שיווק באינטרנט

עם כל הכבוד למראה ולעיצוב החיצוני של האתר, גם לאיכות של התוכן שבתוכו ישנה חשיבות מכרעת. תוכן הכתוב בצורה איכותית ומושכת, מעורר אצל הקורא את הרצון להישאר עוד באתר ולהעמיק בקריאה. הסיכויים שהגולש יחזור ויבקר באתר פעם נוסף גם הוא גדל, ולפיכך גם הסיכוי להמיר אותו ללקוח עתידי.

אנו ב – WinWeb מקפידים לעבוד עם אנשי תוכן מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים בכתיבת תכנים עבור אתרי אינטרנט. מכיוון שאלו אותם אנשים אשר כותבים עבורנו את התכנים, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את איכות הכתיבה הגבוהה ביותר שבנמצא.

כל התכנים אשר מסופקים ללקוחותינו נכתבים בהתאם לדגשים הבאים:
 

ערך מוסף ועדכניות

באינטרנט ישנם לא מעט אתרים אשר ממחזרים רעיונות קיימים ותבניות רעיוניות של אתרים אחרים. אנחנו לעומת זאת מקפידים על כך כתיבת תכנים מקוריים וייחודים. כמו כן, אנחנו מקפידים להתבסס על מידע עדכני, במיוחד בכל הקשור לנושאים טכנולוגיים.
 

התאמה גם למנועי חיפוש

כותבי התכנים שלנו מכירים גם את עולם קידום האתרים על בוריו ולכן הם כותבים בצורה המתאימה גם למנועי החיפוש. הם עושים שימוש מושכל במילות מפתח, כך שהמאמר לא נראה רובוטי מדי או כזה שבנוי רק למנועי חיפוש.
 

הקפדה על דקדוק ואיות

התכנים שאותם אנו מספקים עוברים בדיקות איות ונכתבים לפי כללי הדקדוק המקובלים. אין צורך להוסיף מדוע מאמרים אשר כוללים שגיאות איות או דקדוק מרחיקים את הקורא מהכתוב.
 

עובדתיות

מעבר לאיכות הכתיבה עצמה, חשובה גם השמירה על נכונות העובדות המצויות בטקסט. אנו דואגים לכך שכל המאמרים שנכתבים בעבור לקוחותינו יהיו נכונים מבחינה עובדתית. בסופו של דבר, אף לקוח לא רוצה לגלות כי השרות או המוצר אותו הוא מקבל מן האתר בפועל אינו זהה למה שהובטח בו.
 

אספקה מהירה

אספקה מהירה של התכנים חשובה מאוד כאשר מעלים אתר חדש לאוויר. שום בעל אתר לא רוצה למצוא את עצמו עם אתר שכולל דפים ריקים. אנו מקפידים על כך שכל התכנים יסופקו תוך זמן סביר והאתר לא יישאר יתום מתכנים אמיתיים כאשר הוא עולה לרשת.
 

דיוק

אנו מקפידים לכתוב רק על פי הנושאים והדגשים שהועברו לנו. אנחנו איננו מוליכים את הקוראים סחור סחור מסביב לנושא המרכזי של המאמר ולא מתחבאים מאחורי מילים גבוהות שאינן אומרות דבר, אלא דואגים לכך שכל פיסקה ופיסקה תעסוק באספקט אחר של הנושא.

בלוג