח בעמודים הראשונים ובמקומות הראשונים. החשש מ”אובדן” הפוזיציה הגבוהה הוא מובן, ברור והגיוני.
על כן, לאורך כל הדרך אנחנו מקפידים לשמור על כתובות ה-URL המקודמות, וגם בבניית ההיררכיה החדשה לא נאבד אותן. במידה שיש שינויים באתר ובמבנה, נעשה את ההפניות הנכונות במקומות הנכונים.
למעשה – לא רק ששדרוג נכון איננו פוגע באתר, אלא שהביצועים עשויים להשתפר. למשל, האתר המשודרג ייהנה ממהירות טעינה גבוהה בהרבה מהקצב הנוכחי, וזהו אחד הפרמטרים הקריטיים לטיפוס במנועי החיפוש. כך גם אנו שמים לב לאופטימיזציה נכונה של האתר המשודרג והתאמתו לגוגל. WinWeb עובדת בשיתוף פעולה עם חברות הקידום המובילות בישראל.

האם אפשר לעשות שדרוג אתר וורדפרס בשביל קידום בגוגל?

פעמים רבות בעלי אתרי אינטרנט מרוצים בסך הכל מהאתר הקיים, אך פחות שבעי רצון מהנוכחות שלו בגוגל, ופונים אלינו לטובת שדרוג תוך התמקדות באופטימיזציה למנועי חיפוש.
WinWeb משתפת פעולה עם חברות הקידום המובילות בישראל ואנו מבצעים פרויקטים מסוג זה כדבר שבשגרה. בין השאר אנו מקפידים על צעדים הכרחיים כדוגמת:
• שדרוג התבנית/הטמפלט והמערכת שמאחורי האתר.
• הקפדה על רכיבים ופיצ’רים שגם מתאימים מבחינה פונקציונלית, אך גם בעלי מהירות טעינה גבוהה.
• בדיקת היררכיית התוכן באתר והתאמתה לדרישות מנועי החיפוש.
• ועוד.

האם אפשר לשדרג למערכת של וורדפרס ממערכת אחרת (קוד סגור, וויקס וכדומה)?

WinWeb מתמחה בהעברת אתרים למערכת וורדפרס, ללא קשר למערכת הקודמת שעליה נבנה האתר. חשוב להדגיש כי מדובר בפרויקט שדרוג מורכב יותר, שכן הוא דורש הקמת אתר חלופי בוורדפרס, והעברת מלוא התוכן וההיררכיה באופן מסודר. אנו מבצעים פרויקטים מסוג זה ברמה השוטפת ויודעים לספק את מלוא הפתרונות הטכנולוגיים והעיצוביים.

לסיכום, למה אנחנו?

המומחים לוורדפרס לשירותך >>
בניית אתר וורדפרס