שיפור מהירות האתר

שדרוג אתר ג’ומלה הוא תהליך שבו האתר עובר טרנספורמציה. מצד אחד שומר על יתרונותיו הקיימים (כמו מיקומים גבוהים בגוגל או קהל לקוחות נאמן), ומצד שני מאפשר לעסק או לארגון ליהנות מאתר אינטרנט חדשני, מודרני, עיצובי, מתקדם, מהיר, מאובטח ומותאם לכל סוגי המסכים והרזולוציות.

שדרוג אתרי ג’ומלה – מומחיות בפני עצמה

חשוב להבין כי שדרוג אתרי ג’ומלה הינו מומחיות בפני עצמה. לא כל חברה העוסקת בבניית אתרים בג’ומלה בהכרח מסוגלת לספק את השירות המורכב והייחודי של שדרוג אתרי ג’ומלה קיימים. אין זה עניין של מה בכך, שכן אתר אינטרנט הוא כלי דינמי הדורש מעת לעת עדכונים, שדרוגים, פיתוחים והתאמות.

רק חברה המתמחה בשדרוג אתרי אינטרנט בקוד פתוח, אשר בקיאה בכל הרכיבים והמודולים של ג’ומלה, תוכל להתמודד עם המשימה המולטי-דיסציפלינרית הזו. להיכנס לנעליו של מקים האתר המקורי ולבצע את התיקונים והשדרוגים על בסיס המערכת הקיימת. מבלי לחייב את הלקוח לבנות אתר חדש (כפי שעושות רבות מהחברות הנדרשות לשדרוג אתרי ג’ומלה) ותוך מתודולוגיה השומרת על גבולות גזרה תקציביים.

שדרוג אתר ג’ומלה מבוסס על יכולות למידה של המערכת הקיימת וזמינות מרבית לטובת הלקוח (כאשר השדרוג נחוץ בלוחות זמנים קצרים). כמובן תוך עבודה זהירה וקפדנית, שכן במקרים רבים, מעצם העובדה שמדובר באתר קיים ופועל, תהליך השדרוג נעשה און-ליין.

בסיטואציות מסוג זה שבהן יש לשדרג אתר ג’ומלה פעיל ורווחי, החברה המשדרגת צריכה לבצע את העבודה באופן מקצועי ומבלי לפגוע בפעילות האתר ברשת. האתר מועתק למקום נסתר כאשר הלקוח מקבל “לינק זמני”, וכך ניתן להבטיח שתהליך החידוש של העיצוב והפיתוח ייעשה תוך קיום דיאלוג מתמיד עם העסק. עד לשביעות רצון מלאה, בזמינות מקסימלית ועם שירות מהיר.

עיצוב חדש ומשודרג

אחד ה”טריגרים” הידועים לשדרוג אתר ג’ומלה הוא הנושא העיצובי. פעמים רבות הלקוח הקים את האתר הנוכחי לפני מספר שנים, ובחלוף הזמן האתר “התיישן” מבחינת הנראות שלו ברשת. אין זה נדיר אפוא שהאתר הקיים, שהיה יפה ומרהיב לעת הקמתו, נראה כעת פחות טוב (בלשון המעטה) לעומת מתחרים שקמו ואשר הציבו כנגדו אתרי אינטרנט מודרניים ואטרקטיביים. דווקא העסק הוותיק, בעל הניסיון ועם קהל הלקוחות הגדול, מוצא עצמו “מאחור” מול מתחרים הגוזלים ממנו לקוחות.

אגב, גם הגולשים שלכם (בדיוק כמוכם) רגישים לעיצובים חדשניים. הם יינטשו אתרים מיושנים ללא יותר מדי סנטימנטים ויעברו לתוצאות הבאות שגוגל מציעה להם.

בדומה לאופנה, בעיצוב אתרים קיימים טרנדים שמשתנים כל הזמן. למשל, אם עד לפני מספר שנים אחד מהדגשים המרכזיים מאחורי עיצוב אתרי אינטרנט היה להימנע מגלילה ארוכה (Scrolling), כיום הרגלי הגלישה שונים בתכלית. הטכנולוגיה התקדמה, המהירות השתפרה, וגלילה איננה עוד מחסום. נהפוך הוא. אתרי אינטרנט מודרניים מציבה את הגלילה בחזית ומאפשרים תצוגת תכנים רבים בעמודים “ארוכי טווח”. הדברים נכונים גם לגבי עיצוב העושה שימוש במלוא רוחב המסך, רספונסיביות לתצוגה מושלמת במסכים שונים (כולל במובייל), שימוש בפונטים גדולים ומעוצבים, מקטעים רב-שכבתיים (Parallax) ועוד.

כאשר אתם משדרגים את העיצוב באתר אתם נהנים מאתר אינטרנט עם תצוגה מודרנית, רספונסיבית, מהירה, מדויקת ואלגנטית. כזו המכבדת את המותג ומאפשרת לו להתמודד עם אתרי אינטרנט “צעירים” שהוקמו לאחרונה על ידי מתחרים.

לעתים שדרוג אתר ג’ומלה מתכתב עם השפה העיצובית הקיימת, ולעתים כולל רה-מיתוג. הכל בהתאם לדרישות הלקוח ותוך קבלת ייעוץ מקצועי והכוונה מטעם מעצבים גרפיים המלווים את הפרויקט מתחילתו ועד סופו (על בסיס תהליך איכותי של סקיצות הדמיה ברמה של פיקסל לפיקסל). דגש רב מושם גם על נושאים של חוויית משתמש כאשר חברות מקצועיות משלבות בתהליך מומחי UX.

שדרוג אתר ג’ומלה ליצירת פונקציונאליות

שדרוג אתרי ג’ומלה הוא הזדמנות מצוינת לבצע לאתר מתיחת פנים טכנולוגית. החל מעדכון ושדרוג הרכיבים הקיימים באתר וכלה בהטמעת רכיבים חדשים שפותחו מאז שעלה לאוויר לראשונה. ג’ומלה, כמערכת קוד פתוח, נמצאת כל הזמן בתנועה. אלפי המתכנתים המקדמים אותה ברחבי תבל עמלים על פיתוח רכיבים חדשים, שדרוג רכיבים קיימים, שיפור גרסאות והרחבת יכולות.

בתהליך השדרוג יש לחתור לכדי עדכון פונקציונלי וטכנולוגי של המערכת הקיימת, כמו גם להוסיף ולהטמיע רכיבים חדשים. הפונקציונאליות של האתר משתפרת במידה ניכרת מבחינת היכולות הטכנולוגיות ושיפור חווית הניהול של האתר “מאחורי הקלעים” (ברמה של הזנת תכנים, שליטה במסדי נתונים, אנליזה, חיבורים לצד ג’, שימוש בפונקציות בטלפונים חכמים ועוד).

בין שדרוג אתר ג’ומלה לדגשי אבטחה

אבטחה היא נושא קריטי בשדרוג אתרי ג’ומלה. כמערכת קוד פתוח אשר רכיביה “פתוחים” לעיני כל, ג’ומלה עלולה להיות חשופה לפריצות ותוכנות זדוניות. שדרוג הגרסאות של הרכיבים באתר הוא על כן התרופה האפקטיבית ביותר. עסק אשר לא שוקט על שמריו ודואג לשדרג את אתר האינטרנט שלו מציב סביבו חומת הגנה מצוינת. פורצים והאקרים יעדיפו תמיד להתמקד באתרים מיושנים עם רכיבים מוכרים, מאשר להיכנס למשימה מורכבת של פריצת רכיבים חדשים ומעודכנים.

אוקיי, אז מה מקבלים בסוף הליך השדרוג:

המומחים לג’ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה