בניית אתרים בג'ומלה

כמות התוספות העצומה בג’ומלה מביאה לנו אפשרויות רבות להעצמת האתר. רוב רובן של התוספות הן חינמיות, ואפשר להתקינן באתר בלחיצת כפתור.
לאחר ההתקנה, מגדירים את האפשרויות של כל תוספת בהתאם לצרכי האתר, ואם נדרש, גם מעצבים את המראה שלהן בהתאם לעיצוב האתר.

להלן מספר תוספות פופולאריות בג’ומלה שנותנות ערך מוסף לאתר:

לג’ומלה ישנה תוספת מצויינת לאתר שמקנה לו כוחות שיווקיים. התוספת הזו היא ניוזלטר משוכלל, שמאפשר שליחת סדרת הודעות מתוזמנות לרשימת תפוצה. הרכיב בגרסא הפשוטה שלו הינו חינמי ומאפשר שליחת ניוזלטר בכל פעם שאנו מפרסמים מאמר בקטגוריה מסויימת שאותה אנו רוצים להפיץ לרשימת התפוצה שלנו. בגירסאות המתקדמות שלו, כולל הרכיב גם מערכת סטטיסטיקות, כך שאפשר לראות מי מהמנויים פתח את המייל ששלחנו לו. כמו כן אפשר לשלוח למנויים ברכות בימי ההולדת שלהם, ולהפיץ סדרה מתוזמנת מראש של מאמרים שהכנו. זהו כלי שיווקי מצויין.

תוספת פופולרית אחרת הופכת את הג’ומלה לבלוג. התוספת מאפשרת הזרמת תכנים אוטומטית מכל הקטגוריות אל דף הבית, ממש כמו בבלוג. יש לה מערכת תגובות עם תרגום לעברית, כמו גם ענן תגיות. התוספת מתאימה במיוחד להזנת תכנים אחידה ומעוצבת : אין צורך להיאבק עם מיקום התמונה או מיקום הוידאו בתוך המאמר. מחברים תמונה או וידאו למאמר והם מתמקמים לפי עיצוב אחיד. גם תמונה גדולה שנכניס תקטן אוטומטית למידות הנכונות ותתמקם במיקום הנכון בטקסט, מה שמקל מאוד את עריכת המאמר. התוספת הזו מתאימה במיוחד לבעלי אתרים שהינם אנשים מבוגרים וחסרי ידע במחשבים, וצריכים לנהל את התוכן באתר שלהם בכוחות עצמם.

ישנה תוספת שמוסיפה פורום לאתר. התוספת נבנתה ע”י חברה ישראלית, כך שיש תמיכה טובה בעברית ותרגום לפורום בעברית. הפורום מאפשר יצירת מספר פורומים בנושאים שונים באתר, הוספת תגובות לפורום, ניהול התגובות, ניהול פרופיל משתמש, ועוד.

קצרה היריעה מלהכיל את כל התוספות הנפלאות שיש בג’ומלה, באתר העולמי של ג’ומלה ניתן למצוא את הרשימה המלאה של התוספות הפופולאריות
קרא עוד ג’ומלה בניית אתרים

 

המומחים לג’ומלה לשירותך >>

בניית אתר ג'ומלה