פיתוח אתרים בקוד פתוח

השירותים שלנו

בניית אתרים מורכבים

התממשקות בין מערכות בעזרת API

WinWeb מציעה פיתוח אתרים עם התממשקות בין מערכות בעזרת API ומאפשרת בכך לשלב מערכות שונות לייצוא נתונים, שאיבת נתונים, הצלבות דאטה, שימוש במאגרי מידע ועוד. קראו עוד
בניית אתרים מורכבים

פיתוח מדרג הרשאות

פיתוח אתרים עם מדרגי הרשאות ללא הגבלה ברמת ההיררכיה הפנים ארגונית. החל מהרשאות לעובדים הנמצאים מול לקוחות קצה ו/או סוכני שטח, וכלה בהרשאות ייעודיות לשדרת המנהלים הבכירה. כמו כן, WinWeb מפתחת מנגנוני פיקוח ובקרה לפי דרישות הארגון.
בניית אתרים מורכבים

התממשקות עם מערכות CRM

פיתוח אתרים בטכנולוגיה מתקדמת עם התממשקות עם מערכות CRM ומומחיות רבה בעבודה עם SalesForce CRM. לחברת WinWeb ניסיון עשיר בפיתוח מאות טפסים לחברות שונות. קראו עוד
שדרוג פורטל

פיתוח מערכות web

חברת WinWeb מעצבת ומפתחת מערכות Web על בסיס סקיצת הדמיה בהתאמה אישית. זאת לשם פיתוח אתרים בתפירה ללקוח, לאחר אישור הסקיצה וברמה של אחד לאחד. לרבות כל הפונקציות הנדרשות להגשמת המטרות של המערכת שנגזרות מהאפיון.
בניית אתרים מורכבים

פיתוח אתרים עם לוחות דרושים

פיתוח אתרים עם לוחות דרושים בחברת WinWeb הוא התמחות ייחודית ששמה דגש על חווית משתמש מוקפדת ברמה דו-כיוונית – גם מבחינת מערכת ניהול התוכן של מפעיל הלוח וגם מבחינת הגולשים המשתמשים.
בניית אתרים מורכבים

פיתוח מנועי חיפוש מורכבים

WinWeb מתמחה בפיתוח אתרים עם מנועי חיפוש חכמים הכוללים מספר רב של שדות וקטגוריות. מנועי החיפוש עומדים בחזית הטכנולוגיה ומאפשרים בחירה מרובה, פילוחים מדויקים, הצלבת נתונים, חיפושים מתקדמים וכמובן תוצאות בנראות וויזואלית מושלמת.
בניית אתרים מורכבים

שירות ותמיכה

WinWeb מספקת פיתוח אתרים עם הנבדך הנוסף של שירות ותמיכה מסביב לשעון. הפתרון המיידי והמקצועי ניתן במהירות: על בסיס מענה אנושי, פגישות פרונטליות, שיתופי מסך ופגישות ווירטואליות.
בניית אתרים מורכבים

סליקה וחיובים

פיתוח אתרים מורכבים דורש התממשקות עם מערכות חיצוניות כגון סליקה ומערכות חיוב. WinWeb מתמחה בפתרונות אלה עם פיתוח אתרים הכוללים מערכות סליקה מאובטחות לביצוע רכישות מהירות ובטוחות. ההתממשקות נעשית עם מערכות ישראליות ובינלאומיות.
בניית אתרים מורכבים

אזור אישי

WinWeb הינה בעלת ניסיון עשיר בפיתוח אתרי אינטרנט עם אזורים אישיים. אנו מפתחים אזור אישי שמאפשר לעקוב אחר הזמנות, מוצרים, שירותים, הודעות ועוד. לאורך השנים לקחנו חלק בפרויקטים מורכבים מסוג זה של פיתוח אתרים בתחום התיירות, הביטוח, האקדמיה ועוד.