בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית

חנות בווקומרס

WinWeb מעמידה לרשותכם את מלוא העוצמה של ווקומרס לטובת בניית חנות ווירטואלית משוכללת, מתקדמת, מקצועית ובעלת יכולות משופרות. בחרו בווקומרס ותיהנו מאתר סחר אלקטרוני העומד בחזית הטכנולוגיה.
בניית חנות וירטואלית

חווית משתמש UX

חברת WinWeb מבצעת אפיון מקצועי עם מאפיין UX מהשורה הראשונה בתחום. תודות לכך אנו מציעים חנות ווירטואלית אפקטיבית שמגישה חוויית גלישה מהירה, נוחה ונעימה. כזו שנחרטת בזיכרון של הגולשים וגורמת להם לשוב פעם אחר פעם.
בניית חנות וירטואלית

חנות בוורדפרס

וורדפרס, מערכת הקוד הפתוח הפופולרית בעולם, היא פלטפורמה נפלאה להקמת חנויות ווירטואליות. ב-WinWeb נדע לעצב ולפתח לכם חנות ווירטואלית בוורדפרס עם ווקומרס בהתאם לצרכי העסק ועם רכיבים ברמה טכנולוגית מתקדמת ביותר.
בניית חנות וירטואלית

מערכת ניהול קלה לתפעול

מערכת ניהול קלה לתפעול שתעניק לכם שליטה מלאה ודינאמית על כל האלמנטים באתר. חברת WinWeb תבצע אופטימיזציה מלאה למערכת הניהול שלכם בהתאם לצרכי החנות, היקף פעילותה, היקף מוצריה, אופן תפעולה וכו'.
בניית חנות וירטואלית

חנות מודולרית

חנות ווירטואלית מודולרית מאפשרת לכם לשלוט על התפתחות אתר הסחר האלקטרוני תוך הרחבה והוספה של שירותים ומוצרים בקלות וביעילות. חברת WinWeb מתמחה בבניית חנויות ווירטואליות מודולריות ודינמיות בקוד פתוח. אנו יודעים כיצד לאתר את הרכיבים והמודולים המתאימים, מבצעים התאמות לרכיבים קיימים וכן פיתוחים עצמאיים ברמת Custom Made.
בניית חנות וירטואלית

תמיכה און-ליין

לקוחותיה של WinWeb נהנים ממערך זמין ומהיר של שירותי תמיכה און-ליין וכן מענה פרונטאלי במידת הצורך. המומחים שלנו עומדים לשירותכם בכל זמן ומספקים תשובה זריזה ואפקטיבית לכל בקשה. כל זאת בכדי לאפשר לכם ליהנות מחנות וירטואלית דינאמית, תוססת, משוכללת ומודולרית ברמה הגבוהה ביותר.