בניית פורטלים

השירותים שלנו

בניית אתרים מורכבים

בניית פורטלים

בניית פורטל בקוד פתוח עם מערכת דינאמית, עוצמתית ומשוכללת. אפיון לפי היררכיית תוכן מושלמת והטמעת רכיבים מתקדמים בהתאם לצרכי הלקוח. הקמת פורטלים איכותיים ומקצועיים ההופכים למודל לחיקוי.
פיתוח פורטל

פיתוח פורטל

לפורטל בקוד פתוח ישנם עשרות אלפי רכיבים משוכללים, יחד עם זאת יש מקרים שדורשים התאמות לצרכי העסק או יצירת פיתוחים ייעודיים. לצוות שלנו ניסיון רב בפיתוח רכיבים לפורטלים לכל מטרה.
עיצוב פורטל

עיצוב פורטל

עיצוב פורטלים עם דגש עם על חוויית משתמש (UX) המאפשרת גם גישה קלה לגולשים למצוא את מבוקשם וגם מגוון אזורים ללקוחות מפרסמים. יצירת עיצוב דינאמי המשתנה ומתפתח עם הפורטל לאורך זמן.
שדרוג פורטל

שדרוג פורטלים

יש לכם פורטל שהוקם על בסיס מערכת קודמת ואתם רוצים לשדרג את הנראות והפונקציונליות שלו? חוששים לאבד את העוצמה שהושגה במשך שנים אבל יודעים שהגיע הזמן למתיחת פנים? אין בעיה, המומחים של WinWeb ישדרגו בעבורכם את הפורטל מבלי לפגוע בכתובות ה-URL והעבודה מתבצעת בסביבת פיתוח חלופית.
אחסון פורטל

אחסון פורטלים

הפורטל שלכם חייב להיות במיטבו 24/7 ואנו מציעים לשם כך שרתים פרטיים VPS. זמינות בסטנדרטים בלתי מתפשרים הכוללת גיבוי ושחזור אוטומטי בביטחון מלא. קראו עוד
בניית אתרים מורכבים

תמיכה ושירות לפורטל

תמיכה ושירות הם חלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו, אז אתם בידיים טובות. אנו זמינים לטובתכם עם תמיכה לפורטל כמעט בכל רגע נתון במקרים דחופים.