בניית אתרים קוד פתוח

בניית חנות וירטואלית

עיצוב אתרים בקוד פתוח

בחברת WinWeb מחברים בניית אתרים בקוד פתוח עם עיצוב מודרני, איכותי, מקצועי וחשוב מכך – ייחודי ועם חוויית משתמש. כל אתר וכל עסק מקבלים את הנראות העיצובית המקסימלית והמודרנית ביותר. המעצבים המקצועיים של WinWeb עומדים לרשותכם לטובת עיצוב מסקיצה חלקה ועד הפיקסל הקטן ביותר.
פיתוח אתרים

פיתוח בקוד פתוח

גולת הכותרת של הקוד הפתוח היא הרכיבים, ההרחבות והמודולים שניתן להתקין ולהטמיע באתר. בחברת WinWeb אנו מכירים היטב את כל הרכיבים האיכותיים ויודעים ללקט את התוספים הנחוצים לעסק. במידת הצורך המתכנתים שלנו יודעים לפתח רכיבים בהתאמה אישית ולבצע התאמות וקסטומציה לרכיבים קיימים.
בניית חנות וירטואלית

בניית אתרים בקוד פתוח

WinWeb היא מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל לבניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח ג'ומלה ו-וורדפרס. אנו מעמידים לרשותכם צוות מוביל ומנוסה של מתכנתים ישראלים, אשר עובדים לפי כל התקנים הבינלאומיים המחמירים ועושים שימוש בגרסאות העדכניות ביותר. הצוות שלנו כולל מעצבים גרפיים מקצועיים מהשורה הראשונה, שיספקו מענה לעיצוב אתר ייחודי ומבודל
בניית חנות וירטואלית

תמיכה ושירות לאתרי וורדפרס וג'ומלה

תמיכה ושירות הם חלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו, אז אתם בידיים טובות. אנו זמינים לטובתכם עם תמיכה לאתרים בקוד פתוח כמעט בכל רגע נתון וברמת 24/7 במקרים דחופים. בחברת WinWeb משתמשים בכל היתרונות המוכרים של הקוד הפתוח בכדי לפתח אתר איכותי, מקצועי ובעל מערכות מתקדמות העונות לכל דרישה.
בניית חנות וירטואלית

שדרוג אתרים בקוד פתוח

יש לכם אתר בקוד סגור ואתם רוצים להתקדם לקוד פתוח? בניתם אתר בקוד פתוח ואתם מחפשים לשדרג? הגעתם למקום הנכון. בחברת WinWeb נשדרג לכם אתר בקוד פתוח בטכנולוגיית קצה תוך הקפדה על עיצוב מודרני, רספונסיביות, נגישות והטמעת מערכות מתקדמות ביותר. השדרוג יפיח רוח חיים טכנולוגית בנוכחות האינטרנית שלכם והתהליך נעשה בסביבת עבודה חלופית מבלי להוריד את האתר מהרשת ותוך שמירה על כתובות ה-URL.
פיתוח אתרים

אחסון אתרים בקוד פתוח

WinWeb משלימה את המעטפת של הנוכחות באינטרנט עם בניית אתרים בקוד פתוח ואחסון על גבי שרתים פרטיים (VPS). אי לכך הלקוח מקבל את מלוא את השירותים תחת קורת גג אחת. אחסון vps מקפל בתוכו יתרונות רבים כגון יציבות מרשימה, מערך שירות ותמיכה 24/7 עם מענה אנושי לפתרון.