עיצוב אתרים

מעל 10 שנות ניסיון בעיצוב אתרים מודרניים, חדשניים, נקיים, מדויקים ובהתאמה אישית. האתרים שלנו יוצרים בידול וייחודיות, מניעים לפעולה, ומבוססים על חוויית משתמש (UX) אופטימיאלית.

ההדגשים שלנו

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים בקוד פתוח

ההיכרות העמוקה שלנו עם המגווון הרחב של הרכיבים בקוד הפתוח, מאפשרת לנו לעצב אתרי אינטרנט בהתאם למודולים הקיימים, תוך קיצור לוחות זמנים, חיסכון בעלויות ותוצאה סופית מרשימה ומדויקת.
עיצוב אתרים

עיצוב חווית משתמש

מעצבת האתרים בעלת ניסיון רב עם מומחה לחוויית משתמש (UX) מהמובילים בישראל, חותרים להגשים עיצוב מודרני ואיכותי המגיש לגולשים חוויית משתמש מדויקת ואינטראקטיבית.
עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

אנו מתמחים בעיצוב אתרים בהתאמה אישית, בין אם על ידי התאמת טמפלטים ובין אם בעיצוב מדף חלק ללא שימוש בתבניות כלל. העיצוב נעשה עד בסיס סקיצות הדמיה, ללא הגבלה ועד לשביעות רצון מלאה.
עיצוב אתרים

עיצוב אתרים מודרניים

המעצבים המקצועיים של WinWeb עומדים בחזית מבחינת עיצוב אתרים לפי הטרנדים והסגנונות השולטים בעולם הדיגיטל והמדיה. אנו מעצבים אתרי אינטרנט מודרניים ואיכותיים שמשתלבים היטב במגמות הבולטות בענף ויוצרים חיבור וויזואלי נכון בין האתר לגולשים.
עיצוב אתרים

עיצוב אתרים שמניע לפעולה

עיצוב אתרים מבסס את הנראות השיווקית של האתר. העיצוב חייב לספק לגולשים חוויית משתמש נכונה ולהניע אותם לפעולה. בחברת WinWeb אנו מטעימים בשפה העיצובית אלמנטים שיווקיים והופכים את העיצוב לחלק בלתי נפרד מ"ארגז הכלים השיווקי" של העסק.
עיצוב אתרים

עיצוב למובייל

אנחנו לוקחים את ההתאמה לסלולר אל המדרגה הגבוהה ביותר בעזרת עבודה מדויקת שמשלבת עיצוב, תכנות ואלמנטים שיווקיים. WinWeb מפתחת ומתאימה אתרים למובייל תוך הבנה שחוויית משתמש בסלולר צריכה לרדת עד לרמת כל פיקסל ופיקסל.