בניית אתר בינלאומי הפונה כלפי חוץ, חייב אפוא לעמוד בסטנדרטים מחמירים של איכות, עיצוב, בידול, מהירות טעינה, תוכן ועוד.

התחרות בזירה הבינלאומית על תשומת הלב המקוונת מעמידה את האתר אל מול שחקנים רציניים ועתירי תקציב. בניית האתר היא על כן משימה שיש להניח בידי חברת בניית אתרים בעלת ניסיון רב מחד, ותיק עבודות בינלאומי מאידך.

ל-WinWeb, המפתחת אתרי אינטרנט בקוד פתוח מזה למעלה מ-15 שנה, היה הכבוד לעבוד מול שורה של חברות בינלאומיות בסקטורים עסקיים שונים. תודות לקילומטרז’ שצברנו, לקוחותינו נהנים מיתרונותיו המלאים של הקוד הפתוח, בד בבד עם עיצוב בהתאמה אישית שאיננו מבוסס על תבניות. מתודולוגיה ייחודית זו מאפשרת בניית אתרים בינלאומיים מבודלים, מדויקים, מעוצבים בקפידה, עם רמה גבוהה של אבטחת מידע ובעלי מהירות טעינה המשפיעה דרמטית על קריאתם בגוגל. אתרי אינטרנט המייצגים בכבוד רב את החברות העומדות מאחוריהן, ומשמשים כפלטפורמה ייצוגית בראש נכסיה הדיגיטליים של החברה.

דוגמאות לאתרים בינלאומיים

בניית אתרים בינלאומיים עם עיצוב בהתאמה אישית ללא תבנית

בניית אתר בינלאומי צריכה לחתור לכדי בידול וייחודיות. קרי, אתר אשר יהיה מסוגל להתבלט גם מעל אתרים מתחרים שהושקעו בסכומים גבוהים.

בחברת WinWeb, אנו מעמידים לרשותכם מעצבת אתרים בעלת למעלה מ-15 שנות ניסיון, שתלווה כל שלב ושלב בתהליך העיצוב. העיצוב הינו ללא תלות בתבנית (מ”דף חלק”) ומבוצע בתהליך מוקפד של סקיצות הדמיה. צעד אחד צעד, פיקסל אחר פיקסל, עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח (תיקונים ללא הגבלה).

יתרון נוסף הרלבנטי לבניית אתרים בינלאומיים עם WinWeb הוא שהמעצבת שלנו דוברת אנגלית ברמת שפת אם, ובעלת תואר באנגלית מאוניברסיטת תל אביב. כך גם בכדי להגשים חווית משתמש אופטימלית (UX), אנו מבצעים בניית אתרים בינלאומיים עם מאפיין חווית משתמש מהשורה הראשונה בארץ ובעולם.

מתכנתים ישראליים בלבד

עם המעבר לפיתוח, האתר מעוצב בהתאם לסקיצת ההדמיה שנבחרה, ברמה של פיקסל לפיקסל. היות שאיננו משתמשים בתבניות מוכנות, התוצר הסופי הוא אתר אינטרנט מבודל, איכותי, מהיר ומאובטח. הפיתוח מופקד בידי מתכנתים ישראליים בלבד שהינם בעלי ניסיון עשיר בפרויקטים מסוג של בניית אתרים בינלאומיים.

אופטימיזציה למנועי חיפוש בכל בניית אתר בינלאומי

בניית אתר בינלאומי צריכה לקחת בחשבון התאמה לאלגוריתם המורכב של מנועי החיפוש. זאת בכדי לייצר אפקטיביות בתוצאות האורגניות בגוגל ו/או לבסס הכנה לקראת מהלך של קידום אתרים מקצועי.

WinWeb מתמחה בביצוע אופטימיזציה לגוגל. ניסיוננו נשען על שיתופי פעולה הדוקים עם חברות קידום האתרים המובילות בישראל, אשר מפנות אלינו באופן תדיר דרישות טכנולוגיות בעבור לקוחותיהן.

היבטים הקשורים לקידום האתר בגוגל מוטעמים בתהליך ההקמה, ונלקחים בחשבון עוד מהשלבים הראשוניים. בין היתר אנו שמים דגש על מהירות טעינה, בניית היררכיה נכונה, פתרונות לכפילויות, הטמעת תגים, חיבור לגוגל אנליטיקס ועוד.

תמיכה ושירות

אתר אינטרנט הוא לא רק מוצר אלא גם שירות. על כן חברת WinWeb מעמידה לרשות לקוחותיה מערך מתקדם של שירות לקוחות עם מענה אנושי, מהיר ואיכותי (ללא השארת הודעות על ידי צד ג’). הפתרונות מבוצעים ביעילות, במקצועיות ובמידת הצורך און-ליין עם שיתופי מסך.