אחסון אתרים בשרת פרטי VPS

בניית אתרים בג'ומלה

יציבות ברמה שטרם הכרתם

אחסון אתרים נמדד בראש ובראשונה על יציבות אתר בכל רגע נתון. באחסון על גבי שרתי VPS אנו מרחיבים את היריעה ודואגים ליציבות עם נראות מקסימלית ומהירות טעינה. זאת מכיוון שהאתר עומד בפני עצמו ולא תלוי בהשפעות חיצוניות (כפי שקורה לא מעט באחסון שיתופי).כמו כן, טכנולוגיית ענן מתקדמת מאפשרת לנו לנייד משאבי זיכרון ומעבד בכל רגע נתון, ולספק לאתר יציבות אופטימאלית.
אחסון אתרי וורדפרס וג'ומלה

אחסון אתרי וורדפרס וג'ומלה

אחסון אתרי ג'ומלה ווורדפרס בשרת פרטי (VPS) עם חברת WinWeb נעשה על גבי חומרה מתקדמת עם נפח זיכרון ייעודי ויכולת הקצאת משאבים לאתר האינטרנט שלכם בלבד. מדובר על עוצמה טכנולוגית בסטנדרטים גבוהים הבאה לידי ביטוי בשילוב מדויק של יציבות וביצועים מצוינים. WinWeb מציעה אחסון על שרתי VPS אשר נתמכים על ידי צוות מקצועי של מהנדסים, טכנאים ומתכנתים.
אחסון אתרים

אבטחה ושקט נפשי

WinWeb מספקים שקט נפשי וביטחון רב מבחינת אבטחה כנגד מתקפות סייבר או פעולות זדוניות. האחסון ממוקם על שרתים פרטיים, לצד אתרי לקוחותינו בלבד, ואנו מתקינים תוכנות אנטי-וירוס מתקדמות וחומות הגנה משוכללות.
אחסון אתרים

גיבוי ושחזור כולל מסד נתונים

גיבוי ושחזור כולל על בסיס יום יומי של כל נתוני האתר ובכלל זאת מסד הנתונים של האתר שמשתנה על בסיס יום יומי. הגיבוי מתבצע בשרת נפרד וניתן לגשת אליו בקלות ובמהירות.
בניית אתרים בג'ומלה

שירות ותמיכה צד שרת וצד לקוח

WinWeb מאחסנת על שרתיה אתרי אינטרנט בוורדפרס וג'ומלה. אנו מספקים את המעטפת המקצועית והטכנולוגית המתקדמת ביותר, לקוחותינו מקבלים את הפתרון המלא לכל בקשה ודרישה במקום אחד ועם כתובת אחת הן בצד שרת והן בצד לקוח. שירותי התמיכה פועלים לטובתכם ברמת 24/7 עם מהנדסים וטכנאים בכוננות מלאה.
אחסון אתרים

שרת מהיר וחזק

כוח החישוב העוצמתיים של השרת (מעבד 4 ליבות ו – 6 ג'יגה בייט זיכרון פנימי) מבטיח ביצועים ומהירות מקסימלית